EN BAKIMSIZ BENİM

Bi de saclarin icin sac spreyi alabilirsin. Sacina ne sekil vermek istiyosan hemen hallediliyor spreyle.
Ben artik kendi krepemi kendim yapiyorum mesela. Kuaforlere hic bir konuda guvenmiyorum. O yuzden bu pratik sac sekillendirme yontemlerini ogreniyorum kendimce.

Canım 10gün solmayan ojeler var hemde fırçası geniş tek fırçayla tüm tırnak tamam oje işini hallettik

Diplerin mi geldi ? Evlendiğimden beri ben gitmiyorum dip için zaman kaybı
Evde boyuyorum 10-15 dakika sürüyo yarım saat saçımda beklerken boya evde ki diğer işlerimi yapıyorum

Kaşlarımı hergece dişlerimi fırçaladıktan sonra alıyorum 1-2 tane çıkmış oluyo zaten 20 saniye sürmüyo böylece

Is kıyafetlerim hep kombinli hazır bekler
Ki işyerinede mecbur yedek götürüyorum
Toplantıya girdiğim kıyafetle şantiyeye gidemiyorum çünkü

Makyajda 15-20 dakika mı alıyo

YANİ ANLAYACAĞINIZ HAYAT BANA WAKİKİ VAY VAY :KK47:

hahahahayyt ay buna çok güldüm ben. çok yaşayın.

sizi çok iyi anlıyorum. öyle oluyor insan. sizin iki yavruymuş ben 1 tane de bile böyle oluyorum arada ama şimdi biraz biraz çözdüm olayı şöyle ki:
Makyaj: eyeliner ı netten izleye izleye öğrendim. üstüne rimel. sivilcem varsa acıcık ta bb krem. toplam 5 dakika filan.
Saç: saçlarım uzun ve gür. başa bela oluyorlar bazen kabarıyorlar. yine netten çok güzel ve kolay örgü modelleri öğrendim, ben becerdiysem siz alasını yaparsınız. toplam 3 dakika.
Kıyafet: kombinlere bakıyorum netten. sonra kafama yatanı alıyorum. kapıma kadar geliyor. kiih kihh :-):-)

Oje sürmüyorum ama regl halinde iken sürüyorum o da akşam bebişim uyuduktan sonra üstüne de kurutucu sıkıyorum. toplam 3 dakika.

Allah başka dert vermesin. sevgiler.
bakım şart.

Hiç böyle bir yapım olmadı benim. İmkanım olsa eşofman giyerim her gün.
CANIM VALLA BENIMDE ÖYLE YAPASIM VAR AMA OLMUO EVLİYSEN HİÇ OLMUO MİLLET SENNİ DIŞARDA GÖRDÜĞÜNDE HIMMMM BU ŞUNUN GELİNİ ŞUNUN KIZI VEYA EŞİ DİOLAR NE GÜZEL OLMUŞ DİOLAR PİS PASAKLI DEMESİNDEN İYİ DEMİİ

Bi de saclarin icin sac spreyi alabilirsin. Sacina ne sekil vermek istiyosan hemen hallediliyor spreyle.
Ben artik kendi krepemi kendim yapiyorum mesela. Kuaforlere hic bir konuda guvenmiyorum. O yuzden bu pratik sac sekillendirme yontemlerini ogreniyorum kendimce.

Yasemin hanım, sizin yüzünüzden mesajım arkada sayfada kaldı. Niye aynı zamanda yazıp mesajınızı gönderip benimkinin arka sayfada kalmasına neden oluyorsunuz? neden beni üzüyorsunuz? =(

Hmm, şimdi size iyi hissettireceğim;

20'li yaşlarımın başında sayılırım.
Evli değilim, çocuğum da yok.
Alan derslerim ve sınavlarım dışında bir uğraşım ya da para kazandığım bir işim yok, yani boş vaktim size göre çok fazla
Makyaj hiç yapmadım.
Oje hiç kullanmadım.
Salaş giyiniyorum.
Hayat çok berbat, beni niye üzüyorlaaar, bakışlarıyla hayatımı idame ettiriyorum.
Kronik bir mutsuzluğum var.
Bakımlı olmayı sosyal algının kadına dayattığı bir oldu olduğunu düşünüp , bütün güzellik bakım merkezlerini yakma düşüncem var.
Ayrıca çirkinim. =(

Daha iyi hissediyor musunuz?

Cıkss ııı olmadı
Bakımlı olmak dayatma değil kendine özgüven ve mutlu olmanın yoludur

Büyüzden olmasın mutsuzluğun ?

CANIM VALLA BENIMDE ÖYLE YAPASIM VAR AMA OLMUO EVLİYSEN HİÇ OLMUO MİLLET SENNİ DIŞARDA GÖRDÜĞÜNDE HIMMMM BU ŞUNUN GELİNİ ŞUNUN KIZI VEYA EŞİ DİOLAR NE GÜZEL OLMUŞ DİOLAR PİS PASAKLI DEMESİNDEN İYİ DEMİİ
İyi de pis pasaklı değilim ki :KK70:
Şıkır şıkır giyinmekten hoşlanmıyorum sadece. Benim hayattaki ünvanım onun gelini, bunun karısı değil Koalina'dır sadece. Ayrıca ayıp ya da ne bileyim çirkin bir durum da yok, öyle süs püs sevmem, kombi delisi değilimdir hatta hiç uğraşamam sadece.

Millan bu tür şeyler anlık kurtarıcıdır. Ancak özünde bakımlı olan kadınlar ki meslek hayatında bankacılar bu konuda ön plana çıkmıştır, onların baş vuracağı şeyler değil bunlar. Ben de işimden dolayı jilet ütülü pantolanlar giymiyorum rahat olmak açısından ama bankacılar bir geliyor buraya kadın olarak ben bakıyorum.
onları görünce aklıma gelen:
1.) banka ek ücret veriyor mu bu kıyafetler için.
1.1. vermiyorsa bunlar maaşlarının ne kadarlık kısmını bakıma ve kıyafete harcıyorlar.
2.) bunları yapacak zamanı nasıl ayarlıyorlar?
ben evde dakikalari birleştiriyorum. Resmen ucu ucuna. Bir de biz kendimize değer veren insanlar değiliz. Türk kadını önce anne. Ama Amerikalı kadın önce kendi.Yani çocuğumuzu bırakıp da kendimiz için bir şeyler yapmak, kuaföre, spora falan gitmek bizi geriyor. Ben de bunlardan ziyade uykumdan feragat ediyorum. Geç yatıp saçımı başımı temizliyorum.
Bir kere aynen senin kurtarıcıların gibi bir şey yaptım..
Çok hastaydım, kızım da öyle, banyo yapamadım. bir yerde saç diplerinize karbonat sürün yağsız görünmesi için diye okudum. sürdüm. Ben sürdüğümü biliyorum ya içim rahat etmedi girdim gecenin bir yarısı yıkandım.
O yüzden hayat her zaman kurtarıcılarla olmuyor, bence yoluna koymayı öğrenmek lazım.
Aynen benım yazdıklarım ani durumlar için..
Yoksa bu işi rutine oturtmak lazım..
Ya gece yapılacak veya haftada 1-2 saat kuaföre ayrılacak..başka cozum yok..

Sabah erken kalkılsa faydasız o an sadece normal hazırlıgını yapabılırsın..

İsteyince herşeye vakıt ayrılıyor buda bi gerçek..ama oncelikler farklı oluyor..

6.30 da ayaktayım hemen duşumu alırım, saçlarım önceleri baya uzundu sürekli bağlamaktan ve topuz yapmaktan sıkıldığım için kısacık kestirdim daha pratik oluyor, pudra, rimel, allık makyajım tamamdır, kıyafetlerimi sabah çıkartır yeri geldiğinde ütü bile yaparım.. saat 7.00 bilemedin 7,10 olmuştur. ve benim yarım saat daha vaktim vardır....

insanın kendi için bakımlı olması kadar güzel bir şey yoktur herhalde..

Hmm, şimdi size iyi hissettireceğim;

20'li yaşlarımın başında sayılırım.
Evli değilim, çocuğum da yok.
Alan derslerim ve sınavlarım dışında bir uğraşım ya da para kazandığım bir işim yok, yani boş vaktim size göre çok fazla
Makyaj hiç yapmadım.
Oje hiç kullanmadım.
Salaş giyiniyorum.
Hayat çok berbat, beni niye üzüyorlaaar, bakışlarıyla hayatımı idame ettiriyorum.
Kronik bir mutsuzluğum var.
Bakımlı olmayı sosyal algının kadına dayattığı bir oldu olduğunu düşünüp , bütün güzellik bakım merkezlerini yakma düşüncem var.
Ayrıca çirkinim. =(

Daha iyi hissediyor musunuz?
canım bence senın mutsuzlugun sana anlamsız gelen şeylerı yapmamandan ileri geliyor şahsen ben bakımlı olmayı süslenmeyi dayatma olarak görmuyorum aksıne bunları yapınca kendımı cok daha mutlu hıssedıyorum çevrem için değil kendım için yasıyorum ayrıca cırkın kadın yoktur bakımsız kadın vardır

6.30 da ayaktayım hemen duşumu alırım, saçlarım önceleri baya uzundu sürekli bağlamaktan ve topuz yapmaktan sıkıldığım için kısacık kestirdim daha pratik oluyor, pudra, rimel, allık makyajım tamamdır, kıyafetlerimi sabah çıkartır yeri geldiğinde ütü bile yaparım.. saat 7.00 bilemedin 7,10 olmuştur. ve benim yarım saat daha vaktim vardır....

insanın kendi için bakımlı olması kadar güzel bir şey yoktur herhalde..
O saatte saç kurutma işini nasıl hallediyorsunuz gürültü olmuyormu?

Millan bu tür şeyler anlık kurtarıcıdır. Ancak özünde bakımlı olan kadınlar ki meslek hayatında bankacılar bu konuda ön plana çıkmıştır, onların baş vuracağı şeyler değil bunlar. Ben de işimden dolayı jilet ütülü pantolanlar giymiyorum rahat olmak açısından ama bankacılar bir geliyor buraya kadın olarak ben bakıyorum.
onları görünce aklıma gelen:
1.) banka ek ücret veriyor mu bu kıyafetler için.
1.1. vermiyorsa bunlar maaşlarının ne kadarlık kısmını bakıma ve kıyafete harcıyorlar.
2.) bunları yapacak zamanı nasıl ayarlıyorlar?
ben evde dakikalari birleştiriyorum. Resmen ucu ucuna. Bir de biz kendimize değer veren insanlar değiliz. Türk kadını önce anne. Ama Amerikalı kadın önce kendi.Yani çocuğumuzu bırakıp da kendimiz için bir şeyler yapmak, kuaföre, spora falan gitmek bizi geriyor. Ben de bunlardan ziyade uykumdan feragat ediyorum. Geç yatıp saçımı başımı temizliyorum.
Bir kere aynen senin kurtarıcıların gibi bir şey yaptım..
Çok hastaydım, kızım da öyle, banyo yapamadım. bir yerde saç diplerinize karbonat sürün yağsız görünmesi için diye okudum. sürdüm. Ben sürdüğümü biliyorum ya içim rahat etmedi girdim gecenin bir yarısı yıkandım.
O yüzden hayat her zaman kurtarıcılarla olmuyor, bence yoluna koymayı öğrenmek lazım.
Eski komşumuz bankacıydı. Sarışın, havalı, bakımlı bir kadındı. Banka ödenek falan vermiyor kıyafete. Zaten vermesi abes olur. Kadın da öyle günde 10 kez alışverişe çıkan insanlardan değildi. Çıktıkça alırdı, ya da haftasonu annemle gittikleri olurdu. Eşi de çalışıyordu tabii, 2 çocuğu vardı. Öyle maaşının hepsi bunlara gitmiyordu yani. İstedikten sonra her şeyle yaparsın bakımı. İlla pahalı ürünler olmak zorunda değil. Bu bankacılar neden böyle sanılıyor bilmiyorum.:KK51: Azcık planlı yaşamak gerek. :KK66: Çocuk da, ev işi de, iş hayatı da bahane değil.

Aynen benım yazdıklarım ani durumlar için..
Yoksa bu işi rutine oturtmak lazım..
Ya gece yapılacak veya haftada 1-2 saat kuaföre ayrılacak..başka cozum yok..

Sabah erken kalkılsa faydasız o an sadece normal hazırlıgını yapabılırsın..

İsteyince herşeye vakıt ayrılıyor buda bi gerçek..ama oncelikler farklı oluyor..
Sabah yapmak çok riskli. Kaç kere sabah uyanmışımdır elek yok evde ya da su yok:confused:. Geceden yapmak en garanti.
Ammaa bunun özü kendin için zaman ayırmak benim de yapabildiğim bir şey değil kesinlikle. ben gerçekten spora giden, kuaförüne giden kadına çok saygı duyuyorum.

X