Emziren Annelerin Birlikte Zayıflama Deneyimleri

ben de annemle bakıyorum ve sanırım sitem edecekleri bir biz varız aynılarını ben de yaşadım aynı cevapları da aldım :KK43: dayan çocuklarını daha güvenli kime bırakabilirsin ki
haklısın kendime sabır diliyorum..
ben de 12 yıl ankarada yaşadım istanbulu sevemedim gezmek için ideal yaşamak için değil
sanırım ortak cok yanımız var.ben ankaralıyım ve şuan istanbulda mecburi yapıyorum.ankarada yaşamayı tercih ederdim.istanbuluda gezmeyi..1.5 yıl oldu nerdeyse sadece ev ile asm arası mekik dokuyorum.

haklısın kendime sabır diliyorum..
sanırım ortak cok yanımız var.ben ankaralıyım ve şuan istanbulda mecburi yapıyorum.ankarada yaşamayı tercih ederdim.istanbuluda gezmeyi..1.5 yıl oldu nerdeyse sadece ev ile asm arası mekik dokuyorum.

evet çok ortak yönümüz var cidden yakında tanıdık çıkcaz :) asm umarım erenköydedir :) nisanda aşımız var olmadı gebzeye giderim eski çalıştığım asmye :) sen yakınsan sana gelelim

eve geldim sonunda zor oldu yolculuk her yerim dökülüyo tartım yok burda alamyacağım bi süre baklım birden düşmüş kiloları görmek nasıl olacak
:)

eve geldim sonunda zor oldu yolculuk her yerim dökülüyo tartım yok burda alamyacağım bi süre baklım birden düşmüş kiloları görmek nasıl olacak

Hosgeldin zeyzeyz :)
Bende bugun lahmacun yedim :KK14:
Hava yagmurluydu yuruyuste yapamadim, kizim uyansin 1 saat egzersiz yapicam..
Offf offfffffffff bi zayiflasammmmmm..

hoşgeldin canım.Sen kiloları vermeye devam et birden vermiş olarak görmek çok hoş olacktır.Benim de dün misafirlerim geldi.Haliyle biraz kaçırdım ama sabah tartıya çıktığımda 100 gr almışım sadece.dün eşime nesle nesfit aldırdım.Öğln karnım acıktığında ondan yicem.Hem tahıllı hem doyurucu.Hafta başına geldik.Bu hedefim her hafta bir kiloydu.Geçen hafta 1 kiloyu verdim darısı bu haftaya inşallah :)

evet çok ortak yönümüz var cidden yakında tanıdık çıkcaz :) asm umarım erenköydedir :) nisanda aşımız var olmadı gebzeye giderim eski çalıştığım asmye :) sen yakınsan sana gelelim
ne yazıkki mecburide en az tercih edilen yeri sectim atanabilmek için.gaziosmanpaşanın sultançiftliğindeyim.ama yinede beklerim..

ilk tartıldıgında ooo ne kadar cok vermişim diye şaşırman dileğimle..:KK16:

mrb.kızlar bende aynı dertten muzdaribim
aslında doğumdan önce bu kadar iştahlı değildim şimdi açlığa dayanamıyorum
hal böyle olunca kilolar aldı başını gitti tabi hatta doğumdan sonra 71 kiloydum şimdi 76 kiloya kadar çıktım
kendi kendime yuh diyorum artık
bu konuda gerçekten motivasyona ihtiyacım var çünkü kendi başıma birşey beceremedim

Merhaba güzel anneler..ne kadar çabuk toplanmışsiniz buraya boyle:KK16:Uzun zamandır diyet topigindeyim 11 aylık bir kızım var..6 ayda 79 kilodan 66 kiloya düştüm..yavaş verdim ama verdim..13 kilo..süt azalmasın diye böyle olması gerekiyordu..kızım emıyor maşallah..süt az mı cok mü hic anlamıyorum hic sağmadım..ama abartı yedirmedigim halde kızım doyuyor ve cok şükür kilo alımı da iyi..inşallah şutum de iyidir..zaten ben haftanın 3 gunu sağlıklı besleniyorsan 4 gunu tıkanıyorum tabiri caizse..öyle denk geliyor..kasmıyorum ben de..zaten hedefim 65 idi..boyum da 65..ama artık 60 olmak istiyorum..hic spor yapmadım yapamadım..isterdim ama havalar malum..baharda yürüyüşe başlamak istiyorum..spor salonu falan zor bebekler..zaten yürüyüş her derde deva..inşallah hepimiz çıtırla zayıf anneler oluruz..

arkadaşlar aramızda sütü gelmeyen anne varsa ben yardımcı olmak istiyorum baya bir süt dondurdum ihtiyacı olan varsa göndereceğim nereye yazacağımı bilemedim o yüzden buraya yazdım

Merhaba güzel anneler..ne kadar çabuk toplanmışsiniz buraya boyle:KK16:Uzun zamandır diyet topigindeyim 11 aylık bir kızım var..6 ayda 79 kilodan 66 kiloya düştüm..yavaş verdim ama verdim..13 kilo..süt azalmasın diye böyle olması gerekiyordu..kızım emıyor maşallah..süt az mı cok mü hic anlamıyorum hic sağmadım..ama abartı yedirmedigim halde kızım doyuyor ve cok şükür kilo alımı da iyi..inşallah şutum de iyidir..zaten ben haftanın 3 gunu sağlıklı besleniyorsan 4 gunu tıkanıyorum tabiri caizse..öyle denk geliyor..kasmıyorum ben de..zaten hedefim 65 idi..boyum da 65..ama artık 60 olmak istiyorum..hic spor yapmadım yapamadım..isterdim ama havalar malum..baharda yürüyüşe başlamak istiyorum..spor salonu falan zor bebekler..zaten yürüyüş her derde deva..inşallah hepimiz çıtırla zayıf anneler oluruz..

Hosgeldin :) bize deneyimlerini aktarirsan sevinirim, malum 13 kilo vermissin :)
bende cok kasmiyorum kendimi herseyden yiyorum azar azar ama ekmek kesinlikle yemiyorum ve yagli yemeklerde yemiyorum sadece haslanmis sebze ve et...
Yaza kadar verebilirim insallah :))

Hosgeldin :) bize deneyimlerini aktarirsan sevinirim, malum 13 kilo vermissin :)
bende cok kasmiyorum kendimi herseyden yiyorum azar azar ama ekmek kesinlikle yemiyorum ve yagli yemeklerde yemiyorum sadece haslanmis sebze ve et...
Yaza kadar verebilirim insallah :))

Valla canım pek yemediğim bir şey olmadı..her şeyi yedim..ama zamanında yedim..sabah ve öğlen ekmek yedim mesela..tam tahilli.gunde 3 dilimi gecmedi.aksam ekmek yememeye dikkat ettim..yemeklerimi de tadiyla tuzuyla yaptım ne yalan söyleyeyim kendime özel menü yapmadım..degilse bebişe özel kocaya özel..zor..yemeğin suyuna ekmek banmadim tabi..öğlen pasta yediğim gün cok oldu..aksam dengeledim süt olması için gene yemek yedim az yedim..aksamdan sonra hic bir şey yememek en güzeli..meyve dahil..meyveyi ikindin falan yemek lazım..aksam yemeği ile kapanış yapınca kilo veriliyor..yoğurt yağ yakımı için cok önemli..2 Ogün yemeye çalıştım..yumurta, et tavuk, baklagil, yoğurt, süt..protein ağırlıklı beslenmek en güzeli..benim kaçamagim cok oldu ama..pek de umursamadim..zaten emziriyorum uzun vadede vermek istedim sütümün kalitesi bozulmasın diye..öyle de oldu..6 ayda 13 14 kilo kadar gitti..havalar ısınsın yürüyüşüme başlamak istiyorum sıkılasmak adına..böyle iste canım.

Valla canım pek yemediğim bir şey olmadı..her şeyi yedim..ama zamanında yedim..sabah ve öğlen ekmek yedim mesela..tam tahilli.gunde 3 dilimi gecmedi.aksam ekmek yememeye dikkat ettim..yemeklerimi de tadiyla tuzuyla yaptım ne yalan söyleyeyim kendime özel menü yapmadım..degilse bebişe özel kocaya özel..zor..yemeğin suyuna ekmek banmadim tabi..öğlen pasta yediğim gün cok oldu..aksam dengeledim süt olması için gene yemek yedim az yedim..aksamdan sonra hic bir şey yememek en güzeli..meyve dahil..meyveyi ikindin falan yemek lazım..aksam yemeği ile kapanış yapınca kilo veriliyor..yoğurt yağ yakımı için cok önemli..2 Ogün yemeye çalıştım..yumurta, et tavuk, baklagil, yoğurt, süt..protein ağırlıklı beslenmek en güzeli..benim kaçamagim cok oldu ama..pek de umursamadim..zaten emziriyorum uzun vadede vermek istedim sütümün kalitesi bozulmasın diye..öyle de oldu..6 ayda 13 14 kilo kadar gitti..havalar ısınsın yürüyüşüme başlamak istiyorum sıkılasmak adına..böyle iste canım.

Bende senin gibi yapiyorum ama kilo vermem yavas sanki :KK43:
Yuruyus iyi geliyor bna ama dedigin gibi havalar isinmadigi icin cikamiyorum fazla, insallah baharla birlikte hergun cikarim yuruyuse..

Bende senin gibi yapiyorum ama kilo vermem yavas sanki :KK43:
Yuruyus iyi geliyor bna ama dedigin gibi havalar isinmadigi icin cikamiyorum fazla, insallah baharla birlikte hergun cikarim yuruyuse..

İnşallah canım..bebeğin kaç aylık yalnız? Ve adet oldun mü?ben ilk 6 ay hic kilo vermedim gerçi o zaman hic bir çabam yoktu ha bire süt olsun diye yedim almadım neyse ki.6 aydan sonra artık adet olmanın da mı etkisiyle bilmiyorum gitmeye başladı kilolar..ilk 6 ayın icinde isen ondan veremiyor olabilirsin..

selam ben de emziriyorum kilo veremedim tam tersi daha da alıyorum sanki belki sizlerle zayıflayabilirim çok yiyorum porsiyonlarım çok büyük sanırım midem genişledi doyurucu tok tutan şeyler yemeliyim şekerli şeyleri fazla kaçırıyorum sizler neler yapıyor sunuz? spor yapabiliyor musunuz ,sütünüzü etkiliyor mu?

Son düzenleme:
selam ben de emziriyorum kilo veremedim tam tersi daha da alıyorum sanki belki sizlerle zayıflayabilirim çok yiyorum porsiyonlarım çok büyük sanırım midem genişledi doyurucu tok tutan şeyler yemeliyim şekerli şeyleri fazla kaçırıyorum sizler neler yapıyor sunuz? spor yapabiliyor musunuz ,sütünüzü etkiliyor mu?

selam hepinize beinide alın aranıza kocaman bir aile olalım burada hergün yazısalım burda benimde 8 aylık oğlum var emziriyorum bende bende dukanı kendinme uyarlayanlardanım doğum sonrası mahvoldum cok kilo aldım 91le doğuma gittim eve geldim 83 kiloydum ve bir türlü gitmedi kilolar bende dukanı kendime uyarladım ve bölelikle 2 ayda tam 13 kilo verdim ama daha tam 10 kilo daha vermem lazım destek olaım birbirmize burda hepimize kolay gelsin

kısaca kendimi anlatayım 29 yaısnda iki oğul sahibiyim bursada yasıyorum ev hanımıyım evimin tombul sultanıyım yani ama ben evimin fit sultanı olmak istiyorum cünki esim kilomu herzaman aramızda sorun etmiştir hem onu hem kendimi mutlu etmek adına bu kilolar benden gitmeli hayat yasamaya değer arkadaslar bizde zayıflayalım bebekte yaparım fitte olurum diyelim hep birlikte ben aksamları kosu bandım var yarım saat kosuyorum 2 litre su içyorum ve bol et süt ürünleriyle beslenmeye calısıyorum ama ben emzirirken zayıflanır diyenlere pek katılmıyorum öle olmuyor cünki bende etkili değil btabi ben daha adettte olamadım sanki olsam daha hızlı gidermiş gibime geliyor neyse cok yazdım hepinizi öptüm

yazamiyorum ama okudum smdi yeni katian arkadaslar hosgeldiniz kurtulcaz bu fazlalardn bebislerle gezcez bol bol fit fit

Yogurt yiyelim kizlar.yogurdun yag yakici özelligi varmis.anneme soyledim bana 5 kilo yogurt yapti.ya su dukan diyetini cok merak ettim.gercekten kilo verdiriyormu?bi araştirma yapayim bakalım.yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz.hep beraber üstesinden gelecegiz insallah.

gunydinlar kizlar ve ev toplamadan hic firsatim olmuyo diyeti de bozdum biraz ama yine de dikkat etmeye calsiiyorum

yogurt yemeyi ihmal etmiyorum her yemegin yaninda yiyorum

suyumu da iciyorum

tarti almayacagim diyordum ama alsam mi ki diyorum

X