Emziren Annelerin Birlikte Zayıflama Deneyimleri

selam kızlar :)
dilek hira gireceksin o pantolona yakın zamanda onu daraltmaya bile verirsin korkma :) sezaryende karın hareketleri 90 günden sonra yapılabilir ama çok ağır başlamadan yavaş yavaş kendini dinlersin ağrı sızı olursa dinlenirsin
callanetics yapıyorum arada youtube da var
bugün köfte yoğurduk yedim ohhh mis gibi :) acının doruklarına vardım hayat bulgur ve acı demek benim için :) dukanda yoktu yazdığım listeyi takip ediyorum :)
haftaya evime gitcem yani istanbula yazmaya devam ederim size
iyi akşamlar :)

afiyet olsun dukanın bizim kültürümüze uymayan çok yanı var bulguru fransızla biliyormuki aceba

inşallah desteklerimizle amacımıza ulaşacaz evine güle güle git zeyzeyz
tatlı canınız çekerse bir yöntem yoğurdun üstüne pekmez
en doğal ve kolay yöntem hemde süt yapar

Bebişlerimi uyuttum sonunda.Bir koca bardak su içip yatıcam.Akşam 18 de yedim yemeği ondan beri bişey koymadım ağzıma .Yarım saat önce bir salep içtim sadece.

norml besleniyorum sadece ekmeği kestim sonuca birhaftda ki kiloya bakarız
bebişler küçük süt alıyorlar aç kalmasınlar hem dukanı atak olarak bir gün denedim yok sanki sütüm azaldı gibi geldi bende bıraktım
bol yoğurt ve et ağırlıklı yiyorum güçlendirmeye uyuyorum daha çok bakalım
bana link verecektin filozof 79
bugün başlasam iyi olur çığırdan çıkmış gibi hissediyorum kendimi

Son düzenleme:
norml besleniyorum sadece ekmeği kestim sonuca birhaftda ki kiloya bakarız
bebişler küçük süt alıyorlar aç kalmasınlar hem dukanı atak olarak bir gün denedim yok sanki sütüm azaldı gibi geldi bende bıraktım
bol yoğurt ve et ağırlıklı yiyorum güçlendirmeye uyuyorum daha çok bakalım
bana link verecektin filozof 79
bugün başlasam iyi olur çığırdan çıkmış gibi hissediyorum kendimi

canım verecektim ama videonun boyutu 140 mb kadar .Rapidshareden 100 mb yukarısını indirmek sorun oluyor.Dur ama uğraşıyorum.vericem link.Benim indirdiğim yerden indir diyecem ama ordan çok zor iniyor .Ben 4 defa indirmeye çalıştım yarısına kadar indiriyor sonra hata veriyor.Bu arada pilates lastiğin varmı.Burdaki hareketler lastikle oluyor?

top harici her şey var siteyi verirsen eşim indirir o bu konularda inmeyen linklerden daha inatçıdır aynısını başka yerden buluruz belki
ben gezdim internette dünya dolusu video var ama hangisini indirmeli kaçtane indirmeli bilemedim problem ondan yani yinede teşekür ederim uğraştığn için

teşekür ederim bacaklar değilde daha çok göbek ve bel için çalışmam gerekiyor araştırırım

dediğim forumda cecily her türlü yer için ayrı video öneriyor.arastır bakalım güzel videolar bulursan bana da verirsin dimi :)

merhaba zeyzeyz kolay gelsin
evet videola facede var
ebruşallıile pilates sayfasın da yavaş yavaş eklenecekmiş

başlayalı 3 hafta oldu çok sıkı bir diyet yapamadım ama 87.9çıktım bugün.veee bende daha çok dikkat etmeye karar verdim..kendimi çok motive hissediyorum aman nazar değmesin..
gerçi canım cok sıkkın annem cocuklarıma bakıyor,ben cokyogunum..annemde boyun fıtıgı bel fıtıgı kolesterol var.bazen bana şu tahlili yaz bu ilacı getir diyor bende asmye bir geliyorum unutuyorum..dünde bir recete verdi unuttum.bana cok sitem etti belki haklı ama sen yazmayacaksan sen almayacaksan hastaneye giderim vs diyince insan üzülüyor onun yerine keşke kızım unutma dese veya tel etse hatırlatmak için..çok mu şey bekliyorum bilmem böylede gecte olsa hem yapıyorum hemde kendimi kötü hissediyorum

başlayalı 3 hafta oldu çok sıkı bir diyet yapamadım ama 87.9çıktım bugün.veee bende daha çok dikkat etmeye karar verdim..kendimi çok motive hissediyorum aman nazar değmesin..
gerçi canım cok sıkkın annem cocuklarıma bakıyor,ben cokyogunum..annemde boyun fıtıgı bel fıtıgı kolesterol var.bazen bana şu tahlili yaz bu ilacı getir diyor bende asmye bir geliyorum unutuyorum..dünde bir recete verdi unuttum.bana cok sitem etti belki haklı ama sen yazmayacaksan sen almayacaksan hastaneye giderim vs diyince insan üzülüyor onun yerine keşke kızım unutma dese veya tel etse hatırlatmak için..çok mu şey bekliyorum bilmem böylede gecte olsa hem yapıyorum hemde kendimi kötü hissediyorum

ben de annemle bakıyorum ve sanırım sitem edecekleri bir biz varız aynılarını ben de yaşadım aynı cevapları da aldım :KK43: dayan çocuklarını daha güvenli kime bırakabilirsin ki

X