Emziren Annelerin Birlikte Zayıflama Deneyimleri

üç sattte bir yarım saat durmamaya öksürüyor

suyu ihmal etmeyin antibiyotiğini de saati saatine verin
belki enfeksiyondan dolayı yoğun koyu bi balgamı varsa onun için atak atak öksürüyordur
eğer geçmezse ileri testler yapılır
odasından tozlu tüylü olabilecek şyleri çıkarın halı oyuncak çiçek evcil hayvan vs
eğer sigara içen varsa aynı odada uyumasın çocukla
ve de daha önce dediğim gibi odayı çok fazla nemlendirmeyin

zeyzeyz cim tıp bayramın kutlu olsun..yan komşum dr bey gelmiş dr hanım para toplayıp tatlı alıyoruz şöyle 2-3 kilo..anammmm dedim.tek çare onlar yemeden kaçmak.süt izninden yırtarım.ben kaçar:)))

zeyzeyz cim tıp bayramın kutlu olsun..yan komşum dr bey gelmiş dr hanım para toplayıp tatlı alıyoruz şöyle 2-3 kilo..anammmm dedim.tek çare onlar yemeden kaçmak.süt izninden yırtarım.ben kaçar:)))

bayram gelmiş neyime :) bu şartlarda bayram kutlamak tuhaf geliyo her gün yeni bi şiddet yeni bi yasa ve tuhaflık yine de bayramımız kutlu olsun kelebekolacam :)

çok teşekkür ederim verdiğin bilgiler için yoğun bir balgamı varmış dediğin gibi ondanmış bu nöbetler.Doktorumuz şunu yapın bunu yapmayın dememişti.Söylediklerine çok dikkat edecem.İnşallah bir haftada geçer

Her ne kadar da size gereken önemin verilmediği bir toplumda yaşasak da yine de bayramınızı kutluyorum.İyiki varsınız :)

offff ben cok iradesiz bi insanim kizlar
Bugun bebek gormeye misafirlerim geldi, kekleri, borekleri yalayip yuttum onlarla birlikte
Yarin sabah tartiya cikmaya korkuyorum , bu iradeyle ben zor zayiflarim dimi??:26:

canım bugün benim de misafirim geldi.Börek kek derken ben de biraz fazla kaçırmış oldum ama akşama az yiyerek dengeleyeceğim

Zeyzeyz antapteyim demişsin.Anteplimisin yoksa iş gereği mi ordasın.Ben de Kilisliyim :)

Bu arada sabah tartıldım 68,6 çıktım.hedefim haftada bir kilo. dün gittik tartı aldik.sinbonun basit tartisindan aldik.

Ben sabah esimle 6:30 da yaptim kahvaltımı.şimdi de tam tahillı ekmekten bir tost yaptim yanina vişne kompostosu... şu yeşil cayı bir de ben içebilsem.bi saat öbce pilates yaptìm. bi de yeşil çay içsem süper olur.yeşil çayın süte bi zararı yok dimi?

günde en fazla 2 kupa içiyorum çok abartmamak lazım
dökme de içiyourm arada limonlu olanından da
tadı kötü gelmiyo bana

tekrar merhabalar arkadaşlar canımçok sıkılıyor internetten pantolon sipariş vermştm ama dar geldi hemde 46 beden şok yaaa
evdekiler hep 44 tü doğumdan önce
onlara girebiliyordum ama bunlar göbişten kapanmıyo

plates yapacam 3 ay olduk izizn varmıdır sezeryanlıyım
birde bu videolaraı sıralı şekşlde nereden bulabilirim bilen varmı aceba
geçen yıllarda tv den ebru şallı şle yapmıştım çokda faydasını görmüştüm ama acil bişeyler yapmam lazım

yemeklerime dikkat ederek sabahlarıda 2 dilim tam buğday ekmeğiyle devam ediyorum sizleride hergün okuyorum takip ediyorum süpersiniz
böyle birbirimizi motive ederek gidersek başaracağımıza inanıyorum
bu arada ebru şallı artık tv 8 de yok program kaldırılmış

bu arada biri 6 yaşıda diğer 3 yaşında iki kızım 3 aylıkta oğlum var günlük aktivitem yğun yaniii

Canim ben hergün ebru şallinin videosu ile pilates yapiyorum 10gün oldu farki şimdiden görmeye başladım.benim de 40 günlük bebegim var ve sezeryanla dogum yaptim.valla 4 aydan ònce pilates önermiyorlar ama benim yaptıgim hareketler karindan çok basen hereketleri o yuzden zorlanmiyorum.pilatesi şiddetle tavsiye ederim.

Ebru şallinin videosunu yine bu sitedeki bir tavsiye üzerine internetten indirdim.istersen sana yollayabilirim.yaptigim hareketler pilates lastigiyle yapılıyor topla yapılmiyor.

yollarsan çok sevinirim filozof 79 bir an önce krtulmalı bu kilolardan bu arada bende urfadayım sen antepteydin demi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…