Emziren Annelerin Birlikte Zayıflama Deneyimleri

Kizlar herkese selam emziren anneyi orunce daldim topige
63 le hamile kaldim 85 le doguma gittim sagolsun oglumun uykusuz ve huzursuzlugundan 40 icinde 67 oldum sonra saldim biraz 72 olunca kendime geldim dur dedim oyle boyle 65 oldum
Eskiye gore 2 kg fazlam var ama karin kaslari kendinden gecmis durumda bakalim 60 olmayi planliyorum insallah oglusumda subatta 10 aylik olunca umarim biraz yola girersporla sikilasirim diyorum umarim hepimiz fit gunlerimize geri donebiliriz
Hava guzel olunca bebisi kanguruya koyup 3/4 km yuruyus yapiyorum gunicindede ogle uykusu yaparsa 1 saat uyuyor bende bantta yuruyorum
Henuz regl olmadim rel den sonra kg veren old mu aranizda merqk ettim

Selamlar, gunaudinlar..
Oglumun dogum gununu atlattik cok sukur.. iyi dileklerde bulunan herkeslere tesekkurler..
cilginca hamurisiyle gecirilen bir hafta sonundan sonra bende diyetimin ilk gunuyle aranizdayim..
Baslangic kilom 96,5 aranizdaki en sisko benim su anda sanirim, hatta benim hedef kilom cogunuzun baslangic kilosu bile olabilir.. Ama benimde boyum uzun kizlar ne yapayim.. yani soyle soykeyim.. 70 kilo oldugumda 40 beden oluyorum.. ki benim ideal bedenim..
Ilk hed3fim yilbasina kadar 93.0 olmak.. devlet hadtanesindeki diyetisyenin verdigi diyeti uyguluyorum.. 2000 kalorilik :)) gayet doyurucu yani.. ama beni kesmiyo yinede :)) neyse haftada 2 kez bir ara ogunde bir kase sutlu tatli hakkim var ama yilbasina kadar kullanmicam..

Gunde 1 saat yuruyus yazdi ama disari cikmak mumkun degil.. evde leslie yapmayi dusunuyorum ama bu aralar oda olmaz cunku hafta sonu fena ustmusum, hastayim.. bebis uyur uyumaz kendimi yatsga stmayi planliyorum.. aksama menumu paylasmak uzere gorusuruz..

63 le hamile kaldim 85 le doguma gittim sagolsun oglumun uykusuz ve huzursuzlugundan 40 icinde 67 oldum sonra saldim biraz 72 olunca kendime geldim dur dedim oyle boyle 65 oldum
Eskiye gore 2 kg fazlam var ama karin kaslari kendinden gecmis durumda bakalim 60 olmayi planliyorum insallah oglusumda subatta 10 aylik olunca umarim biraz yola girersporla sikilasirim diyorum umarim hepimiz fit gunlerimize geri donebiliriz
Hava guzel olunca bebisi kanguruya koyup 3/4 km yuruyus yapiyorum gunicindede ogle uykusu yaparsa 1 saat uyuyor bende bantta yuruyorum
Valla regl konusunu bende merak ediyorum, bende hala olmadim. Ilk oglumda 5. Ay olmustum. Ve ondan sonra kilo verisim hizlanmisti

maasallah vermissin kilolarini..insallah hedefine cabucak uladirsin..karin kaslari ancak bir yilda toplaniyor zaten..biraz karin hareketleri yaparsin cabukbtoparlanir...
benim daha brbisim 3 aylik..ilk cocugumda 6. ayda olmustum 3 kilo gln gitmisti..
Selamlar, gunaudinlar..
Oglumun dogum gununu atlattik cok sukur.. iyi dileklerde bulunan herkeslere tesekkurler..
cilginca hamurisiyle gecirilen bir hafta sonundan sonra bende diyetimin ilk gunuyle aranizdayim..
Baslangic kilom 96,5 aranizdaki en sisko benim su anda sanirim, hatta benim hedef kilom cogunuzun baslangic kilosu bile olabilir.. Ama benimde boyum uzun kizlar ne yapayim.. yani soyle soykeyim.. 70 kilo oldugumda 40 beden oluyorum.. ki benim ideal bedenim..
Ilk hed3fim yilbasina kadar 93.0 olmak.. devlet hadtanesindeki diyetisyenin verdigi diyeti uyguluyorum.. 2000 kalorilik :)) gayet doyurucu yani.. ama beni kesmiyo yinede :)) neyse haftada 2 kez bir ara ogunde bir kase sutlu tatli hakkim var ama yilbasina kadar kullanmicam..
hafi bakalim..kilom cok diye uzulme en hizli sen verirsin kilolari...bende diyetisyenin verdigi listeyi yapiyorum..
Gunde 1 saat yuruyus yazdi ama disari cikmak mumkun degil.. evde leslie yapmayi dusunuyorum ama bu aralar oda olmaz cunku hafta sonu fena ustmusum, hastayim.. bebis uyur uyumaz kendimi yatsga stmayi planliyorum.. aksama menumu paylasmak uzere gorusuruz..
cok gecmis olsun canim..sporu bosver simdilik dinlenmene bak..

]dunki menum
sabah :2 dilim ekmek ,1 dilimbeyaz peynir, 2 kaşık lor peyniri ,4 zeytin ,3 kaşık kadar menemen, 1 dilim tahin helvası ,1 tatlı kaşığı kuşburnu marmeladı dereotu salatalık
ara:1 mandalina7-8 tane badem
öğle :1 bardak yoğurt içinde iki kaşık nesfit 1 kaşık müsli ile
akşam: 10 tane kadar hamsi salata
ara:2 tane ayva lokumu 10 tane fındık
su 3,5 lt

Ben yazmamisim daha. Okuldayim.teneffuste ancak yaziyorum.

Bas. Kilom: 82.1
Bu hafta:80.9

Asinda cok iyi ama ins. Sudan gitmemistir. Cunku cok su iceiyorum.
Su ic canım ben hamileyken okulda 1.5 litre iciyodum çocuklar şok oluyodu tabi ama onlara da örnek oluyodu hep beraber bol bol su iciyoduk :KK48:

Selamlar
Iste ilkbgun menum
Sabah 1 2 kk peynir
1 sb sut
2 dilim ekmek
5 adet zeytin
Ogle
Bir tabak nohutlu bamya
3 yk bulgur pilavi
3 dilim ekmek
Aksam
Oglenin aynisi ama pilav yerine 1 kase tarhana var
Bide yarim kase yogurt yicem
Yatmadanda 1 bardak sut tarcinli
Ara ogun yapamadim, spor yapamadim, fazlasiyla hareketsiz kaldim cunku coook hastayim
Ama ilk gun icin iyiydi, bide ilk haftayi atlatirsam tammdir
Gevmis diyet deneyimlerinden biliuorumki, ilk iki haftadan sonra diyetler artik aliskanlik haline geliyo ve daha kolay geciyo...

Selamlar
Iste ilkbgun menum
Sabah 1 2 kk peynir
1 sb sut
2 dilim ekmek
5 adet zeytin
Ogle
Bir tabak nohutlu bamya
3 yk bulgur pilavi
3 dilim ekmek
Aksam
Oglenin aynisi ama pilav yerine 1 kase tarhana var
Bide yarim kase yogurt yicem
Yatmadanda 1 bardak sut tarcinli
Ara ogun yapamadim, spor yapamadim, fazlasiyla hareketsiz kaldim cunku coook hastayim
Ama ilk gun icin iyiydi, bide ilk haftayi atlatirsam tammdir
Gevmis diyet deneyimlerinden biliuorumki, ilk iki haftadan sonra diyetler artik aliskanlik haline geliyo ve daha kolay geciyo...
Canım yesillik falan da ye süt yapar:)

Kızlar benim menu:
1 kutu çikolatalı süt

2 tane sucuklu kasarli milföy börek
salatalık yesillik

1 fincan mocha
1 parmak büyüklüğünde çikolata

5 küçük piliç nugget
2 kaşık patates püresi
bol salata

Birazdan muzlu kivili choclateria meyveden bol sostan fakir :KK66:

rezene humana still tea onları söylemiyorum hergün en az birer fincan içiyorum