Emziren Annelerin Birlikte Zayıflama Deneyimleri

Merhaba arkadaslar bugün mi menümü yazayim
Sabah az bisey sucuklu yumurta , yesillik sebze filan, recel , krem peynir 1 tane zeytin 3 dilim ekmek.

Bi orta boy kahve yanina bi müsli

Aksam ; dünden kalan mantarli yemek ve kepek makarna bu defa azdi tabagi doldurmadim , bi kase yogurt ve bi kücük parca bitter cikolata.
Bitteri neden yedim bende bilmiyorum ativerdim agzima birden.
Uyumadan belki bir meyve yerim
Pazartesi kilo bildirimine kadar kac kilo vericez bakalim.

Gunaydin tatlislar:KK70:
ayy su 60lara kazik caktim yaa:KK43: her sabah kurt gibi ac bi sekilde tartiya cikiyorum 50li bisiler gorme umuduyla ama yine 60.2 60.1 :KK17:uyuz oluyorum yaa. Bugun levrekli aksam yapicam.bakalim umudum yarinlardaHoppa bugun ayica minnosun rutin kontrolu var. 3 aylik oldu :) iyi gecer insallah. Hepimize saglikli beslenmeli bol gr vermeli bi gun diliyorum:KK15:
Masallah canim resmini koymussun pek de sirin allah bagislasin. Inersin canim pes etmek yok.

Ya ben hala ayni kiyafetleri giyip duruyorum utaniyorum artik millet bunun baska kiyafeti mi yok diye düsünücek artik ama ben bol kiyafetler almak istemiyorum kendimi biliyorum bol bisey giyince kendimi rahat hissettigimden hemde nasilsa kiyafetim var diyerekden kiloma dikkat edemicem sallicam sisko kalicam bi süre daha böyle idare edicem artik ne yapim.

Canım yaa sen bilirsin bugün rotanin 1. Dozunu yaptirdik. Dr 2. Doz bi ay sonra dedi. Ama bi önceki dr 3 ve 5. Ayda demişti kafamız karıştı. Nası yapmak gerekir
Canim tecrubeli bi anne olarak bendebyardimci olmaya calisayim.
Rota asisinin iki doxu arasinda 1 ay olmasi yeterli ama 4. Ayda saglik bakanliginin yaptigi diger asilar oldugu icin 5. Ayda ise hic bir asi olmadigi icin 5. Ayda yapmayi tavsiye efiyolar..

Bu arada benimde buyuk oglumun yarin 5. Yas gunu kucuk bi parti yapicaz evde.. e tabii bolca hamuriside olacak.. o da gecsin paxartesi gunu bende diyete baslamis bir sekilde aranizda olucam.. simdilik kaciyorum islerm var.. herkee iyi hafta sonlariii..

Bu arada benimde buyuk oglumun yarin 5. Yas gunu kucuk bi parti yapicaz evde.. e tabii bolca hamuriside olacak.. o da gecsin paxartesi gunu bende diyete baslamis bir sekilde aranizda olucam.. simdilik kaciyorum islerm var.. herkee iyi hafta sonlariii..
Teşekkür ederim canim cevabın için :) minigin doğum günü kutlu olsun birlikte sağlıkla upuzun yillariniz olsun inşallah:KK68:

Masallah canim resmini koymussun pek de sirin allah bagislasin. Inersin canim pes etmek yok.
Teşekkür ederim tatlım eminim seninki de çok çok sekerdir:) kıyafet işi aynen benim de öyle ve ben de senin gibi ısrarla almıyorum. Verelim şu kilolari ondan sonra mağazalarda senlik var:)

Kizlar benide araniza alin cok cok kiloluyum 4 aylik bir kizim var artik dizlerim agriyor kilodan bebegimi bile tasirken gucluk cekiyorum oturup kalkmak ise tam bir kabus, ama sut azalirmi dusuncesi beni korkuyptuyor. Ama bu kilolarla kalirsamda ne kizimka ilgilenebilicem ne oyun oynayabilicem nede pesinden kosabilicem nolur yardim edin nasil yapicaz diyeti sutu azaltmadan :KK43:

Merhaba bende size katilmak istiyorum 4 aylik kizim var . 1.70 boyunda 72 kiloyum bi 10 kilo vermem gerek. Ne yapiyoruz benide bilgilendirin hemen basliyaym :)

Teşekkür ederim tatlım eminim seninki de çok çok sekerdir:) kıyafet işi aynen benim de öyle ve ben de senin gibi ısrarla almıyorum. Verelim şu kilolari ondan sonra mağazalarda senlik var:)
Kaslar ayni benim kizin kaslari :) ivett magazalara saldiririz artik simdilik idare ediyoruz bilen biliyor artik ne yapalim :)

Kizlar benide araniza alin cok cok kiloluyum 4 aylik bir kizim var artik dizlerim agriyor kilodan bebegimi bile tasirken gucluk cekiyorum oturup kalkmak ise tam bir kabus, ama sut azalirmi dusuncesi beni korkuyptuyor. Ama bu kilolarla kalirsamda ne kizimka ilgilenebilicem ne oyun oynayabilicem nede pesinden kosabilicem nolur yardim edin nasil yapicaz diyeti sutu azaltmadan :KK43:
Merhaba bende size katilmak istiyorum 4 aylik kizim var . 1.70 boyunda 72 kiloyum bi 10 kilo vermem gerek. Ne yapiyoruz benide bilgilendirin hemen basliyaym :)
Merhaba arkadaslar hos geldiniz bebisleriniz 4. aya gelmis artik baslayabilirsiniz. Ben ilk basladigimda sütüm biraz etkilendi azaldi gibi nerdeyse birakicakdim ama sonra düzeldi vucüt alisinca normale döndü sütüm cok sükür bu ay kilo alimi da iyiydi etkilemedi kizimi yani.
Genelde herseyi yiyoruz gruptaki arkadaslarda benim gibi az ve kaliteli nseyler yiyoruz protein agirlikli oluyor genelde.
Yavas yavas kismaya baslarsaniz sütünüz de pek etkilenmez diye düsünüyorum.
Piscus canim bende senin gibi sütten korkup baslamak istemedim ama aynada kendime bakmak istemiyordum cok mutsuzdum o nedenle baslamam gerektigini düsündüm yoksa gittikce sisicektim o zaman vermek daha zor olucakdi korkarak basladim cokda üzüldüm sütüm azaldiginda ama sükür düzeldi. Umarim yardimci olabilmisimdir.

Canim benim yerime de ye hazir baslamamisken bu aralar zor tutuyorum kendimi zaten :)
Bu arada nice yaslara insallah rabbim saglikli uzun ömürler versin yavrularina , yavrularimiza amin.

Merhaba arkadaslar hos geldiniz bebisleriniz 4. aya gelmis artik baslayabilirsiniz. Ben ilk basladigimda sütüm biraz etkilendi azaldi gibi nerdeyse birakicakdim ama sonra düzeldi vucüt alisinca normale döndü sütüm cok sükür bu ay kilo alimi da iyiydi etkilemedi kizimi yani.
Genelde herseyi yiyoruz gruptaki arkadaslarda benim gibi az ve kaliteli nseyler yiyoruz protein agirlikli oluyor genelde.
Yavas yavas kismaya baslarsaniz sütünüz de pek etkilenmez diye düsünüyorum.
Piscus canim bende senin gibi sütten korkup baslamak istemedim ama aynada kendime bakmak istemiyordum cok mutsuzdum o nedenle baslamam gerektigini düsündüm yoksa gittikce sisicektim o zaman vermek daha zor olucakdi korkarak basladim cokda üzüldüm sütüm azaldiginda ama sükür düzeldi. Umarim yardimci olabilmisimdir.
Benim en buyuk sorunum cok eekmek yiyorum. Ve kizim hala surekli olrak emiyor. Yemegi bile emzirirken yiyorum . Hic hareket yok hayatimda bu yuzden gobek ve basen bolgesi buyudukce buyuyor. Hala hamilelik pantolonumu giyiyorum eskiye donemedim :'(

Benim kizim dokuz aylik canm sutumu olumsuz etkiledgine dair hicbisy yasamadm. Ben bir verip bir aliyrm canm Eger istkrarli devam etsem vercm ve bu karisimn gercektn vucudn icini temizledigine inaniyrm ayrica alkali oldugu icn hucrelerdeki artik maddelrn depolanmasini engelliyor. Su an belli bir diyet yapmiyrm. Tatli hamurisi kesmeye aksam yemegindn sonra yememeye calisiyorum. Bu cok onemli onun disinda guzel karnimi doyuruyrm. Yogurt ve sutu unutmamk gerek tabi

X