Emziren Annelerin Birlikte Zayıflama Deneyimleri

Benim kizim dokuz aylik canm sutumu olumsuz etkiledgine dair hicbisy yasamadm. Ben bir verip bir aliyrm canm Eger istkrarli devam etsem vercm ve bu karisimn gercektn vucudn icini temizledigine inaniyrm ayrica alkali oldugu icn hucrelerdeki artik maddelrn depolanmasini engelliyor. Su an belli bir diyet yapmiyrm. Tatli hamurisi kesmeye aksam yemegindn sonra yememeye calisiyorum. Bu cok onemli onun disinda guzel karnimi doyuruyrm. Yogurt ve sutu unutmamk gerek tabi
Tesekkur ederim bilgilendirdigin icin bugun bende deneyecegim :)

Canım yaa sen bilirsin bugün rotanin 1. Dozunu yaptirdik. Dr 2. Doz bi ay sonra dedi. Ama bi önceki dr 3 ve 5. Ayda demişti kafamız karıştı. Nası yapmak gerekir
rota aşısının iki dozu arasında 4 hafta olması yeterli.. yani 1 ay sonra da yaptırabilirsin 2 ay sonra da ikisi de doğru tatlım..
Ya ben hala ayni kiyafetleri giyip duruyorum utaniyorum artik millet bunun baska kiyafeti mi yok diye düsünücek artik ama ben bol kiyafetler almak istemiyorum kendimi biliyorum bol bisey giyince kendimi rahat hissettigimden hemde nasilsa kiyafetim var diyerekden kiloma dikkat edemicem sallicam sisko kalicam bi süre daha böyle idare edicem artik ne yapim.
off sorma ben mecburen geçen hafta iki tunik tarzı bişey aldım 44 beden tayt üstüne giymek için ..pantolon d ainat etim almadım valla..
Bu arada benimde buyuk oglumun yarin 5. Yas gunu kucuk bi parti yapicaz evde.. e tabii bolca hamuriside olacak.. o da gecsin paxartesi gunu bende diyete baslamis bir sekilde aranizda olucam.. simdilik kaciyorum islerm var.. herkee iyi hafta sonlariii..
nice mutlu yıllara canım... pazartesi tartılmayı unutma ...
Kizlar benide araniza alin cok cok kiloluyum 4 aylik bir kizim var artik dizlerim agriyor kilodan bebegimi bile tasirken gucluk cekiyorum oturup kalkmak ise tam bir kabus, ama sut azalirmi dusuncesi beni korkuyptuyor. Ama bu kilolarla kalirsamda ne kizimka ilgilenebilicem ne oyun oynayabilicem nede pesinden kosabilicem nolur yardim edin nasil yapicaz diyeti sutu azaltmadan :KK43:
hogeldin canımm.. kaç kilosun.. merak etme vericz birlikte .. az az da olsa her hafta veriyoruz..
sütümüz etkilenmedi.. biliyorsun süt yapımında en önemli şey bol sıvı almak ve dengeli beslenmek.. en az 3 lt su içiyoruz .. hamurişini kestik ekmek ve tatlıyı azalttınmı yavaş yavaş gidecekler..ben diyetisyene gittim o li,steyi uygulamaya çalışıyorum geçmiş sayfalarda liste var bir göz at istersen
Merhaba bende size katilmak istiyorum 4 aylik kizim var . 1.70 boyunda 72 kiloyum bi 10 kilo vermem gerek. Ne yapiyoruz benide bilgilendirin hemen basliyaym :)
hoş geldin canımm.
ilk iş pazartesi tartılın başlangıç kilonz olsun.. yapacağımız şey basit aslında sıvıyı arttırmak, tatlıyı ve ekmeği azaltmak..
sütü etkilememsi için ben bol dereotu yiyorum rezene içiyorum.. diyetisyenim ayrıca kahvaltıda tahin helvası verdi.. akşam sütümün azaldığını hissedersem 3-4 kaşık yoğurda bol dereotu doğrauyıp yiyorum..
şu ana kadar hiçbirimizin sütünde veya bebklerinin kilo alımında sııntı olmadı..

dünkü menüm
sabah: 1 dilim tam buğday ekmeği, 1 kk beyaz peynir, 2 kaşık lor peyniri, 5 zeytin, dereotu, domates , salatalık, 1 haşlanmış yumurta, 1 dilm tahin helvası
öğle: 1 kase nesfit+ müsli
ara: 2 dilim tam buğday ekmeği ve beyaz peynrile yapılmış yağsız tost, nescafe, 2 tanecik de cici bebe bisküvi,
akşam haşlanmış brokoli ve yoğurt
ara: 10 badem 2 kayısı
su 3 lt
spor 1 saat yürüyüş

Merhaba tatlislar:KK54:
yediklerimi paylasamiyorum çünkü haddi hesabı yok yediklerimin o_O ama az az yedim. Kilo almadan bu haftayi kapatayım. Pazartesi daha kararli daha disiplinli devam edicem:KK73:

Benim en buyuk sorunum cok eekmek yiyorum. Ve kizim hala surekli olrak emiyor. Yemegi bile emzirirken yiyorum . Hic hareket yok hayatimda bu yuzden gobek ve basen bolgesi buyudukce buyuyor. Hala hamilelik pantolonumu giyiyorum eskiye donemedim :'(
Benimde kilolar göbek ve basende toplanmis göbegi biraz erittim ama basen hala duruyo kotlarim bacagimdan girmiyor malesef.
Ekmegi birakmaya calis canim yavas yavas birden olmuyorsa. Ispanyol arkadasin yaptigi diyeti de uygulayabilirsin ara ögünleri var ac kalmazsin en azindan.

Merhaba arkadaslar vicdan azabi yasiyorum 2,5 tane elmali kurabiye hüplettim simdi :KK43: yemeseydim keske ya ama tutamadim öyle zel tarcin koktu ki bi daha yapmicam kilo verene kadar esim yüzünden ya adam yiyerek kilo veriyor sans iste.
Bugün ki menümü yazayim.
Sabah 3 dilim siyah ekmek ( aksam 6 dan sonra yemedigim icin sabah cok ac oluyorum o yüzden kimi zaman 3 dilim yiyorum 2 yesem iyidi ama )
Az yagli yumurta , bol yesillik ve sebze
Krem peynir , bir tatli kasigi recel ve rezene cay her zaman ki gibi

Bir fincan rezene 2,5 elmali kurabiye

Aksam ; firinda karnibahar yanina salata

Merhaba arkadaslar vicdan azabi yasiyorum 2,5 tane elmali kurabiye hüplettim simdi :KK43: yemeseydim keske ya ama tutamadim öyle zel tarcin koktu ki bi daha yapmicam kilo verene kadar esim yüzünden ya adam yiyerek kilo veriyor sans iste.
Bugün ki menümü yazayim.
Sabah 3 dilim siyah ekmek ( aksam 6 dan sonra yemedigim icin sabah cok ac oluyorum o yüzden kimi zaman 3 dilim yiyorum 2 yesem iyidi ama )

Ahh canım sorma bu kaçamaklar yüzünden benim de bu hafta yalan oldu :KK43: yapma canım öyle şeyler ben de yaptım bu hafta sütlü tatlılar yapmadığımda da esim sagolsun! hiç tatlisiz kalmadik sonuç olarak da bu haftayı gr vermeyerek kapatcam:KK43: ama bu son. Pazartesinden itibaren eve tatlının t si girmeyecek. Hayır onların yüzünden veremiyoruz sonra da tontisim diye seviliyoruz :) olmaz ki ama aaa sinirlendim bak :)

Ahh canım sorma bu kaçamaklar yüzünden benim de bu hafta yalan oldu :KK43: yapma canım öyle şeyler ben de yaptım bu hafta sütlü tatlılar yapmadığımda da esim sagolsun! hiç tatlisiz kalmadik sonuç olarak da bu haftayı gr vermeyerek kapatcam:KK43: ama bu son. Pazartesinden itibaren eve tatlının t si girmeyecek. Hayır onların yüzünden veremiyoruz sonra da tontisim diye seviliyoruz :) olmaz ki ama aaa sinirlendim bak :)
Aynennnn canim üstelik benim esim tatlidan abur cubur dan hic kilo almiyor cok sinir oluyorum ayni seyleri yiyoruz sisen ben oluyorum. Canim evde yapmasam da disarda gözümün icine baka baka yiyor sagolsun sende ye diyor saka gibi :)) sonra da kilo almissin ver diyor :)
Canim elazig a gelene kadar vermem lazim orada un park var pastalari nefis gecen sene ordan cikmadim simdide kendimi öyle kandiriyorum kilo ver orada bol bol yersin diye :)

Aynennnn canim üstelik benim esim tatlidan abur cubur dan hic kilo almiyor cok sinir oluyorum ayni seyleri yiyoruz sisen ben oluyorum. Canim evde yapmasam da disarda gözümün icine baka baka yiyor sagolsun sende ye diyor saka gibi :)) sonra da kilo almissin ver diyor :)
Canim elazig a gelene kadar vermem lazim orada un park var pastalari nefis gecen sene ordan cikmadim simdide kendimi öyle kandiriyorum kilo ver orada bol bol yersin diye :)
Ayy evet canım çok güzel gerçekten:) buraya geldiğinde beraber de yeriz insallah:)

İyi aksamlar arkadaslar.umarim herkes iyidir.bu gun bende tatliyi kacirdim biraz.ama pzt gram da olsa vermis olmak istiyorum.
Kiyafet konusuna gelince bende hep zayiflayip alicam diyorum ama almak zorunda kaliyorum.ins. kilo vereyim neler alicam neler:)

Bugün ki menümü yazayim.

canim yaa oöğle yenemissin ki..ogun okarak say kurabiyekeri..biseycik olmaz bak girursun vermissindir sen yine..
moral bozmak yoookk..bence vermissindur sen de..en azindan almamak da guzel
İyi aksamlar arkadaslar.umarim herkes iyidir.bu gun bende tatliyi kacirdim biraz.ama pzt gram da olsa vermis olmak istiyorum.
Kiyafet konusuna gelince bende hep zayiflayip alicam diyorum ama almak zorunda kaliyorum.ins. kilo vereyim neler alicam neler:)
vermissindir...hic takma gidecrkler..

kizlar kacamak yapinxa uzulmeyin lutfen..zararin neresinden donulse kardir demisler...ertesi gun daha inancli olunuyor ..bence hepimiz verdik bu hafta da..

selam güzel anneler nasıl gidiyor bakalım.. kaçamak yok değil miii...
dün yediklerim
sabah 1 kk beyazpeynir, 2 kaşık lor, 1 dilim ekmek, kavurmalı yumurta, 1 diim tahin helvası,derotu, salatalık, domates, 3 zeytin
ara: 2 mandalina çeyrek elma
öğle: haşlanmış brokoli, yoğurt, 10 tane fındık
akşam: hamsi tava (15-20 tane yedim herhalde) salata yarım dilim ekmek
ara : 1 mandalina
su 3 lt
spor yok

canim yaa oöğle yenemissin ki..ogun okarak say kurabiyekeri..biseycik olmaz bak girursun vermissindir sen yine.

kizlar kacamak yapinxa uzulmeyin lutfen..zararin neresinden donulse kardir demisler...ertesi gun daha inancli olunuyor ..bence hepimiz verdik bu hafta da..

Evet canim haklisin. Aslinda normalde üzülmem de kar sayarim hatta ama 69 a gelmeden kacamak falan yapmicam demistim ya süre uzar diye üzüldüm dün ama bugün toparlandim.

Selam herkese bu arada sessiz burasi bu aralar.
Menümü yazayim bu sabah kahvaltiyi biraz fazla kacirdim diye ara yemek yemedim yemicem aksam yemegine kadar da
Sabah ; kavurmali yumurta ( yaglarini ayikladim iyice ) , az yagli menemen, krem peynir , yesillik ve sebze , iki üc kasik yogurt , üc dilim ekmek, az krem peynir

Ara yok

Aksam ; bulgur pilavi yanina türlü ve salata ( aksami 5 de yiyicem )

Sonra bi kahve icerim spor da 25-30 dakika yaparim tamamdir gün biter.
Robot gibi olmusum heyecan kalmadi hayatimda yemek yiyemeyince insanin bi yer gidesi de gelmiyor

Selam herkese bu arada sessiz burasi bu aralar.
Menümü yazayim bu sabah kahvaltiyi biraz fazla kacirdim diye ara yemek yemedim yemicem aksam yemegine kadar da
Sabah ; kavurmali yumurta ( yaglarini ayikladim iyice ) , az yagli menemen, krem peynir , yesillik ve sebze , iki üc kasik yogurt , üc dilim ekmek, az krem peynir

Ara yok

Aksam ; bulgur pilavi yanina türlü ve salata ( aksami 5 de yiyicem )

Sonra bi kahve icerim spor da 25-30 dakika yaparim tamamdir gün biter.
Robot gibi olmusum heyecan kalmadi hayatimda yemek yiyemeyince insanin bi yer gidesi de gelmiyor
Aynen canım ama sisko olmak ondan daha can sıkıcı :KK43:

Gunaydin tatlislar:KK54:
kilom 59.7 g da olsa vermisim :p siz ne alemdesiniz?

X