Emziren Annelerin Birlikte Zayıflama Deneyimleri

B
Canım hosgeldin senle ayniyiz bende 59 la hamile kaldım 75le doğuma gittim boyu 1.65 benim sütüm gelmedi başta çok yedim 71.3 oldum şu an 65.5 im hedefim nisana kadar en azından 55 olmak leslie yeni başladım günde 2 mil yapabiliyorum en fazla oğlum çok hareketli durmuyor buradan birbirimizi desteklersek daha güzel gider kilolar inş hedefine bir an önce ulasirsin :)
71 den 65 e 6 kilo iyi vermişsin canım maşallah. Darısı başıma :KK9:Ben de bi vermeye başlasam gaza gelirim heralde. Sütüm azalır diye de korkuyorum açıkçası. Bol su içeceğim artık :)

B

71 den 65 e 6 kilo iyi vermişsin canım maşallah. Darısı başıma :KK9:Ben de bi vermeye başlasam gaza gelirim heralde. Sütüm azalır diye de korkuyorum açıkçası. Bol su içeceğim artık :)
Canım ekmek makarna pilav yeme bana zaten süt yapmiyordu bunlar ekmeği birtek kahvaltıda yiyorum ben bunların dışında sebze sınırsız yiyorum çok az yağ koyuyorum yemeklerime ızgara tavuk et ye bol salata bir de egzersiz yaparsan sen de çok güzel verirsin kilonu kaç aylık bebisin inş Rabbim rizkini kesmesin yavrunun

Canım ekmek makarna pilav yeme bana zaten süt yapmiyordu bunlar ekmeği birtek kahvaltıda yiyorum ben bunların dışında sebze sınırsız yiyorum çok az yağ koyuyorum yemeklerime ızgara tavuk et ye bol salata bir de egzersiz yaparsan sen de çok güzel verirsin kilonu kaç aylık bebisin inş Rabbim rizkini kesmesin yavrunun
Amin canım 4 aylık oldu. Şu emzirmedeki son iki ayımı iyi değerlendiriyim diyorum bu günler bidaha gelmez :)
ha bugün ha yarın derken 4 ay oldu valla çabucak. Senin bebiş kaç aylık canım

Amin canım 4 aylık oldu. Şu emzirmedeki son iki ayımı iyi değerlendiriyim diyorum bu günler bidaha gelmez :)
ha bugün ha yarın derken 4 ay oldu valla çabucak. Senin bebiş kaç aylık canım
Maşallah allah esirgesin benimki 6. Ayında 1 ay önce başladım bende diyete çok kasmadan yap diyetini nasılsa kilo gider ben de ağır diyet yapmıyorum sebzeye ağırlık ver tamamdır

Slm anneler, benim de 4 aylık kızım var. 56 ile hamile kaldım 73 ile doğuma gittim. 10 gün içinde 63e düştüm ve takıldı kaldı. Tatlıyı çok yiyorum evde 5 çikolata olsun hepsini yiyorum kalınca aklım orda kalıyor. Spor sıfır. Bebeğe temizliğe annemde hep yardım ediyor yakınız. Kilo almıyorum ama veremiyorumda. Şimdi abur cuburu bırakıcam inş. Porsiyonlarıda küçültücem. Bir de koşu bandı almak istiyorum. Kullanan var mı acaba alt ses gidiyor mu, memnun musunuz.

Slm anneler, benim de 4 aylık kızım var. 56 ile hamile kaldım 73 ile doğuma gittim. 10 gün içinde 63e düştüm ve takıldı kaldı. Tatlıyı çok yiyorum evde 5 çikolata olsun hepsini yiyorum kalınca aklım orda kalıyor. Spor sıfır. Bebeğe temizliğe annemde hep yardım ediyor yakınız. Kilo almıyorum ama veremiyorumda. Şimdi abur cuburu bırakıcam inş. Porsiyonlarıda küçültücem. Bir de koşu bandı almak istiyorum. Kullanan var mı acaba alt ses gidiyor mu, memnun musunuz.
Koşu bandı var bende ama kullanmıyorum leslie daha eğlenceli geliyor. Bence olmazsa olmaz bir alet değil. Bir hevesle alınıyor ama çok kullanan görmedim.Bizim evin altı garaj olduğu için ses yapması konusunu bilmiyorum ama altına bi koşu bandı minderi de aldı eşim. Sen de onlardan alabilirsin.

Kullanmama nedenimi de söyleyim de seni yanıltmayım şimdi :)
Eşim ben hamileyken almıştı gebelikte pek kullanmadım sonra kilo aldığım için sanırım koşu bandında koşarken kullandığım ayakkabım ayağımı vurmaya başladı. Ben de yeni ayakkabı almak yerine koşu bandını bıraktım. Buraya yazana kadar ne saçma bişey yaptığımın farkında bile değildim :)))

Kullanmama nedenimi de söyleyim de seni yanıltmayım şimdi :)
Eşim ben hamileyken almıştı gebelikte pek kullanmadım sonra kilo aldığım için sanırım koşu bandında koşarken kullandığım ayakkabım ayağımı vurmaya başladı. Ben de yeni ayakkabı almak yerine koşu bandını bıraktım. Buraya yazana kadar ne saçma bişey yaptığımın farkında bile değildim :)))
Peki leslie nin türkçe videosunu bulamadım da nasıl oluyor mesela 1 milde yürüyor gibi yaptıktan sonra diğer harekete geçiliyor bu hareketler kaç kez yapılıp diğer harekete geçiliyor 1 mil kaç dk sürüyor. Birde kilo verdiriyor mu. Biraz denedim yoruldum alışırım heralde. Biraz açıklayabilir misin zahmet olmazsa. Koşu yer kaplıyor ondan düşünceliyim

Peki leslie nin türkçe videosunu bulamadım da nasıl oluyor mesela 1 milde yürüyor gibi yaptıktan sonra diğer harekete geçiliyor bu hareketler kaç kez yapılıp diğer harekete geçiliyor 1 mil kaç dk sürüyor. Birde kilo verdiriyor mu. Biraz denedim yoruldum alışırım heralde. Biraz açıklayabilir misin zahmet olmazsa. Koşu yer kaplıyor ondan düşünceliyim
Ben 3 mil olanını yapıyorum. Toplam 46 dk sürüyor.31 de 2. mile 17 de de 3. mile geçiyor. Son 8 dk yavaşlayıp öyle bitiriyor. Video olduğu için ingilizce bilmek şart değil bakarak da yapabilir insan ama ben söyledikleriyle motive oluyorum.
Daha önce bir hafta yaptım ama devamını getirememiştim. Dünden önceki gün yaptım dün yine kaytardım ama devam edeceğim inşallah. Yaptıkça sonuçları bildiririm.

Selammmm kızlar kaç gundur acıyorum bıldırım yok kapatıyorum ama yazısmalar olmus anlamadım herneyse misafırlerımı yolcu ettım ama bu hfta oyle bı saldım tatlılar gec yemeler baklavalar yaglılar oooo sormayın ama yarın sabah ıtıbarıyle leslei+ 2 lt su en az+aksam 7 den sonra yememeye baslıyorum 6 aya kadar diyet listesi olusturmayacagım sabah tartılıp detaylarını yazıcam mezura da aldım artık:)

Selammmm kızlar kaç gundur acıyorum bıldırım yok kapatıyorum ama yazısmalar olmus anlamadım herneyse misafırlerımı yolcu ettım ama bu hfta oyle bı saldım tatlılar gec yemeler baklavalar yaglılar oooo sormayın ama yarın sabah ıtıbarıyle leslei+ 2 lt su en az+aksam 7 den sonra yememeye baslıyorum 6 aya kadar diyet listesi olusturmayacagım sabah tartılıp detaylarını yazıcam mezura da aldım artık:)
Bu hafta bende rahattim çok misafirim geldi leslie yapmıyordum ben yeni başladım müthiş bişeymis inş faydasını görürüz bakalım pzrt tartilcam napmisim paylaşıyor olacağım :)

slm kızlar birhafta misafirim vardı. börek tatlı derken bir kilo almışım malesef ki malesef. spor da yapamamıştım. Bugün spora başladım bakim.
Leslie' nin videolarından bende yaptım bi ara çok zevkli ama spor olarak beni tatmin etmedi. yine de eğlenceli. spora yeni başlayanlar için uygun olabilir.

Merhabaaaa; )
Arkadaslar bende aranıza katilmak istiyorum doğum yapalı 3 ay oldu doğum öncesi kilomu inebilmek için tam 5 kilo vermeliyim ama ben sonrasindada bi 3,4 kilo vermek istiyorum burda sizinle olarak motive olacagimi başaracagimi biliyorum..Bu siteden her konuda destek aldım bi çok şeyi bu sitedeki arkadaşlarımla aştım şimdi kilo sorunumuda burda sizinle aşmak istiyorum ama nerden ve nasıl baslamaliyim bilmiyorum yardımlarınızı bekliyorum leslie videolarını yazmışsınız biraz arastirdim (malum bebegimden fazla zaman olmuyo)ama anlayamadım nerden baslamaliyim nasıl bi diyet uygulamaliyim luffennnn yardimmmmm:KK66:)

Yaw herkese mı mısafır geldı :)
Benimde 15 tatıl dıye Teyzem ler kuzenler falan gezmeye geldiler ve bugün sabah yolcu ettım.cok da dıkkat etmeme rağmen kılo vermedım.en azından kılo almadım.ama benım yerimde bır başkası olsaydı En az 2 kılo verırdı.
Yarın tekrar menu paylaşımı + leslıe
Kolay gelsin....

Selam arkadaşlar bende annemdeydim misafirlerimiz vardı. ve börekler , tatlılar, dolamalar ne ararsanız vardı ki kendimi pek muhafaza edemedim.spor deseniz gitmeden leslie ile sporu evde denemistim. Zorlayıcı hareketler olmadığı ama iyi terlettigi için tam benlik.Ama 45 dk.videoyu daha tam olarak tek seferde yapamadım. Bebeğim durmadigi için. Tek isteğim yarın tartildigimda kilo almamış olmak. Bakalım yarın ne olacak.Hepimize kolay gelsin

Günaydın anneler başlangıç 71.3 geçen hafta 65.7 bu hafta 64.6 1.1kg gitmiş Güle güle gitsin :) 2 haftadir 800 gr veriyordum bu hafta guzel gecti herkese bol kilo vermeceli haftalar diliyorum heheheh

X