Emziren Annelerin Birlikte Zayıflama Deneyimleri

Merhaba sevgili anneler.Benimde 4aylik bir kızım var ve hamilelikte 20 kilo aldım. 9 nu vermiştim ama "aman ye sütün olsun"lardan sonra 2 kilosunu geri aldım. Pazartesi tartildigimda tam 81.2 ydim zaten hamile kaldigimda da zayıf değildim bide bunlar eklenince aynalara küstüm. Karar verdim zayıflamaya ama kasmadan.yemekten çok kesmiyorum süt için. Egzersiz yapamıyorum çünkü Kızım pek durmuyor genelde hep kucak istiyor o uyudugunda da ya yemek yapıyorum ya biraz ev işi. Anlayacağınız sadece düzenli ve saglikli beslenecegim.Tatli,hamur isi,pilav işlenmiş gıdalar yok.pazartesiden beri uygulamaya çalışıyorum. Üç gün sonra tartılacagim bakalım ne olacak.☺Buraya da gayretli anneleri görünce yeni üye oldum.insallah hepimiz istediğimiz sonuçlara ulaşıriz.

Emzırıyorum tabi ki canım dikkat ettiysen ben ekmek makarna pilav şeker tuketmiyorum onun dışında her şeyi yiyip içiyorum zaten normalde de çok yiyen biri değilim rejim yapmasam bunların yanına ek bikaç dilim ekmek ve pilav ya da makarna tüketiyor olurdum senin diyetin nasıl?
BENDE EKMEK YEMİYORUM.TATLI VE HAMUR İŞİ YOK.3LİTRE SU.SABAH AÇ KARNINA SIÇSK LİMONLU SU.BİDE BİBERİYE İÇİYORUM.BENDE BAĞIRSAK HİÇ ÇALIŞMIYOR ONDAN.TEK EKSİK SPOR.ANADA HALİM KALMIYOR ÇOCUKLARIN ARDINDAN KOŞTURMAKTAN.

Günaydın kızlar gözümü açtım tartildim başlangıç 71.3 şu anda 66.7 olmuşum geçen hafta 67.5 idim 800 gr gitmiş buna da şükür geçen hafta iyi vermiştim bu hafta diyeti bozdum bikaç sefer inş yeni haftada toparliycam :) hedef 55 hatta altı yolum uzun

Ne kadar sürede verdiniz

günaydınlaaaarrr

börek olmasa harika olurmuş..yine de güzel menün

dünkü menüm
10:30 : 2 dilim ekmek 1 haşl yumurta, 3 ceri domates, 5 zeytin, 2 kk peynir, 1 tk bal
14:00 : 1 küçük boy patlamış mısır sinemadaydık oğluşla
17:00: 2 tabak et suyuna çorba içinde bol et de vardı, yarım dilim ekmek, salaata
su 3 lt
spor 5 mil lesliyle: 1 saat

Senin menu de süper canım böyle devam ediyoruuuzzz :)))

BENDE EKMEK YEMİYORUM.TATLI VE HAMUR İŞİ YOK.3LİTRE SU.SABAH AÇ KARNINA SIÇSK LİMONLU SU.BİDE BİBERİYE İÇİYORUM.BENDE BAĞIRSAK HİÇ ÇALIŞMIYOR ONDAN.TEK EKSİK SPOR.ANADA HALİM KALMIYOR ÇOCUKLARIN ARDINDAN KOŞTURMAKTAN.

O zaten spor yerine geciyordur canım :)

Merhaba sevgili anneler.Benimde 4aylik bir kızım var ve hamilelikte 20 kilo aldım. 9 nu vermiştim ama "aman ye sütün olsun"lardan sonra 2 kilosunu geri aldım. Pazartesi tartildigimda tam 81.2 ydim zaten hamile kaldigimda da zayıf değildim bide bunlar eklenince aynalara küstüm. Karar verdim zayıflamaya ama kasmadan.yemekten çok kesmiyorum süt için. Egzersiz yapamıyorum çünkü Kızım pek durmuyor genelde hep kucak istiyor o uyudugunda da ya yemek yapıyorum ya biraz ev işi. Anlayacağınız sadece düzenli ve saglikli beslenecegim.Tatli,hamur isi,pilav işlenmiş gıdalar yok.pazartesiden beri uygulamaya çalışıyorum. Üç gün sonra tartılacagim bakalım ne olacak.☺Buraya da gayretli anneleri görünce yeni üye oldum.insallah hepimiz istediğimiz sonuçlara ulaşıriz.

Hoşgeldin benim de 5 aylık oğlum var 4. Ayda başladım zaten sütün kalitesi için beslenmek şart ben son dönemde çok ekmek yemeye başlamıştım şimdi daha sağlıklı besleniyorum porsiyonlari biraz kuculttum ve ekmek pilav makarna şeker bunları cikarttim hayatımdan yavaş yavaş gidiyo kilolar haftada 3 4 gün egzersiz yapıyorum inş sen de verirsin kilolarını bu sayfa bana iyi geldi gaza geliyorum bıt bit yazıyorum habire :))) sen de menülerini yaz birbirimize yorum yapıyoruz buradan takiple güzel kilo verebilirsin

merhaba canım hoşgeldinn.. benimde 4.5 aylık kzım var.. ben de 66 il hamile kalıp 87.6 ile doğuma girdim.. doğumdan sonra ancak 6 kilosu gitti.. 81.7 ile başladım 2 aydır dikkatli yiyorum son 3 haftadır düzenli spor yapıyorum şu an 75 oldum.. seninle kilolarımız falan aynı.. ben en az 15 kilo daha vermek istiyorum hatta 20..
burası çok iyi geliyor.. ben ayrıca cuma zayıflama yarışması takımlarındayım.. çok motive ediyor insanı.. buraya takıl menünü paylaş,, birbirimizi uyarıyoruz tavsiyede bulunuyıruz.. eğer yapabilirsen leslie ile evde yürüyüş diye bir spor var bir bak istersen .. ebn onu yapıyorum

ispanyol ispanyol canım gerçekten tebrik ediyorum neredeyse aynı cıkmısız doğumdan ben de 82 ıle çıktım senın 4 aylık kızın var 75 kılo sun benım 9 aylık kızım var 84 kiloyum Emzırırken üstüne 8 kılo aldım.sımdı fark edıyorum da cok ama cok yanlış yapmışım ıns. Sağlıklı kılomuza kavusuruz.:)
Sabah 2 katı yumurta peynır marul domates
Ara şekersiz türk kahvesi 5 kuru kayısı
Aksam 5 kaşık pılav 1 tabak yeşil mercimek salata
Ara yemedim daha 1 meyve yerim heralde:)

Merhaba kızlar ben de 25 gün önce sezaryen doğum Yaptım 12 kilo almıştım ilk 15 günde 10 kilo gitti ama zaten kilolu hamile kaldığım için bi 10 kilo daha fazlam var 67 kiloyum şu anda ama göbeğim çok sarkık bakalım emzirirken kilo verebilecek miyim inşallah sizden feyz alırım...

Hoşgeldin benim de 5 aylık oğlum var 4. Ayda başladım zaten sütün kalitesi için beslenmek şart ben son dönemde çok ekmek yemeye başlamıştım şimdi daha sağlıklı besleniyorum porsiyonlari biraz kuculttum ve ekmek pilav makarna şeker bunları cikarttim hayatımdan yavaş yavaş gidiyo kilolar haftada 3 4 gün egzersiz yapıyorum inş sen de verirsin kilolarını bu sayfa bana iyi geldi gaza geliyorum bıt bit yazıyorum habire :))) sen de menülerini yaz birbirimize yorum yapıyoruz buradan takiple güzel kilo verebilirsin

merhaba canım hoşgeldinn.. benimde 4.5 aylık kzım var.. ben de 66 il hamile kalıp 87.6 ile doğuma girdim.. doğumdan sonra ancak 6 kilosu gitti.. 81.7 ile başladım 2 aydır dikkatli yiyorum son 3 haftadır düzenli spor yapıyorum şu an 75 oldum.. seninle kilolarımız falan aynı.. ben en az 15 kilo daha vermek istiyorum hatta 20..
burası çok iyi geliyor.. ben ayrıca cuma zayıflama yarışması takımlarındayım.. çok motive ediyor insanı.. buraya takıl menünü paylaş,, birbirimizi uyarıyoruz tavsiyede bulunuyıruz.. eğer yapabilirsen leslie ile evde yürüyüş diye bir spor var bir bak istersen .. ebn onu yapıyorum
Merhaba arkadaşlar. Bir haftalık düzenli beslenme sonrası -ki haftasonu bunun biraz dışına çıkarak kaçırdım -yinede çok şükür hedeflediğim gibi tam bir kilo vermisim☺80.2 mutlumuyum evetburaya üye oldum ama alışık olmadığım için hafta arası girmeyi unuttum.cevap yazan arkadaslara Teşekkürler. Bu haftanın nasıl geçtiğinden bahsetmek gerekirse sadece emzirdigim için yemekten kisamiyorum.sadece biraz daha cesitlendirdim ve biraz porsiyon küçülttum. Hafta sonu özellikle ctesi.Misafirim vardı ve baya bi kaçırdım ama.onun disinda en az iki litre su.Egzersiz namına hicbirsey yapmadım ama burada bahsedilen Leslie ile adımı muhakkak bu hafta yapacağım. Bakalım o zaman nasıl olacak.Ama haftasonu annemde olacağım inşallah bu istikrar i bozmam. Herkese iyi ve iradeli haftalar

Günaydın anneler şimdi tartildim başlangıç 71.3 şimdi 65.7 bu hafta 800 gitmiş yine cumartesi gün vardı pazar doğum günü biraz kaçırdım daha iyi olması gerekiyordu napalim canımız sağolsun :)

Selam kizlar benn 26yasindaym 3yasinda bi kizim 1,5aylik bi oglum var hamile kaldigimda 75kg doguma 91le gittim suan 78.8 hamile kaldigim kiloya 4kilo kaldi ama benim kizimdan kalan bi 5kilom daha var hedefim 70kg bana da destek verin ins aranizda olayim beraber verelim bugun basladim kkda diyetisyene giden bi emziren anne ornek diyet

Mrb arkadaşlar bende 1 yıllık kızım var boy 163 ve 66 kiloyum bende hedefimde 58 var ve emziriyorum elimden geldikçe egzersiz yapıyorum yeşil çay içiyorum nasıl kurtulucam bu arada ben ıraktan

Mrb arkadaşlar bende 1 yıllık kızım var boy 163 ve 66 kiloyum bende hedefimde 58 var ve emziriyorum elimden geldikçe egzersiz yapıyorum yeşil çay içiyorum nasıl kurtulucam bu arada ben ıraktan
Bence diyet için çok erken ek gıdaya baslamadan rejim yapma canım yine karar sana kalmis çok fazla kilo vermen gerekmiyor hedef 58se bir iki ayda halledersin

Merhaba Hanımlar epeydir siteyi takip ediyordum ama baktım sadece okuyarak olmuyor üye oldum ben de .
59 ile hamile kaldım 75 ile doğuma girdim eve geldğimde 74 kiloydum ama çok fazla ödemim vardı doğumdan on gün sonra
67 ye düştüm. Oğlum şu an 4 aylık ve ben 68.4 kiloydum bu sabah.
Sadece 4 şeye dikkat ederek zayıflamayı deneyeceğim.
1) günde 3 lt su.
2)Akşam 7 den sonra birşey yememek.
3) karbonhidratı azaltmak
4)her gün 1 saat spor.
( leslie 3 mil walk ve amanda russel skinny jeans work out)
bacaklarımı inceltmek için ve sarkmamak için yapırorum.

Merhaba Hanımlar epeydir siteyi takip ediyordum ama baktım sadece okuyarak olmuyor üye oldum ben de .
59 ile hamile kaldım 75 ile doğuma girdim eve geldğimde 74 kiloydum ama çok fazla ödemim vardı doğumdan on gün sonra
67 ye düştüm. Oğlum şu an 4 aylık ve ben 68.4 kiloydum bu sabah.
Sadece 4 şeye dikkat ederek zayıflamayı deneyeceğim.
1) günde 3 lt su.
2)Akşam 7 den sonra birşey yememek.
3) karbonhidratı azaltmak
4)her gün 1 saat spor.
( leslie 3 mil walk ve amanda russel skinny jeans work out)
bacaklarımı inceltmek için ve sarkmamak için yapırorum.
Canım hosgeldin senle ayniyiz bende 59 la hamile kaldım 75le doğuma gittim boyu 1.65 benim sütüm gelmedi başta çok yedim 71.3 oldum şu an 65.5 im hedefim nisana kadar en azından 55 olmak leslie yeni başladım günde 2 mil yapabiliyorum en fazla oğlum çok hareketli durmuyor buradan birbirimizi desteklersek daha güzel gider kilolar inş hedefine bir an önce ulasirsin :)

X