Emziren Anneler Kiloları Birlikte Verelim mi?

ye tabi tatlıları ama fazla abartmadan ye.sonra benim gibi olursun hamileyken 9 kg aldım doğumdan çıktığımda 3kg fazlam varken şuan 10kg fazlam var bide bu kilo vermiş halim

61.7 de sabitim bi haftadır oynamamış birden vercem sanırım kiloları cumartesi de düğün var şehir dışında yarın yine şehir dışına gidioz kaçırmam inş ipin ucunu

61.7 de sabitim bi haftadır oynamamış birden vercem sanırım kiloları cumartesi de düğün var şehir dışında yarın yine şehir dışına gidioz kaçırmam inş ipin ucunu :26:

Kızlar günaydın. 66 kilo olmuşum 300 gr gitmiş sadece olsun buna da şükür...
tebrikler canım
61.7 de sabitim bi haftadır oynamamış birden vercem sanırım kiloları cumartesi de düğün var şehir dışında yarın yine şehir dışına gidioz kaçırmam inş ipin ucunu :26:
bunada şükür,en azından kilo almamışsın

kızlar 64.00 olmuşum yarım kilo daha gitmişşşşş... emzirmekten kaynaklı eminimm... keşke birazda boğazıma dur diye bilsemmm... belki dahada vereceğim ama neyse.. bunada şükür.

77.2 olmuşum 600 gr gitmiş bu hafta...benden gram gram gidiyo ya o kadar spora ve emzirmeye rağmen...buna da şükür tabii...

66 ile hamile kaldım, 17 kilo aldım, 83 oldum;
doğumdan sonra 73 oldum,
emziriyorum diye bol bol yerken bu sabah baktım ki 75 olmuşum
bu işe bir dur demek lazım.

ben de zayıflamak istiyorum

merhaba kızlar.topiği ben açtım ama girip yazamıyorum.bu ara bahar temizliği yapıyorum.kızımda diş çıkarıyo ve kabız.huysuz yani.o yüzden hiç fırsat bulamıyorum yazmaya.ama emin olun yemeye hep fırsat buluyorum.bu koşturmaya rağmen kilo veremedim çünkü kendime dur diyemiyorum.veren arkadaşlar tebrikler.ben yine anladımki çok iradesizim.haftayada memlekete gidiyorum tombik tombik.biraz daha kilo alır gelirim artık

ah ah canım benim..spor yapacağım inşaallah......
kızlar bitki çayı içen var mı?zayıflamaya yardımcı....emzirirken süte zararlı olmayan...........:26:

Canım ben yeşil çay içmeyi düşünüyorum. Yediklerine dikkat ettiğin zaman faydalı oluyor. Emzirirken sakıncası var sanıyordum yokmuş. İstersen sen de deneyebilirsin.

Kilo veren arkadaşlarım tebrikler. Veremeyenler canınızı sıkmak yok kilo vermek sabır işi ve zaman isteyen bir durum. Tam moralle devam yola tamam mıııı??

teşekkür ederim arkadaşlar. şimdi gaza gelip tatlıyı kesmeye çalışacağım. ama yarın akşam gününm var bir haftalık yerim herhalde :))

öncelikle kilo veren yada verebilenleri tebrik ediyorrum caaanı gönülden.ya nasıl veriyorsunuz ben 2gün önce kıstım yememden sütüm azaldı,panik oldum.nasıl besleniyorsunuz da hem süt oluo hem kilo verilio.vallaa kıskandım yaa ben 66 ya takıldım.hedef 58-57-56-55----

walla canım ben çok su içiorum çok sıvı alıorum günde kesinlikle bir fincan yeşil çay içiorum
yoğurt süt peynir hiç kesmem
ama ekmek deyince dururum walla yemem bi sabah kahvaltıda 2 3 dilim o kdr
meyve yiyin bol bol
ben de geçen aya kadr tatlı krizlerine giriodum emzirdikten sora ama ondan da kurtuldum şükür
canım tatlı çekince kayısı falan atıorum ağzıma tatlı niyetine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…