Emziren Anneler Kiloları Birlikte Verelim mi?

bu topik canlanmadıkça biz bu kiloları veremeyiz.ne güzel sayımız da arttı.arttı ama ne gelen ne giden ( ben de dahil ) kilo ile ilgili fikirler ,deneyimler, araştırmalar ne varsa paylaşalım :))))
hep paylaşalım diyoruzda kimse sırlarını burda açıklamak istemiyor galiba herkes hala adaptasyon olamadı galiba

hadi bakalım kararlı gördüm seni,başlamak bitirmenin yarısıdır bu 1-2 günü atlattınmı tamam devamı gelir

Herkes eriyip bitti mi yaf nerdesiniz merak ettim. Topiğin tek şişmanı ben miyim yoksa
yok hayatım erimedim ben henüz her fırsatta giriyorum ,bakıyorum hiç kimse yok artık kimse yazmazsa bende yazmıcam diyip sinirlenip kapatıyorum topiği şu topiği canlandırmayı beceremedik

ohh afiyet olsun,sporunuda yapmışsın tebrik ederim
bende bugün saat 9gibi uyandım evi toparladım baktım saat 10 hemen pilatese başladım fakat pilatese başladığımı hisseden kızım zayıflamamam için 20.dakikada uyandı ve şimdi uyudu,çok huzursuzdu bu saate kadar ağladı
bu yüzden hem pilatesim yarım kaldı hemde henüz kahvaltı yapamadım şimdi gidip karnımı doyurayım yine gelirimm

Son düzenleme:
çok şükür sonunda kahvaltımı yaptım..
kahvaltıda neler yedim;
1 tane kepekli tost ekmeğiyle yağsız kaşarlı tost,domates-salatalık,zeytin ve az şekerli çay
ve 2-3 bardak su içtim
aaaa unutmadan birde uyanır uyanmaz actıva kahvaltı zamanı yoğurtlarından yemiştim
şimdide titreşimli kemerimi taktım evi temizlemeye başlıyorum.
temizliği bitirip geliyorum :82:

Son düzenleme:
bu hafta sanki gram vermedim tartılasım bile gelmio eşimle aramız limoni tıkandım sanki canım bişi istemio göbişe bakıom aynı duruo offf yaaaaaaa
dışarı çıkayım hem oğluş hava alsın hem bende yürümüş olurum diom hiç bişi içimden gelmio depresyona mı girdim ne

oh oh hadi bakalım kolay gelsin,temizlik yapmak da müthiş kilo verdiriyor,tecrübeyle sabittir

doğru canım insanın bazen kolunu kaldırası gelmiyor fakat bir yerlerden başlamak lazım.Açık havada yürüyüş insanı gerçekten rahatlatıyor psikolojik olarak,biz bugün çıkamıcaz galiba çünkü dışarısı biraz bulutlu ,yağmur yağdı yağacak

sana tavsiyem al bebeğini çık dolaş biraz,bir de her şeyi kafana takmamaya çalış,şuan için en önemli şey bebeğin canım...

Kızlar arkadşım geldi o yüzden nete fazla giremiyorum. Arada girip bi selam söyleyip çıkabilirim artık kusura bakmayın. Bani özlleyin anacım...

ooo temizlik yapan arkadaşlar da vmış ne güzel.benim kızım çıt olsa uyanıo varın halimi düşünün
hamurişi yememekle başladım ve bolbol su içiyorum.zaten benim kız durmuo rahatım huzurum yok.evdede yalnızım yanımda kimse yok.eşşimde sağolsun işe gidip gelio çok yoruluyormuş(ben yorulmuomya neyse)dolayısıyla ev yemek bebek eş bakımları bana kalıo.sanıyorum bu stres ve koşuşturmayla psikoloji de kalmaz kilo da.gecem gündüzümyok uyku yok külkedisine döndüm

kızlar herkes nerde kaybolmuşsunuz yine dışarı çıkıoz biz oğluşuma yazlık bişiler alcam tabii kendime de belki babalar günü için de bişiler bakarım bıdıkları ve güzel annelerini öptüm yarım kilo vermiş olarak döneriz inş

Selam kızlar her seferinde bişeyler yazayım diyorum bişey oluyor kalıyor. Havalar ısındı ya herkes kendini dışarı atıyor sanırım. Ben de çıkmayı düşünüyorum. Yarın tartı günü dua ediyorum birazcık gitsin diye. İnsanların bana " Aaaa çok kilo almışsın!" demelerini istemiyorum yaaaaa

Umarım hepimiz kilo vermiş oluruz. Sizin için de dua edeceğim. Yeni taktik bu boğazımı tutmakta zorlanınca iman gücüyle yenmeye çalışıyorum...

kızım 5 aylık oldu.tam 18 kilo aldım.üç kilom kaldı .özel hiçbirşey yapmadım.yeşil çay için bence işe yarıyor.

78 le doguma gittim 26 gün oldu 64 oldum bu arda sezeryan oldum göbiş hala var dogumdan önceki kilom 58 aaah aah bi 58 olsaaam

temizlik yapıyorum yapmasınada hızlandırılmış temizlik benim yaptığım kızım uyutuyorum yarım saat sonra uyanıyor.hep huzursuz hep mızmızlanıyor devamlı kucağımda var gör sende benim halimi bi düşün.kendini bence strese sokma hepimiz senin gibiyiz.HEPİMİZ KÜLKEDİSİYİZ
Bebeğin kaç aylık?

ne güzelll gezin bakalım bizde evde pinekleyelim burası çok sıcak güneş batmadan evden çıkılmaz bu sıcakta çocuğuda yakmayım dışarda acayip sıcakk varda...
siz gezin verin kiloları

Son düzenleme:
kızım 5 aylık oldu.tam 18 kilo aldım.üç kilom kaldı .özel hiçbirşey yapmadım.yeşil çay için bence işe yarıyor.

Canım ben de içmek istedim ama emzirirken içmek bebeğin kilo alımını olumsuz etkiler mi diye tereddüt ettiğim için vazgeçtim. Benim kızım çok az kilo aldığı için ister istemez herşeyden çekiniyorsun. Bence de yeşil çay ödem atmada ve metobolizma hızlandırma da fazlasıyla etkili. Daha önce yeşil çay içerek ve dikkat ederek kilo vermiştim.

bende bu konudan muzdaribim 7 ay oldu dogum yapali hala kilolarimi veremedim. emziriyorum cok acikiyorum nedense canimda hep tatli yemek istiyor. diyete giriyorum 2 gun bozuluyor diyet habur hupur yiyorum ozellikle aksam olunca istahim cok acik oluyor nasil gitcek kilolar ya.

merhaba kızlar 6 ay oldu doğum yapalı 60la hamile kaldım 73le doğuma girdim şuan 60 kiloyum ama 58 57 olmak istiorum ben de sizle birlikte devam edicem sağlıklı yeme serüvenime :))
yeşil çay içiorum günde 1 fincan ahh bi de şu ekmeği azaltsam sağlam 1 kilom gider
bu akşamdan itibaren ekmeği kesmeye karar verdim inşallah faydası olur

49-50 gibi hamile kaldım 71 gibi doğuma girdim oğlum 5. ayın içinde 57 oldum keşke hepsi gitse şuan normalim ama ben eski halim ve kıyafetlerimi istiyorum (rejim yapamam hiç yapmadım emzirerek veriyorum ama spor yapcam artık ek gıdaya geçiş olcak ya rahat olur heralde inşalllahhh

günaydın kızlar,
hemen pilatese yetişmem lazım.kilomu yazıp çıkıyorum
bu haftaki kilom; 73.5 kg

Son düzenleme:
kızlar hepimizin hemen hemen derdi aynı. benim de canım çoooook tatlı çekiyor. yemek yemim ama tatlı yiyeyim istiyorum evde tatlı bulundurmak istemiyorum ama bebek görmeye gelenler saolsunlar baklavaları diziyolar ben de dayanamıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…