Eminim BDV de böyle konu gormediniz... keşke ben de kendi hayatımda gormeseydim. ..

boyle konustukca sız ; durum daha antıpatık oluyor bılgınıze ...

Babasıyla evliyiz evet fakat bu bildiğimiz evlilik değil. Aylardir aynı evin içinde ayrıyiz
evlilik illaki aynı evin içinde devamlı sex yapmak anlamına mı geliyor ben anlamıyorum öyleyse hemen vazgeçicem evlenmekten. bu anlayış nedir ya aynı evin içinde ama ayrıyız. kusura bakmayında "evliyiz ama" dememeniz icin sürekli "içiçe" olmanıza gerek yok basbaya evlisiniz işte. ve eşinizi ne olursa olsun aldatıyosunuz. aldatmayıda ben illa sex yapınca aldatmış oldum ay yapmıyorum aldatma denmez anlamında görmüyorum. eşinizi aldatıyosunuz. eşinizden bu kadar boşanmak istiyosanız anlaşmalı boşanmayı beklemeyin gidin davayı açın. tabiki aldattığınız bilindiğinde cocugunuz babada kalır ama zaten siz o cocugu hak etmiyosunuz, istiyomuş gibi bi halinizde yok babada kalması daha hayırlı. insan minicik cocugu varken nasıl baska adamlarla bu kadar aşk yaşayabilir evli olmadıgım halde anlayamıyorum. umarım kocanız ne kadar midesizde olsa aklı başına gelir o cocugu alır ve gider. sizin pişman olucağınızdanda hiç şüphem yok. en azından 30 sene sonra içinizdeki "sex-aşk" ateşi söndüğünde o cocugunuz sizden nefret ediyo olduğunda...

Derdiniz boşanmak olsaydı buraya eşim boşanmak istemiyor nasıl boşanabilirim diye konu açardınız
burada bir sürü avukat yada bilgisi olan arkadaşlar var
ama siz başlıkta bile ballandırmışsınız böyle konu görmediniz diye
ayrıntılara girip milleti galeyana getirmeye çalışıyorsunuz

Ailemin duzensizliginin bu adamla bir ilişiği yok. Zaten bitik bir evliliğin son sahnelerindeydik

Evli kadın da ona bakmış ama kadın mı şimdi konu sahibi ar damarı çatlamış. Erkek yapınca topa tutuluyorda anneligine laf söyletmeyen bu kadın ne peki bosaninca bitiyor mu mesele?
ne yazmamı istiyorsunuz 2 kere aynı mesajımı alıntılamışsınız. konu sahibine çatayımmı. ortada herşey. yanlış yapıyor yapmış. zaten herkes yazmış. benimde yazmama gerek varmı

Kesinlikle böyle bir niyetim yok. Başlığı koyarken de dikkat çekmesi ve daha fazla yorum yani fikir alabilmek içindi. Sizin düşündüğünüz şekilde dusunmedim

Eşiniz dünya üzerinde tanıdığım hiçbir erkeğe benzemiyor. Bilemedim faaklı bir adam ama çocuğunuz büyüdükçe anlamayacak mı başka bir adam olduğunu? Yani evli kalıpta aldatmaya devam etmek seçenek bile olamaz. Dava açın ayrı eve çıkın boşanıncada istediğiniz erkekle istediğiniz kadar görüşün. Ama unutmayınki size evliyken göz koyan adamın aldatma eşiğide düşük demektir. Yani nasıl güvenirsiniz sonrasında beler yaşarsınız bilemem ama bir gün bunu söyleyeceğimi hiç tahmin etmezdim " bçyle şeyler benim ahlak anlayışıma ters.."

ne yazmamı istiyorsunuz 2 kere aynı mesajımı alıntılamışsınız. konu sahibine çatayımmı. ortada herşey. yanlış yapıyor yapmış. zaten herkes yazmış. benimde yazmama gerek varmı
Ilk alintilama olmadı telefon sarji bitti kapandı cevaplaya basmadim actigim da yoktu mesaj tekrar yazdım. Kasten yapmadım yani herşey de bir kasıt aranıyor zaten ilk alintiladigimi sildim zaten.iyi aksamlar

Kesinlikle böyle bir niyetim yok. Başlığı koyarken de dikkat çekmesi ve daha fazla yorum yani fikir alabilmek içindi. Sizin düşündüğünüz şekilde dusunmedim
Yeterince dikkat çektin evet
keşke bulabilsem o bayanın mesajlarını onun pişmanlığını bir okusan bir daha yapar mısın acaba

şimdi de haklısınız ayrılmalıyım diyordunuz ya anlamadım bu işler bu kadar kolay mı bana mı anormal geliyor hayatınızı tamamen değiştirecek kadar seviyordunuz ki bu konuyu da bunun için açmışsınız biraz daha yorum yapılsa naparsınız düşünemiyorum bana öyle geliyor ki siz bu durumu normalleştirmeye çalışıyorsunuz buraya onun için yazdınız

Sempati toplama amacı gutseydim böyle bir konu acmazdim. Sadece fikir arayisindayim
tamam sıze 48848928989 tane fıkır geldı bosanın ve o sevgılıden de ayrılın dıye
hala ısrar edıyorsunuz yahu
sevgılınızden de ayrılmanız gerekıyor
yoksa hıc duzenı bozmayın yanı boyle devam
ne anladık
sordunuz soyluyorum soyluyoruz
bıde sezeryan dan yogun bakım kapısına kadar ılerlıyor konu
yenı tartısma konusu cıkacak sımdı

Bir kadın çocuğu olunca önce annedir artık yeni bir cana rol modeldir.
Kızın sendende, babasindanda uzak buyumeli.
O ortamda yanlis olan herşey ona normalmis gibi öğretilecek
Düşün annen baban ve annenin sevgilisi..
Aile ortamina bak

Ailemin duzensizliginin bu adamla bir ilişiği yok. Zaten bitik bir evliliğin son sahnelerindeydik
düzensizlik o adamla ilgili veya değil
her neyse derhal düzeltmeniz taraftarıyım
mutluluğu başka yerde aramaktan hata üstüne hata yaptığınızı düşündüğüm için silkinmeniz gerektiğini düşünüyorum sadece
çünkü yaptığınız gerçekten çok yanlış
sadece o adamda sevgiyi buldum diye kendinizi şartlamayın
hemen güvenmeyin
yarın bir gün pişman olacağınız şeyler yapmayın lütfen

Sizi temin ederim kızım benden hiçbir zaman nefret etmeyecek. Çünkü anne kız arası ilişkinin askla bağlantısı olduğunu düşünmüyorum. Bu tamamen kızıma karşı ilgi sevgi ve sabır derecemle alakali

Ne yani ben bu saatte bu konu Türkiyedeki birtakım değerleri degistirmek için mi açtım. Yapmayın allah aşkına

Arkadaşın dediği gibi siz dağ bayır gezerken kızınız neredeydi
çok büyük bir çocuk değil anladım kadarıyla hala anneye muhtaç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…