Eminim BDV de böyle konu gormediniz... keşke ben de kendi hayatımda gormeseydim. ..

boşan,sadece boşan. o adamdanda uzak dur, evli kadına bakan adam adam değildir
Ağzına sağlık oky
çok haklısın
evli kadınla birlikte olan adam sıfatına girmez
ayrıca bunu bir tek seninle yaptığına inanmam ilki değilsindir
yada sonu olmayacaksın sana nasıl normal geliyorsa ona da normal gelir

Bu mesajı kopyalayıp yapistirdim. Objektif yorumunuz, fake damgası vurmadan yardım etmeye calistiginiz için gerçekten teşekkür ederim

Sözlüklerden birine mi? Mavi kuşa mı yapıştırdın?
İnanmayanları da kopyalayıp yapıştırsana alınırım bak.

Hem başkasıyla konustugunuzdan haberi var hemde bosanmiyo oylemi var bi tuhaflik sizde

Hayır o evli değil. Yanlız ben biriyle gorusmeden önce de bosanmak istiyordum çünkü evlilik birligimiz yok zaten.

Hanımefendi anlıyor musunuz? Bosanmamiyorum.
Ve asla anneligime laf ettirmem zira annelik ve kadınlık çok çok ayridir
annelik ve kadınlık cok farklıdır diyosunuzda babasıyla evliyken başka adamlarla birlikte olan anne iğrenclikten baska bisey değildir. bunun örneği aslında sadece senin hayatında yok etrafımda çok örneği oldu ve ÇOCUKLAR ANNELERİNDEN NEFRET EDİYOR. olayın sonucunu direkt söylemiş oldum.

Tesekkur ederim
Kimse sormayip etmeyip direk daliyor,
"fake fake"den ziyade asiri seviyesiz yorum var...
Hangi birini kiblesem diye dusunuyorum:)
Ooo piti pitii mi yapsam ki

17 yasinda bir genc kiz kendinden 8 yas buyuk, hayata bakisi, yasam tarzi, karakteri uyusmayan bir adamla evlenir v evlendigi gibi bir de cocuk dogurursa kacinilmaz son budur işte

Herkes aşık olabilir, evli biri de eger esine asik degilse her an bir baskasina asik olabilir ama onemli olan o askla ne yaptigidir.

Once boşan ve şu sevgilini def et (adam olsa evli kadin pesinde kosmazdi) sonra da nasil bir hayat istiyorsan onu yaşa.

ne olursa olsun boşan kocan kaldırabiliyor olabilir bu durumu ama evladını düşün. her şeyi bir kenara bırak kendine saygını kaybedeceksin en sonunda. yeterince yanlıştasın en azından daha fazla yanlış yapma. ya kocandan ya da o adamdan vazgeç

evet evet çekişmelide olsa boşanın adam sizden kurtulur . çocugun psikolojini bozan siz olucaksnz bilmem farkında mısnz ?

Babasıyla evliyiz evet fakat bu bildiğimiz evlilik değil. Aylardir aynı evin içinde ayrıyiz

Ilahi adalete inanıyorsan bekle ve Gör.Sana başka ne denebilir ki..

Haklısınız

Eşinden bu adamla birlikte olsan da olmasan da boşanman gerekiyor zaten ama boşandığında şimdi "sevgi kelebeği" gibi olan sevgilinin yine böyle olacağından ne kadar eminsin? Mesela senin çocuğunun sorumluluğunu alabilecek mi ki? 1 gün 2 gün idare eder belki ama daha sonra o çocuk ona yük gibi gelecek. Ya da ailesi bu evliliğe onay verecek mi? Ailesi hayır dediğinde kusura bakma smoothy ben ailemi karşıma alamam derse ne olacak?

Sen evli bir kadınken onunla görüştüğün için ileride onunla evlenirsen "ya bu kadın evliyken benle görüşmüştü, benle evliyken de başkasıyla görüşür mü acaba?" paranoyasına girip hayatı sana zindan etmeyeceğinin garantisi var mı? Böyle erkekler yok değil çok var. Kaçamak kaçamak buluşmak olayın kolay kısmı, hiçbir sorumluluk yok çünkü. Ama iş ciddiye binince topuklayan tonlarca erkek gerçeğini görmezden gelme. Bana kalırsa zaten evli bir kadına bakan adamdan hayır gelmez. Kocanla boşan ama bu adamı da çıkar hayatından.

Ilahi adalete inanıyorsan bekle ve Gör.Sana başka ne denebilir ki..
Birine ilahi adaletin tecellisini dilemek ve ya beklemek o kişinin birine karşı hata ya da haksızlık yaptığı dusuncesinden ileri gelir. Siz kime haksızlık yaptığımı dusunuyorsunuz?
Eşime ise "ben onu kandirmiyorum açık açık onu sevmedigimi ve başka biriyle görüştüğümü biliyor" buna karşı cikmayisi zaten ortada normal bir evlilik olmadığının zaten birbirimizi bitirmiş oldufumuzun göstergesi..
Kızıma haksızlık yaptığımı düşünüyorsanız "bugüne kadar hiçbir annelik görevimi ihmal etmedim" sezeyanli kadınlar 1 hafta yataktan cikmazken ben doğumun ertesi günü yogun bakım kapısında kızımı bekledim

siz evli bir kadınsınız
yani görüştüğünüz adam evli bir kadınla, bunu bilerek görüşüyor
yarın bir gün o adamla evlenirseniz, aynı şeyi size yapmayacağı ne malum?
bugün size,yarın başkasına...
nasıl güvenebiliyorsunuz
bence o adamı derhal hayatınızdan çıkarıp ailenizi düzene sokmalısınız

Kimseyi yargılamak benim haddim değildir ama sizinki cok yanlis ve bayağı. Kizinizin asil sizin gibi birinin yaninda yetişmesi yanlış.

Haklısınız. Bu adamı cikarayim hayatımdan da nasıl yapacağımı bilmiyorum. Gerçekten sevebilecegime inandığım tek kişi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…