Eminim BDV de böyle konu gormediniz... keşke ben de kendi hayatımda gormeseydim. ..

Arkadaşın dediği gibi siz dağ bayır gezerken kızınız neredeydi
çok büyük bir çocuk değil anladım kadarıyla hala anneye muhtaç
O da bizimle beraberdi. Gezdigimiz zaman çocukla beraber yapılacak hatta kızımın da keyif alacağı aktiviteler tercih ediyoruz

Birine ilahi adaletin tecellisini dilemek ve ya beklemek o kişinin birine karşı hata ya da haksızlık yaptığı dusuncesinden ileri gelir. Siz kime haksızlık yaptığımı dusunuyorsunuz?
Eşime ise "ben onu kandirmiyorum açık açık onu sevmedigimi ve başka biriyle görüştüğümü biliyor" buna karşı cikmayisi zaten ortada normal bir evlilik olmadığının zaten birbirimizi bitirmiş oldufumuzun göstergesi..
Kızıma haksızlık yaptığımı düşünüyorsanız "bugüne kadar hiçbir annelik görevimi ihmal etmedim" sezeyanli kadınlar 1 hafta yataktan cikmazken ben doğumun ertesi günü yogun bakım kapısında kızımı bekledim
Ne diyorsun sen ya iyi misin? Evet ilahi adalet peşini bırakmayacak bunu asla unutma kimseye haksızlık yapmadım diyorsun yazık ya bu söylediğine inanıyorsun! Acelen neydi 33aylık evli olup araya masum bir yavru sıkıştırmak arkasından aylardır flörtöz tavırlarla sevgili yapmak pes diyorum başka birşey demiyorum madem böyle çapkındın o zaman evlenip başka Hayatları mahvetmeyecektin.Bütün fındıkları kır dağ- Bayır gez kimse bana karışmasın de.. Ne güzel dünya

Sizi temin ederim kızım benden hiçbir zaman nefret etmeyecek. Çünkü anne kız arası ilişkinin askla bağlantısı olduğunu düşünmüyorum. Bu tamamen kızıma karşı ilgi sevgi ve sabır derecemle alakali
tatlım sen o minik aklında daha algılayamamışsın olayın ciddiyetini. evet tabiki o yaşta bi cocukken anne git senden nefret ediyorum demeyecek. ama gelsin bi 18ine 20sine. hatta 13-14ken ne olursa olsun onuda kendin gibi o.... yetiştirmezsen bi midesi olucak ve nefret edicek. cevremde örneği var biliyorum. annesini görmüyo yaklasık 2 senedir.

Yönelttiğiniz bu soruya yanıt olarak yazmıştım. :KK22:
''Eşimle kızımız için evli kalıp 'sevdiğim adam' la görüşmeye devam mı etmeliyim?''
Eşim ısrarla kızımız için bosanmayalim dediği için düşünüyorum ki 'acaba bosanirsam kızım için kötü olur mu ' bu yüzden

Konu sahibi,
Apaçık eşini aldatmışsın. "Ben masumum ama, ben boşanmak istemiştim" demekle masum olunmuyor maalesef. Önce eşinden boşanacaktın, sonra ne yapmak istiyorsan yapacaktın. Suçsuzluk böyle mümkün olurdu ancak.
Neyse, fazla yargılamayacağım. Zaten bir sürü laf söylenmiş tekrar etmenin lüzumu yok.
Değineceğim nokta şu. Kızın için boşanmamayı teklif etmiş eşin, bu da senin kafanı karıştırmış. Şöyle düşünebilirsin, diyelim ki boşanmadınız, ve sen diğer adamla ilişkine devam ediyorsun:

• Eşinle evde olumlu bir iletişimin olacak mı?
  • Evinizde sukuneti, huzuru sağlayabilecek misiniz?
  • Eşin, bu duruma ne kadar sabredecek?
  • Sevgilin ne kadar sabredecek?
  • Tüm bunlar ev içerisinde negatif ve gerilim yüklü bir ortama neden olmayacak mı?
  • Diyelim ki kızın az daha büyüdü. Anne sen sürekli nereye gidiyorsun? Anne bu adam kim dediğinde (sevgilin için) ne cevap vereceksin?
Ha tabi bunlar en iyi ihtimalle olabilecek olumsuzluklar, en azından benim aklıma gelen. Eşin büyük ihtimal şiddete başvuracak ve daha neler...
Eeee şimdi evliliğe sırf kendisi için katlandığın kızın mutlu mu olacak bu evin içerisinde. Bu sorunun cevabını verdiğinde boşanmasam mı acaba sorusunun cevabı da gelir diye düşünüyorum.

O da bizimle beraberdi. Gezdigimiz zaman çocukla beraber yapılacak hatta kızımın da keyif alacağı aktiviteler tercih ediyoruz
Gerçekten örnek bir kişilik sevgiliniz dağda bayırda çocukla ilgili aktivitelerinize katılıyor
kaç yaşında kızınız daha doğrusu aylık mı demeliyim

Aslında yaklaşık bir yıllık üyeyim fakat konum biraz mahrem olduğu için yeni üyelik alma ihtiyacı hissettim. Geleyim benim derdime.

Önce kendimi tanitayim. 20 yaşında, 33 aylık evli ve 22 aylık bir kız çocuğu sahibiyim. Neden bu kadar erken evlendin, daha kendim büyümeden çocuk sahibi oldun? dan çok daha öte bir problemim var aslında problem değil de kafa karışıklığı. Karakter olarak da ne para ne pul sadece huzur ve mutluluğun peşinden koşan anı yaşayan carpe Diem tarzını benimsemiş bir kadınım. Herşeye olumlu bakarım çok nadir ağlarım sürekli gulumserim. Ve en önemlisi şu yaşadığım anın bir daha asla geri gelmeyeceginin farkindaliginda ve kıymetini bilerek yaşarım.
Şimdi de eşimi tanitayim
Benden 8 yaş büyük, sürekli birseylerin kaygısı içerisinde, herseye olumsuz bakan, genelde canını sikacak birsey bulan ve nadir gülen bir insan. Gezmek tozmak asla sevmez. Tüm aktivitelere ne gerek var şimdi evde oturmak varken gözüyle bakar.
Olumlu yanları yok mu? Tabiki var
Maaşını alınca kurusuna kadar elime sayar, gittigime gezdigime karışmaz, arada yalan söylese de sadiktir falan.
Evliligimiz başından beri problemli ve ben son 1 senedir boşanmak istiyorum fakat bunu ona net bir şekilde soyleyemiyordum. Derken biriyle tanıştım. Beni gerçekten sevdigine inandığım biri. Ve gerçekten bu dünyada birlikte mutlu olabilecegime inandığım tek kişi. Onu gerçekten seviyorum. Evli oldugumu biliyor.Fakat eşimi aldatmak istemediğim için yaklaşık 20 gün önce aldım karşıma konuştum.
'Su şu şu sebeplerden dolayı seninle mutlu değilim. Seni sevmiyorum. Senin negatifliginle gencligimi tüketmek istemiyorum ve senden boşanmak istemiyorum' özetinde konuştum.
'Gel anlaşmalı bosanalim ikimiz de yipranmaalim ikimiz de mutlu değiliz diye'
Nuh diyor peygamber de diyor fakat ben asla bosanmam da diyor. Ne dersem diyeyim boşanmaya kabul etmiyor. Tüm aksilik huysuzluklarina da kaldığı yerden devam ediyor. Hiç demiyor ki 'bu kadın benden bosanmak istiyor bir kendime çeki düzen vereyim de bosanmayalim' diye
Neyse ben 'sevdiğim adam' la görüşmeye başladım 'sahilde cafe de oturduk dağ Bayır gezdik saatlerce telefon görüşmesi falan yaptık günden güne ben ona baglaniyorum o bana.
Bu arada eşime de ısrarla bosanmak istediğimi söylüyorum o da ısrarla ben bosanmam demeye devam ediyor. Fakat tüm aksilik huysuzluklar devam.
En son 3 gün önce yine bosanma mevzusunu açtım yine Hayır dedi
Ben de 'madem öyle ben de çekişmeli bosanma davası açarım' dedim. Ve bir avukat bulmak için dışarı çıkmak üzere hazirlanmaya başladım. Iste asıl ilginç kısım burdan sonra başlıyor
Ben tam cikacakken eşim dedi ki
'Ben senin neden bu kadar ısrarla bosanmak istediğini biliyorum. Sen beni aldatiyorsun. Ben gerizekalı değilim. Basından beri biliyordum ama kızımız için susuyordum.
Ben şok oldum 'ne olursa olsun bosanmak istiyorum' .dedim o saskinlikla ve ben daha 1. Şoku atlatamamisken 2. Bomba patladı yüzüme
'Ne yapıyorsan yap kimle gorusursen görüş karışmıyorum. Ama asla boşanmayacagim' dedi
Neden dedim. Bosanirsak kızımız perişan olur ondan dedi. Bu konuşma yaklaşık yarım saat sürdü ve ben kendimi tabiri cazise evden attım.
Şimdi kafa karışıklığım şu ki
- eşimle kızımız için evli kalıp 'sevdiğim adam' la görüşmeye devam mı etmeliyim
-yoksa çekişmeli bosanmayla da olsa bosanmali miyim?
Bir dipnot geçeyim: eşim kizimiza karşı da aşırı sabırsız yaramazliklarina tahammül göstermez bağırır çağirir. Hayatımda biri olmadan önce de sırf kızım bu psikolojisi bozuk babayla beraber buyumesin diye bosanmak istiyordum.

Merak edenler için 'sevdiğim adam' in yorumu
- içinde evlat olan bir yuvanin dagilmasini istemem. Fakat ben senin başka bir adamla evli olusuna katlanamiyorum.
Ha '20 günde ne ara bu kadar aşık oldunuz' diyecekler için. 20 gündür sadece konuşuyoruz onun öncesinde aylardır birbirimizi uzaktan görüp takip ediyoruz ve kalabalık ortamlarda ortamla birlikte (birebir degil) sohbet ediyoruz.
Soru olanların sorularını cevaplamaya ve tüm eleştirilere açığım. Fakat rica ediyorum kırıcı değil yapıcı olmaya gayret edin.
Yorum yapan birkaç üye fake olduğunuzu düşünmüş. Sanırım fake olmanızı bir hemcinslerinin bu kadar rahat bir tavırla 'kocamı aldatmaya devam edeyim mi?' diye anket yapmasına tercih ediyorlar.

Sizi yargılamak bana düşmez. Sadece şunu merak ediyorum: Bir yıldır bu siteye üyeymişsiniz. Bu konunuza kaç üyenin 'önemli olan kızın, sen kocan olmayan bir erkekle dağ bayır gezmeye devam et' diye cevap vereceğini düşündünüz?

Dikkatimi çeken bir konu da şu: Bir yandan kızınız için bu mutsuz evliliğe zina tadında devam etmeye hazırsınız, diğer yandan kolay boşanabileceğinizi duyunca çok rahatladınız. Kızınıza ne oldu?

Kadınlık ve annelik ayrı şeylerdir hanımefendi lütfen karistirmayiniz. Telaffuz edemediginiz sınıfa gelince bosanmak isteyen benim. Kimle ne yapiyorsan yap ama kızımız için bosanma diyen kişi eşim. Anlatabildim mi?

Ayri da olsa artik annesin ve arada bir koptu olmak zorunda annelik ve kadinligin, anlayabiliyorum seni bir nebze ama sok haline veriyorum su evli kalip aldatma sorusunu elbette bosan vr ne yasiyorsan yasa annesin ve kiz cocugun var tek idolu ve kisilik gelisiminde kopya edecegi kisi de sensin cok dikkatli olmak zorundasin buyuyk bir yuk ve sorumluluk ister cocuk buyutmek hatirlatmak istedim

Aslında yaklaşık bir yıllık üyeyim fakat konum biraz mahrem olduğu için yeni üyelik alma ihtiyacı hissettim. Geleyim benim derdime.

Önce kendimi tanitayim. 20 yaşında, 33 aylık evli ve 22 aylık bir kız çocuğu sahibiyim. Neden bu kadar erken evlendin, daha kendim büyümeden çocuk sahibi oldun? dan çok daha öte bir problemim var aslında problem değil de kafa karışıklığı. Karakter olarak da ne para ne pul sadece huzur ve mutluluğun peşinden koşan anı yaşayan carpe Diem tarzını benimsemiş bir kadınım. Herşeye olumlu bakarım çok nadir ağlarım sürekli gulumserim. Ve en önemlisi şu yaşadığım anın bir daha asla geri gelmeyeceginin farkindaliginda ve kıymetini bilerek yaşarım.
Şimdi de eşimi tanitayim
Benden 8 yaş büyük, sürekli birseylerin kaygısı içerisinde, herseye olumsuz bakan, genelde canını sikacak birsey bulan ve nadir gülen bir insan. Gezmek tozmak asla sevmez. Tüm aktivitelere ne gerek var şimdi evde oturmak varken gözüyle bakar.
Olumlu yanları yok mu? Tabiki var
Maaşını alınca kurusuna kadar elime sayar, gittigime gezdigime karışmaz, arada yalan söylese de sadiktir falan.
Evliligimiz başından beri problemli ve ben son 1 senedir boşanmak istiyorum fakat bunu ona net bir şekilde soyleyemiyordum. Derken biriyle tanıştım. Beni gerçekten sevdigine inandığım biri. Ve gerçekten bu dünyada birlikte mutlu olabilecegime inandığım tek kişi. Onu gerçekten seviyorum. Evli oldugumu biliyor.Fakat eşimi aldatmak istemediğim için yaklaşık 20 gün önce aldım karşıma konuştum.
'Su şu şu sebeplerden dolayı seninle mutlu değilim. Seni sevmiyorum. Senin negatifliginle gencligimi tüketmek istemiyorum ve senden boşanmak istemiyorum' özetinde konuştum.
'Gel anlaşmalı bosanalim ikimiz de yipranmaalim ikimiz de mutlu değiliz diye'
Nuh diyor peygamber de diyor fakat ben asla bosanmam da diyor. Ne dersem diyeyim boşanmaya kabul etmiyor. Tüm aksilik huysuzluklarina da kaldığı yerden devam ediyor. Hiç demiyor ki 'bu kadın benden bosanmak istiyor bir kendime çeki düzen vereyim de bosanmayalim' diye
Neyse ben 'sevdiğim adam' la görüşmeye başladım 'sahilde cafe de oturduk dağ Bayır gezdik saatlerce telefon görüşmesi falan yaptık günden güne ben ona baglaniyorum o bana.
Bu arada eşime de ısrarla bosanmak istediğimi söylüyorum o da ısrarla ben bosanmam demeye devam ediyor. Fakat tüm aksilik huysuzluklar devam.
En son 3 gün önce yine bosanma mevzusunu açtım yine Hayır dedi
Ben de 'madem öyle ben de çekişmeli bosanma davası açarım' dedim. Ve bir avukat bulmak için dışarı çıkmak üzere hazirlanmaya başladım. Iste asıl ilginç kısım burdan sonra başlıyor
Ben tam cikacakken eşim dedi ki
'Ben senin neden bu kadar ısrarla bosanmak istediğini biliyorum. Sen beni aldatiyorsun. Ben gerizekalı değilim. Basından beri biliyordum ama kızımız için susuyordum.
Ben şok oldum 'ne olursa olsun bosanmak istiyorum' .dedim o saskinlikla ve ben daha 1. Şoku atlatamamisken 2. Bomba patladı yüzüme
'Ne yapıyorsan yap kimle gorusursen görüş karışmıyorum. Ama asla boşanmayacagim' dedi
Neden dedim. Bosanirsak kızımız perişan olur ondan dedi. Bu konuşma yaklaşık yarım saat sürdü ve ben kendimi tabiri cazise evden attım.
Şimdi kafa karışıklığım şu ki
- eşimle kızımız için evli kalıp 'sevdiğim adam' la görüşmeye devam mı etmeliyim
-yoksa çekişmeli bosanmayla da olsa bosanmali miyim?
Bir dipnot geçeyim: eşim kizimiza karşı da aşırı sabırsız yaramazliklarina tahammül göstermez bağırır çağirir. Hayatımda biri olmadan önce de sırf kızım bu psikolojisi bozuk babayla beraber buyumesin diye bosanmak istiyordum.

Merak edenler için 'sevdiğim adam' in yorumu
- içinde evlat olan bir yuvanin dagilmasini istemem. Fakat ben senin başka bir adamla evli olusuna katlanamiyorum.
Ha '20 günde ne ara bu kadar aşık oldunuz' diyecekler için. 20 gündür sadece konuşuyoruz onun öncesinde aylardır birbirimizi uzaktan görüp takip ediyoruz ve kalabalık ortamlarda ortamla birlikte (birebir degil) sohbet ediyoruz.
Soru olanların sorularını cevaplamaya ve tüm eleştirilere açığım. Fakat rica ediyorum kırıcı değil yapıcı olmaya gayret edin.
saçmalıyorsunuz
aylardır uzaktan tanışmak 20 gün ilişki hiç yeterli bir süre değil bir kere
sizin sadece gözünüz kör olmuş bu da aşkın midede kelebekli zamanı
çok pişman olacaksınız ileride gözünüz açılınca ...

Yorum yapan birkaç üye fake olduğunuzu düşünmüş. Sanırım fake olmanızı bir hemcinslerinin bu kadar rahat bir tavırla 'kocamı aldatmaya devam edeyim mi?' diye anket yapmasına tercih ediyorlar.

Sizi yargılamak bana düşmez. Sadece şunu merak ediyorum: Bir yıldır bu siteye üyeymişsiniz. Bu konunuza kaç üyenin 'önemli olan kızın, sen kocan olmayan bir erkekle dağ bayır gezmeye devam et' diye cevap vereceğini düşündünüz?

Dikkatimi çeken bir konu da şu: Bir yandan kızınız için bu mutsuz evliliğe zina tadında devam etmeye hazırsınız, diğer yandan kolay boşanabileceğinizi duyunca çok rahatladınız. Kızınıza ne oldu?
Kızım tabiki boşandığında benimle olacak. Benim sadece acaba larim var

O kadar berbet ki bu konu size bir soru madem esinizden sikayetcisiniz baska birini bulmussunuz peki bosandiniz diyelim sevdiginiz kisi ( tabi o da ayri bir mesele zaten ecli bir bayanla beraber nasil bir mantik anlamis dehilim) yarin bosanincaonla evlenecksin mutlumu olacgni saniyorsun emin ol daha beyer olursun gelen gideni aratir diye bir soz var birsey diyemem allah islah etsin eain de iyi yurek varmis bildigi halde dua et elini kana bulamamis bu devir surekli kadin cinayetleri duyuyoruz

Sevmekten kasıt?? Beraber oyun falan oynuyoruz
Nebileyim işte cocuk sevilir hani sizi seviyor ya kizinizida sizin kadar seviyormu

Sonucta kizinizida ilerde bu kişiyle evlenirseniz yaninizda goturmeyecekmisiniz istermi yani kizinizi

X