eltime anlam veremiyorum

Ne güzel maşallah seni iyi manipüle ediyor:)

amacı bu zaten huzursuzluk çıkarmak onlar kötüyse sende herkesle kötü ol .. ondan bitene de bende var bırak yesinler birbirlerini ..sen sessiz ol yorum yapma sana kimsenin kötülüğü olmadıysa, karışma kaldı ki eltinle kv- arasındaki ilişki farklı seninle olan kv ilişkisi farklıdır. O onları ilgilendirir seni aşar. Onu da seninle kv olan ilişkiniz aşar ilgilendirmez aynı şekilde..

Araya duvar örmesini baştan bilmeliydin. Hiç bişeyini anlatma hiç bişeye yorum yapma sadece izle. Öyleleri çok pis oluyor gülüm ne senin psikolojin kaldırır ne senin iyi niyetin..kocanla EL olan ELTİ için kötü olma akıllı ol.

Geçti gitti, her yerden engellemiş manyak beni. Geçen denk geldik gözümün içine dahi bakamadı, psikolojim gerçekten mahvolmuştu bu arada ya. Off hatırladıkça kendime üzülüyorum. Bir dedikodu daha çıksada saççınıı baaşşşını yolsam diye bakıyorum şimdik. Akıllandım.

Böyle şeyler olduğunda mesajları felan delilleri yok etme sakın ne olursa olsun. Çok yüzsüz insanlar benimde böyle saçma sapan şeylerin içine çeken eltim vardı. Vardı diyorum çünkü iletişimi kestim soğuk davranıyorum ve bana bir milim yaklaşamıyor sen nekadar izin verirsen okadar hayatının içinde olur o burunlarını soktukça sen o burunlarını parmağınla itekliceksin pis Pinokyolar

Kocasına gönderdim, oda o hep böyle dedi. Ben de Siz g*vatsınız annenize küfür ediyor siz halen lay lay lom

Kocasına gönderdim, oda o hep böyle dedi. Ben de Siz g*vatsınız annenize küfür ediyor siz halen lay lay lom
Ahlaksızlar gerçekten hiç utanma yok kv. Alıştırmış birbirlerini yiyip ağızlarına edip sonra bişey olmamış gibi çok iyi geçinen insanlar. Sonrasında en kötüsü sen çıkarsın insanları kötü etmeyi çok iyi bilirler aman evlerden Irak sakın biraya iletişim kurma gördün nekadar pis insan olduğunu.

Yok daha görüşmüyorum dediğim gibi, konudan önce yazmıştı bi cevap vermedim. O da anladı sanırım ki yazmadı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…