eltime anlam veremiyorum

Üslubunuza, sataşmalarınıza bakılırsa hiç pasif kalıp manüple edilmiş bir “küçük gelin”’e benzemiyorsunuz.
Eltiyi siz gaza getirip sonra kenara çekilmiş olmayasınız.

Eşim Huyunu bildiği için Eşim inanmıyor zaten, konuşunca açılıyor birer birer zincirler. Maalesef ben de inanamadım, çok garip neden böyle yapıyor.
Garipten ziyade korkunç..Eşiniz bir de hala onu arayıp Sanem ile konuş seni dinler diyebiliyor..Acilen tüm bağinizi koparmaniz lazım ikinizin de

Evet çok haklısınız, İş hayatında da bu durumu yaşadım. Dava ettim. Eşimle konuşacağımı düşünemedi herhalde. Olaylardan sonra oda yazmadı. Beni yokluyordu bence o sıra, bakalım öğrenmiş mi öğrenmemiş diye mi. Bi ara salağa da yattım ama ben yıprandım. İnanın Gıcıklığım yok kimseye. Bu denli ilk defa karşılaşıyorum. Şimdi daha iyiyim dediğim gibi

Üslubunuza, sataşmalarınıza bakılırsa hiç pasif kalıp manüple edilmiş bir “küçük gelin”’e benzemiyorsunuz.
Eltiyi siz gaza getirip sonra kenara çekilmiş olmayasınız.
Belki de bunlardan sonra pasif kalmamayı tercih etmiş olamaz mıyım? Üslubumda ne denli bir durum gördünüz? Aynı zamanda bana da sataşma mevcut çünkü. Yazışmalarımız mevcut. Dilerseniz atabilirim kimin gaza getirdiğini.

Garipten ziyade korkunç..Eşiniz bir de hala onu arayıp Sanem ile konuş seni dinler diyebiliyor..Acilen tüm bağinizi koparmaniz lazım ikinizin de
İşte dememiş, sorun orada. Kopardım çoktan şuanlık bir sıkıntı yok.

Benden 3 yaş küçük kızı var, Annemde bu şekilde dedi. Çok teşekkür ederim, yorumunuz su gibi geldi.

Esinizde sizde bir tuhafsiniz yalnız, sanem birisiyle birlikte diye utanmadan yalan soyluyor siz ve aile bunu normal karsiliyorsunuz

Neyin manipulasyonu Allah askina? Konu sizin namusunuz, hayatiniz ve hatta hayatinizi tehlikeye atacak boyutta dev bir yalanken bu ne sakinlik?

Esinizle el ele tutusup o eltinin evini basip, kayinbiraderinizinde oldugu bir ortamda o eltiyi hayatindan bezdiremediniz mi?

Benim hakkimda birak eltiyi daha yakinim biri boyle bi laf edecek ona hayati zindan eder, kocasiyla bosatmadan da rahat edemezdim, siz kendinize hic mi deger vermiyorsunuz, anlayamadim??

Ne sırrını ver ne yakınlık kur topluca bır araya geldınızmı konuşum nasılsn falan filan kendi olaylı hayatı ıcıne senıde cekecek kullanıyor seni dikkat et uzak dur keyfıne bak senı kıskanmıs dahi olabılır

Eltiniz sadece ortaliğı karıştıran sorunlu bi tip. Belki evet kötu davranislara vs maruz kalmistir ama sizide yuvanizida etkilemeye çalışmış ve yaşınız küçük diye sizide kendi tarafina çekmek istemiş.
Unutmakı Yaşça büyük olan eltiler, görümceler genelde kıskanç olup sizi yönetmeye çalışırlar.
Benimde benden 11 yaş büyük eltim var ve sizin gibi yakinlik asla kurmadim mesafeli oldum. Sonuc başım ağrımıyor. Eltiyle görumceyle vs dost olunmaz cok nadir olur buda benden size tavsiye. Bundan sonra uzak durun telefonlasmayin

Şuan nasıl bir yol izlemeyelim peki? Siz olsanız şuan ne yapardınız

Pes dıyorum size
Sizin gözünüz görmuyor muydu kım ıyı kım kötu
Aklınız calısmıyor muydu muhakeme gücünüz yok muydu anlamıyorum ki

Yaşınız kaç
Olgunlasmadan evlenmeyin abi
Yazık oglan anasına da ıkı gelinde Bi tuhaf, gelinden yana yüzü gülmemiş oyle Cok uzuldum kı

Şuan nasıl bir yol izlemeyelim peki? Siz olsanız şuan ne yapardınız
Eltiyle ayni ortamda karsilastigim ilk anda nasil iftiraci bir serefsiz oldugunu yuzune vurur, yuvami dagitanin huzurunu birakmam temali korkutacak bir konusma yaparim, esimin de bu ortama gelmeden once abisine karisinin yaptiklarini anlatmasini soylerdim ki o ortamda yapayalniz kalsin, iftiraciliginin bedelini odesin isterdim.

Bu iftiranin bedeli o aileden rezil edilerek aforoz edilmek, daha asagisi beni rahatlatmazdi.

Bu elti, görümce, kaynana vb. mıç mıç içli dışlı olanların normal olduğunu düşünmüyorum. Ya çok dertsizsiniz ve rahat batıyor ya da kaos sevdalısısınız. Eltim benim ne arkadaşımdır, ne kan bağım olan yakınımdır. Özel bir durum dışında araşmayız, bayram seyran dışında görüşmeyiz. Aynısı kayınailem için de geçerli. Ayrıca kadın size iftira atmış, başkası ile ilişkisi var demiş, bunun üzerine gemileri yakmadıysanız size de helal olsun, demek ki hakediyorsunuz bu saçmalıkları. Son olarak da elti, görümce, kaynanalardan dert yanan herkes neden habire FELAN yazıp duruyor, aranızda gizli bir anlaşma şekli mi bu?

Karşılaşmak biraz zor, ya şöyle artık aile kabul etmiş. Kadın böyle diyorlar. Kabullenmekte çok saçma. Kötü sonradan ben olacakmışım gibi geliyor.

Artık gerçekten MALIM yazayımda rahatlayın, yahu o dönemde ki düşünceme ben dahi hayret ediyorum. Nasıl ispat edebilirim daha anlamadım. Dönüş yolu arıyorum, Derdim var diyip geliyoruz yorum yapmak yerine rencide edilmek üzerine kurulmuş bir platform herhalde anlamadım.

Karşılaşmak biraz zor, ya şöyle artık aile kabul etmiş. Kadın böyle diyorlar. Kabullenmekte çok saçma. Kötü sonradan ben olacakmışım gibi geliyor.
Daha once kimseye boyle iftira atmamistir, hep kucuk kucuk oyunlar oynayıp birakmistir. Sizin namusunuza edilen bu lafi onun burnundan getirmeniz gerekiyor, cunku bir adim sonrasi su olur, "bak ben hakliyim demek ki bu kadar sessiz kaldiklarina gore" diyerek esini doldurur elti seytani.

Sonra sizin basiniz agrir.

Bu arada esinizin ilk evliligi mi?

Baska erkek kardes var mi? Ozellikle de bosanmis?

Eşimin ilk evliliği 2 kardeşler eşim ve abisi, Eltimin 4. evliliği 2. evliliğinden 2 çocuğu ve bu son eşinden 1 çocuğu toplamda 3 çocuğu var

Mesafe koyup paylasimlarinizi engelleyip sosyal medyadan cikarip bayramdan bayrama selam verirseniz hicbir probleminiz olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…