🙌🍏Elma Diyetimiz 🍏

Bu arada gezme icin 2 sözümüde tuttum. Az konuştum ve az yedim. Bu benim hayat felsefem olsun. Az konis az ye.

Bir de gezme de benim zayıfladıgim konusu oldu cok sevindim. Cool cevaplar verdim. Biraz dikkat ediyorum, hamur isi ekmek yemiyirum hepsi bu dedim :) ay oglanin peşine koşmaktan zayifladim dedim :KK66:
Yok ne deseydim.
Lor peyniri kasikla yedim
Protein elma diyeti yaptim
Kutu sütü tepeme diktim.
Marulu yoğurda batırdım, bu gunlere böyle mi geldim deseydim 😂😂😂😂
Vaaayyy senin coollugunu severim ben ya🤣🤣🤣 aferin kız takdir ettim valla 🙈🙈☺️☺️

Ne yaptin kiz cok bilmiş kankam :)
bu sessiz kalma konusunda bana yol arkadasi olur musun :)
sloganimiz
Sadece dinle ve onayla hi hi evet de gecsin. No yorum
Kelın dermanı olsa basına surer moddayız ama denemekte fyda var cok konusmayı sevmiyorum ama cok konusmak zorunda kalıyorum ...ama benıde durtuverıyorlar ne yapayım ılla konusayım diye...

Oyacım güzel kilo vermişsin maşallahhh hoşgeldin aramıza, sporla desteklemeye çalış canım☺️
Kızlar bugun de sabah yumurta süt ile kahvaltı
Öğlen tavuk akşam da tavuk var ve 1.5 yk yulaf ezmesi. Pazar’a dek bu şekilde devam edeceğin. Dukan Birası yapıyorım ikinci tur, 1 hafta oldu. Leslie yi her gün yapmaya karar verdim 3 mil. Bu şekilde devam. Pazar kendime (5. Haftanın sonunda, bi zahmet) ödül vereceğim🙈 Pazar’a kadar tatmin edici bi kiloya inmiş olmalıyım😍

Oyacım güzel kilo vermişsin maşallahhh hoşgeldin aramıza, sporla desteklemeye çalış canım☺️
Kızlar bugun de sabah yumurta süt ile kahvaltı
Öğlen tavuk akşam da tavuk var ve 1.5 yk yulaf ezmesi. Pazar’a dek bu şekilde devam edeceğin. Dukan Birası yapıyorım ikinci tur, 1 hafta oldu. Leslie yi her gün yapmaya karar verdim 3 mil. Bu şekilde devam. Pazar kendime (5. Haftanın sonunda, bi zahmet) ödül vereceğim🙈 Pazar’a kadar tatmin edici bi kiloya inmiş olmalıyım😍
Sende guzel vermissin ayni kiloda sayiliriz hedefe az kaldi cok zorlamadan devam edelim yeter.

Benim yuzum cokuyor zayiflayinca i kotu oluyor biraz yagdan vermek icin dikkat ediyorum.insan alistiginda cani hamur isi tatli istemiyor.yesemde pisman olacagim icin yemiyorum.
Canim diyetisyen bana demisti ki. Bazıları yuzunden kilo verir, ama doyete devam ettikce vücut onu orantilar demisti.
Benimde yuzum kafam küçük zaten 😡
Esim ve oglumun kafasi buyuk suratlilar.
Benim oglanin yuzunu goren tombul sanıyor. Vucut incevik
Bende de tam tersi. Yuzum ufak, omuzlarim belim ince
Basen üst bacak kalin 😥😩😛

Canim diyetisyen bana demisti ki. Bazıları yuzunden kilo verir, ama doyete devam ettikce vücut onu orantilar demisti.
Benimde yuzum kafam küçük zaten 😡
Esim ve oglumun kafasi buyuk suratlilar.
Benim oglanin yuzunu goren tombul sanıyor. Vucut incevik
Bende de tam tersi. Yuzum ufak, omuzlarim belim ince
Basen üst bacak kalin 😥😩😛
Ins oyle olur yuzumub krmikleri cikiyor oda cok iyi olmuyor sen kac kilo verdin yuzden gittimi seninde?

X