🙌🍏Elma Diyetimiz 🍏

Bugün cok kacirdim. Motivasyonum düştü. Oruc tutmaya başlayacağım.
Yarin bitsin. Pazardan oruca başlıyorum. Ramazana kadar oruca devam. Sonrasında zaten ramazan.
Oruc ve diyet beraber olacak. Yoksa ipin ucunu kaciracagim

Bende aynısını yaptım çok yedim.ins bende tutarım oruç.hayirli kandiller bu arada.

Selam canlarım
Hepimiz sıkıldık herhalde artık, ama vaktimiz de klmadı sinir oluyorım yiyip yiyip kilo almayanlara

Neyse napalım bizi de böyle yaratmış güzel Allah’ım

Kandiliniz mübarek olsun kuzulaaarr

Kandiliniz mubarek olsun canlar.
Dün giremedim.
Günaydın hayirli sabahlar. Bugun guzel dengeli bir gun olsun size.
Zira bana oyle olmayacak. Gezmem var ogleye kadar birsey yemem. Öğle gezmede hafif olsa da kh ağırlıklı yerim aksam yemem.

Günaydın kankacım, iyi gezmeler
Ben de arkadaşlarımın yanına gidicem iki günlüğüne haftasonu benden bişey beklemeyin
Sabah tartıldım maşallah 55.0 geldim
Pazartesi 57 gelmem inşallah
Hepimize güzel bi haftasonu olsun inşallah

Canım afiyet olsun çok yeme ama sonra zor veriliyor.

Canım sen güzel dengeli yorsun ama bir yiyor bir veriyor Sun.bende koruma yapayım diyorum ama daha fazla açlık hissediyorum nedeni nedir anlamadım bilen var mı?

Canım sen güzel dengeli yorsun ama bir yiyor bir veriyor Sun.bende koruma yapayım diyorum ama daha fazla açlık hissediyorum nedeni nedir anlamadım bilen var mı?
Evet kuzum malesef öyle yapıyorım ama artık diyet psikooojisinden çıkıcam inşallah
Sabah 56.4 geldim bi geri bi ileri sıkıldım valla

Değerlerine bi baktır balım belki vitamin eksikliği vardır ya da başka bişey

bende 55.8 ama normal beslenmeye geçince bekliyordum bu sonucu bakalım beslenmeyi düzenlersem korumayı başarabilirim.

bende 55.8 ama normal beslenmeye geçince bekliyordum bu sonucu bakalım beslenmeyi düzenlersem korumayı başarabilirim.
Bu ara aşırı tatlı krizim var ya haftasonu yediğim tatlılar baya fazlaydı
Karatay mı yapsak beybisi beraber ekmek be şeker olayı zor aslında ama bilemedim
İnşallah koruyabiliriz

Bu ara aşırı tatlı krizim var ya haftasonu yediğim tatlılar baya fazlaydı
Karatay mı yapsak beybisi beraber ekmek be şeker olayı zor aslında ama bilemedim
İnşallah koruyabiliriz
Biz neler atlattık canım basaririz tabi ben şöyle yapıyorum bugün if aralıklı oruç araştırdım akşam 5 te yiyorsun sabah 9 10 gibi kahvaltı yani 8 saat yemek 16 saat oruç gibi zaten vücut alışkın i sekiz saattede günlük Almangereken besinleri alıp 1300 civarı kaloriyi kapatırsan tabi yine karbonhidrat hem yağ yakarış hem koruruz galiba ben böyle yapacağım.

Ben de öyle mi yapsam acaba? Kahvaltıdan sonra akşam yemeğine kadar bişey yemiyor muyuz balım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…