Elinde değilmiş, Âşık olmuş...

Rabbim yardımcınız olsun. Umarım bebeğinizle daha mutlu daha huzurlu güzel bir yaşamınız olur.
Böyle konuları okurken kendimi konu sahibinin yerine koymayı düşünüyorum. Acaba nasıl bir his diye. İnanın felaket.

Birlikte güzel güzel seneler geçirmek varken şuan hayatınızı mahveden bir adam. Hamile halinizle hayata karşı verilmesi gereken bir mücadele ve yalnızlık.
Şerefsiz ya. Allahim hakkımızda herşeyin hayırlısını versin. İyilerle karşılaştırsın.

Pişman olacak ve o zaman da sizin harika bir hayatınız olacak.
Kendinize iyi bakın, sizden güç alan masum biri olduğunu unutmayın.

Okurken bile cok kotu oldum ki siz bunu karniniz burnunuzda yasamissiniz gercekten cok guc bir durum Allah sabir guc versin..

Ilahi adalet bu gibi durumlarda hizla tecelli ediyor unutmayin..

Siz cok cok iyi kalplisiniz. Pisman olacak. Ama mesajlarini silmeyin. Tazminati alin. Cocugunuz icin hesap alir yatirirsiniz. Cocugunuza yeterince haksizlik yapti. Bu onun hakki. Cok büyük bir miktar alirsaniz. Cok iyi olur.
Yazdiginiz her mesajda acinizi yüregimde hissediyorum. Sanki cok yakinimsiniz gibi.
Ailenizi cagirmaniz da iyi olmusm

Bebek :KK43::KK43: offfff şaka gibi girtlağim düğüm düğüm yutkunamiyorum bile su an aklima neler neler geliyor tek diyebildigim rabbim yardimciniz olsun allah böyle bir seyi hic kimseye yasatmasin cok cok fazla zor....

Ya habire o can alici noktayi okuyorum içim soğuyor herseyden nefret ediyorum bi anda... Ne kotu ne tuhaf allahimmm :KK43:

O kadar cok yorum okudum, tanimadigim onca insan o kadar destek olmus ki, hrrbirinize ayri ayri tesekkur ediyorum. Hepiniz cok iyisiniz. Ve yine affedin her an girip yazamiyorum. Bugun de yazamadim pek anca anca kendimi toparliyorum.
bir mesaj geldi bugun...
Esyalarin hicbirinden pay istemedigini, hepsinin bende kalabilecegini yazmis ve nafaka konusunda comert olacagini da eklemis.. lutfetmis... hicbir sekilde karsilik vermedim. Herseyin bittigini bi kez daha anladi bugun yuregim. Kanaya kanaya anladi.
ve aileme ozet bi sekilde anlattim artik mesajdan sonra yola ciktilar, buraya geliyorlar.
cocuk konusunda cok yorum okudum. Cocugunu tamamen gormeme, gostermeme gibi bi durum olacagini biliyorum hukuki olarak. Cocugum elbet babasini bilecek onu gorecek. Tabi babasi da ISTERSE...
Ama bugun icimi en cok acitan da su oldu. 6.gun ve hala dogacak cocugunu hic merak etmedi. Onunla ilgili hicbirseye yer vermemis mesajinda.
belki de doguma kadar beklemekti amaci. O yuzden hic belli etmedi, hissettirmedi bilmiyorum ama su an sevdigim adamdan eser yok. Bu sessizlik, bu vazgecis beni boguyor. O sessiz, ben sessiz, kim hakederki boyle bir sonu...

Canim analik dogustan,babalik sonradan olur diye bi laf var ya o daha farkinda bile degil baba oldugunun... hoş o adam bile değilmiş baba oldugunu anlasa kac yazar... biz kadınlar hala bi beklenti icindeyiz niyeyse karsimizdaki odunlardan... birazcik insanliktan nasibini aldiysa bebegini sorar diye düşünüyorsun haliyle ama yok iste... rabbim yavrunu sag salim kucagina almayi nasip etsin gerisi hallolur inşallah...

Çok üzüldüm siz bunu haketmiyorsunuz, eşinizin aklı başından gitmiş şuanda maalesef... En çok şaşırdığim ne zaman fırsat bulmuş ve siz nasıl farkedemediniz? Konunuz insanı paranoyak eder, tasvir ettiğiniz gibi, evi ve işi arasında gidip gelen bir eşim var konuyu okuduktan sonra şüphe duymaya başladım herkesten! Ondan bile... VEFASIZ erkeklerin çoğu...

Sürekli takip ediyorum...
Gece uyumaya gittim, başımı yastığa koydum aklımdaydınız...
Ailenizin yanında olacak olması çok güzel iyi ki haber verdiniz..
Bu yükü tek başına kaldırmaya çalışma hele ki bu hassas döneminde...
Bu kötü günlerin senin için biran önce geçmesini diliyorum..
O ruhsuz, kalbinin bile ancak ölünce anlaşılacağı o mahlukatlara da Allah'tan bela diliyorum...
Rabbim yardımcın olsun..
Burdaki herkesin dualarındasın...
Müsait olduğunda bizleri de habersiz bırakma..

İlk bebeğinizi bekliyosunuz ve başınıza bu geliyor :KK35:çok acı bundan donraki süreçte nasıl davranmalısınız ne yapmalısınız inan bilemiyorum ben bu durumu yaşasam ben ne yapardım onu bile düşünemiyorum

İstanbul'da mısın ? Boşanma kararını aldığında bana ulaş,donuna kadar almazsam bende bırakırım bu işi.. Adi herif..

Konuyu okudum hamileliği de gördüm daha çok üzüldüm derken sizin yazdığınızı görünce ne kadar sevindim anlatamam ,avukat olsam vallahi ben teklif ederdim aynı şeyi.

Koca müsvettesine yorum yapmıcam konu Sahibi ne kadar güçlü bi kadınsınız hayran kaldm sakinliğinize hem anlatırken hem eşinizi gördüğünüzde ki biliyorum içiniz ne kadar paramparça olmuştur ama duruşunuzu hiç bozmadınız ya nadir insanlardan birisiniz emin olun.

Ne desem de kendinizi daha iyi hissedersiniz bilmiyorum ama bu da sizin sınavınız sanırım inşallah bebeğinizi sağlıkla kucağınıza alıp mutlu hayatınızı kurarsınz birlikte.Dualarm sizinle.

en son eşi mesaj atmıştı aşık oldum diye bir gelişme oldu mu acaba

Oldu canım olduu...
Eşi bir kaç gün hiç arayıp sormamış..
Dün sadece bir mesaj daha atmış hiçbir eşya felan istmeiyormuş nafaka konusunda da cömert olacağını yazmış densiz ahlaksız..
O kadar.. Ne çocuğunun sağlığını ne öylece bırakıp gittiği gebe eşinin sağlılığını hiçbişiyi sormamış afedersiniz pislik..
Arkadaşımız da ailesine anlatmış ailesi gelecekti yanına yoldalardı...
İnşallah Rabbim yüzüne bakar güzel yürekli anne adayımızın..
İnşallah Allah unutturur bu kötü günlerini.. Hayatına çok daha güzel devam eder..

ELMALI turtam ELMALI turtam Sen çok güçlü bir kadınsın ve çokta iyi anne olacaksın...
Sana koca olmayı beceremeyen herif nasıl baba olmayı becerir orası ayrı konu...
Merak ediyoruz seni

ya bu konudan gerçekten çok etkilendim ,resmen boğazıma oturdu bir şeyler ,ben hakkını alman gerektiğini düşünüyorum ,istersen kullanma ama onlara da yedirme ne olur !! Onlara gurur sökmez çünkü kanlarında yok !! Git bir fakire ver aldıklarını ,git çöpe at ama ne olur onlara bırakma bu bir ..
Bir ikincisi o adama ulaşabileceğimi bilsem gerçekten beynini dağıtasım var ,şerefsiz ...
Allah ım yardım etsin ,güç kuvvet versin sana inşallah ..

Oldu canım olduu...
Eşi bir kaç gün hiç arayıp sormamış..
Dün sadece bir mesaj daha atmış hiçbir eşya felan istmeiyormuş nafaka konusunda da cömert olacağını yazmış densiz ahlaksız..
O kadar.. Ne çocuğunun sağlığını ne öylece bırakıp gittiği gebe eşinin sağlılığını hiçbişiyi sormamış afedersiniz pislik..
Arkadaşımız da ailesine anlatmış ailesi gelecekti yanına yoldalardı...
İnşallah Rabbim yüzüne bakar güzel yürekli anne adayımızın..
İnşallah Allah unutturur bu kötü günlerini.. Hayatına çok daha güzel devam eder..
Yaaaa hayvan herif yaaa:KK11: Nasıl bu kadar kör kütük aşık oldu anlam veremiyorum. Bu ne düşüncesizlik. Ne zaman konuştun ki onunla. Nerede ki elmalı turta? Hangi şehirde?

Allahtan sizi kandırmaya çalışmamış ve cok uzatmamis. İnanın böylesi daha iyi bıçak gibi kesilip gitsin . Bir destek alın inanıyorum normale dönüp mutlu olacaksınız. Herşey geride kalacak bosver in sorgulamayin iyi ki o yoldan girmisim deyin.

X