Elinde değilmiş, Âşık olmuş...

Bir de yorumların tamamını zamanım olmadığı için okuyamadım ama bir kaç arkadaş o or... da suç yok. Aldatan kocası tadında laflar etmişler. Sinirim tepeme çıktı.

Birincisi aldatmak iki kişiyle yapılan bir eylemdir. Hayır efendim evli bir erkekle bile bile (aşk demeyeceğim yanından bile gecemezler) sehvetlerini ve beğenilme arzularını yani nefislerini tatmin etmekte aynı derecede serefsizliktir, haysiyetsizliktir namussuzluktur. Devamlı demiyormuyuz namusun kadını erkeği olmaz. Evet ikisi de namuzsuz. Biz lisede kız arkadaşımız daha önce o çocuktan hoşlandığını söyledi diye hoşlandığımız çocuğun teklifini reddederek büyüdük. O yasimizda aklımız yetiyordu. Bazen buradaki konulara bakınca kanım donuyor. Her şeyi mübah gören bir toplum olma yönünde hızla gidiyoruz.

bu paragrafa aynen katılıyorum.
konu çok üzücü olduğu için, el şaklatma ikonu kullanamadım...

Bir de yorumların tamamını zamanım olmadığı için okuyamadım ama bir kaç arkadaş o or... da suç yok. Aldatan kocası tadında laflar etmişler. Sinirim tepeme çıktı.

İkinci not: şimdi toplumsal mesaj gibi olacak ama o izledigimiz berbat diziler var ya onlar herşeyi bu kadar doğal gösterdiler. Resmen zehri çikolata kaplayip servis ettiler. Benim evimde tv yok. Almayı da düşünmüyorum. Ama arkadaşlarım ne zaman bir diziden bahsetse konuyu sorarım. %90 yasak aşk dedikleri iğrenç şeyler oluyor. O ne demek se yasak aşk. Aşk ulvi dir temiz dir. Insani saha iyi daha naif yapar. O iğrenç sehvetlere nasıl aşk diyorlar anlamıyorum. Eğer şüpheye düşersiniz elmalı turtamin başına gelenlere bakın. O iki serefsiz o sözde aşk larıyla daha iyi mi oldular. Bu vebal nasıl ödenir. Vallahi iki dünyada ellerimiz yakasında. Benim doktugum göz yaşlarının bile vebali sorulur. Elmalı turtam la evladının....

Bir de bütün bu dizilerde adamın bir evde karısı var bir de dışarda metresi ve o dışardaki kadın hep daha iyi kalpli melek gibi evdeki de kötü. Adam da bu tüzden aldatıyor imajı var.Yani karınla mutsuzsan onu aldatman çok normal. Kadına kocan seni aldattı sen suçlusun deniyor.
Onlarınkisi de asla aşk falan değil aşk zarar vermez kimseye, insanın evladı olacak gözü hiç bir şey görmemesi lazım....minicik bebeğini de aldattı. Bir ucuz o..pu için çocuğundan vaz geçebildi.

ELMALI turtam ELMALI turtam ; Yazdığın gibi meleğin senle, anne olma şansını elde etmiş şanslı kadınlardansın böyle düşün. Bir oğlun olacak inş sağlıklı şekilde onla ilgilenirken o adam ve ucuz o..pu aklına bile gelmeyecek. Babasıyla beraber büyümeyecek olması da senin sorunun değil, senin sevgin ona yeter...ailen de arkandaymış, mesleğin de var. Bu sebepten boşandığın için kimse seni kınayamaz.
Allah yardımcın olsun dünden beri takip ediyorum konunu, daha da iyi olursun inş...

Çok üzüldüm ..Hamilelik bir Baha'nın en kutsal;en zor dönemlerinden biri.Ama inanıyorum kiii siz çok güçlü bir kadınsınız.geçecek.zaman Herşeyin ilacı olacak.ve bu acı sizi daha çok güçlü bir kadın yapacak.Herşeyden önce Anne olduğunuz için çok güçlü olacaksınız.
Lütfen eşinde ve o adi kadına zina Davası ;tazminat Davası açın!!!!!!yanlarına kalmasın.siz açın Savcılık her delili çıkartır merak etmeyin.en basiti size attığı en son Mesajı;ve gittikleri cafe var.,gurur yapmayın zinadan boşayın o Adam'ı!!

Birincisi aldatmak iki kişiyle yapılan bir eylemdir. Hayır efendim evli bir erkekle bile bile (aşk demeyeceğim yanından bile gecemezler) sehvetlerini ve beğenilme arzularını yani nefislerini tatmin etmekte aynı derecede serefsizliktir, haysiyetsizliktir namussuzluktur. Devamlı demiyormuyuz namusun kadını erkeği olmaz. Evet ikisi de namuzsuz. Biz lisede kız arkadaşımız daha önce o çocuktan hoşlandığını söyledi diye hoşlandığımız çocuğun teklifini reddederek büyüdük. O yasimizda aklımız yetiyordu. Bazen buradaki konulara bakınca kanım donuyor. Her şeyi mübah gören bir toplum olma yönünde hızla gidiyoruz.

Bana sakın aşk demeyin. Aşk o kadar ucuz değil. Ben gercekten evli bir erkeğe aşık olan bir hanım efendi tanıdım. Üniversitede ki en yakın arkadaşım. Yaklaşık3 yıl aklınıza hayalinize gelmeyecek şekilde sevdi. Kim olduğunu ben bile bilmiyordum. Kaç defter dolusu şiir yazdı. Kac gece aglayarak sabah etti tahmin bile edemezsiniz. Sonradan öğrendim. Bizim bir hocaymış. Hoca evli tabii. Arkadaşım belli bile etmedi daha değil gidip onla namussuzluk yapmak. Hatta okul aktivitelerine bile gelmezmis. Yada tüm devamsızlılığını onun stajında kullanmış. Bizr hep başka mazeretler sunardi. Hep dua edermiş Allah ım bir yanlış yapmadan unutayim diye. Ve o adamın haberi bile olmadan unuttu. Şimdi çok sevdiği çok beyefendi bir eşi var. O günleri gülümseyerek hatırlıyor. Ne kadar temiz. İşte ona aşk diyoruz biz. Şehvet değil. Tabiki her durum isanlar için ama bizi insan yapan o durum karşısındaki tutumumuz.

Ama aşık oldum sözü ne kadar iki yüzlü bir yalan. Nefislerine kılıf uyduruyorlar. Ben de o kocan olacak şerefsiz le o or...yu öldürmek istiyorum. Ama beni insan yapan bu isteğim nefsime güzel gelse bile kendime hakim olmam ve elimden gelen varsa insani vasıflar içinde yapmam elimden gelmeyen için Rabbim e dua etmem.
Hülasa aşk mış. Tüküreyim böyle aşk a. Sadece nefis. Hayvan bile demeyecegim hayvanlara hakaret etmek istemiyorum. O yüzden sakın hak edene hakkını verme taraftarıyım.

Not: yeri geldi diye diyorum evli erkeklere aşık oldum diyenlere şunu belirteyim. Eminim zordur. Ama her zorlukla beraber bir kolaylık vardır. Sabrederseniz ve yanlışa götüren davranışlardan cok zor gelsede uzak durursaniz emin olun ki geçiyor. Az önceki mesajimda dediğim gibi evladı olen bir anne bile atlatıyorsa sizde anlatırsınız. Ve inşallah cok daha güzel bir sekilde odullendirilirsiniz. En yakın arkadaşımdan biliyorum. Onun hayatını gorupte imrenmeyen bir insan bile görmedim.

İkinci not: şimdi toplumsal mesaj gibi olacak ama o izledigimiz berbat diziler var ya onlar herşeyi bu kadar doğal gösterdiler. Resmen zehri çikolata kaplayip servis ettiler. Benim evimde tv yok. Almayı da düşünmüyorum. Ama arkadaşlarım ne zaman bir diziden bahsetse konuyu sorarım. %90 yasak aşk dedikleri iğrenç şeyler oluyor. O ne demek se yasak aşk. Aşk ulvi dir temiz dir. Insani saha iyi daha naif yapar. O iğrenç sehvetlere nasıl aşk diyorlar anlamıyorum. Eğer şüpheye düşersiniz elmalı turtamin başına gelenlere bakın. O iki serefsiz o sözde aşk larıyla daha iyi mi oldular. Bu vebal nasıl ödenir. Vallahi iki dünyada ellerimiz yakasında. Benim doktugum göz yaşlarının bile vebali sorulur. Elmalı turtam la evladının....
Yorumların hepsini okumadım ama kadına sütten çıkmış ak kaşık diyen kimse yoktur diye tahmin ediyorum. Varsa şimdiden özür dilerim.

Bence daha çok adamın şerefsizliğinden bahsetmekten kadına sıra gelememiştir.

İyi günde kötü günde diyen o hıyar, tüm ömrümü tek insana adamaya hazırım diye o masada "evet" diyen o yalancı, baba olmaya layıkmış gibi bebegimiz olsun diyen o şerefsiz, tüm pisliği ortaya döküldügünde "elimde degil aşık oldum" diyen o it olduğu için insanlar saydırmaya adamdan başlıyorlar haliyle.

Bakınız ben başladım. Bir seneden fazladir yazarım şurada ilk defa bi yazıda hakaret kullanıyorum böyle art arda.

Tüm bunların yanında kadının yaptığı masum değil ama adamınkine göre hafif kalıyor.

O kadın hayır dese o herif aşık olup peşine kapılacak yeni bi kadın bulurdu emin olun. Yani Ayşe onurlu bi kadın olsa o adam Fatma adında bi kadının peşinde yine yıkardı konu sahibesinin dünyasını başına.

Ama eğer adam "adam" olup da "ben karıma, dogacak cocuguma bağlıyım. onu seviyorum" diyebilseydi dünyanın bütün kadınları gelse o evlilik yıkılmazdı.

Daha cok tepki cekenin eş olmasının sebebi budur kısaca aldatma vakalarında.

Bir de bütün bu dizilerde adamın bir evde karısı var bir de dışarda metresi ve o dışardaki kadın hep daha iyi kalpli melek gibi evdeki de kötü. Adam da bu tüzden aldatıyor imajı var.Yani karınla mutsuzsan onu aldatman çok normal. Kadına kocan seni aldattı sen suçlusun deniyor.
Onlarınkisi de asla aşk falan değil aşk zarar vermez kimseye, insanın evladı olacak gözü hiç bir şey görmemesi lazım....minicik bebeğini de aldattı. Bir ucuz o..pu için çocuğundan vaz geçebildi.

ELMALI turtam ELMALI turtam ; Yazdığın gibi meleğin senle, anne olma şansını elde etmiş şanslı kadınlardansın böyle düşün. Bir oğlun olacak inş sağlıklı şekilde onla ilgilenirken o adam ve ucuz o..pu aklına bile gelmeyecek. Babasıyla beraber büyümeyecek olması da senin sorunun değil, senin sevgin ona yeter...ailen de arkandaymış, mesleğin de var. Bu sebepten boşandığın için kimse seni kınayamaz.
Allah yardımcın olsun dünden beri takip ediyorum konunu, daha da iyi olursun inş...
hah tam da bunu demeye çalışıyordum senin ağzın balllll yesin yaaa resmen dejenerasyon ama bizim köylü teyzeler modern şehirli kadın bozmaları genç kızlar genaç olamamış kızlar hepppsssiiii ahlâk deyince maşşalah, ama oturup bir güzel izyorlar... cem yılmazın buzlu badem, mahallenin tren yapması muhabbetini neden hatırladım ki ben şimdi acep???? ASLINDA ŞUÇ HERKES VAR AZ AZ .... AMAAAA konu sahibi gibi yaşlar da kuruyla birlikte yanıyor olan onun gibilere oluyor .... sen merak etme elmalı turtam göreceksin ne rezilliklerinin i,çinde boğulşacaklar sadece çok üzme kendini

sevgili konu sahibi inan senin adına öyle üzüldüm ki ..gün geçmiyor ki bi aldatma vakasıyla karşı karşıya kalmayalım..erkekler de mi suç kadınlarda mı o konu dipsiz bi kuyu.önemi de yok zaten.hiç biri sizin o anı gördükten sonraki yaşadıklarınızın tesellisi olamaz çünkü.yine de siz elinizden geldiğince sağlam durmaya çalışın ve o adam(bile denmez)a mahkemede çektirebildiğiniz kadar çektirin.En alasını Rabbim çektirecek tüm aldatanlara..
he bir de ..bebeğiniz sizin Allah'tan emanetiniz..o masum meleğe olabildiğince koruyucu meleklik yapın sağlıcakla kalın.:cry:

Yorumların hepsini okumadım ama kadına sütten çıkmış ak kaşık diyen kimse yoktur diye tahmin ediyorum. Varsa şimdiden özür dilerim.

Bence daha çok adamın şerefsizliğinden bahsetmekten kadına sıra gelememiştir.

İyi günde kötü günde diyen o hıyar, tüm ömrümü tek insana adamaya hazırım diye o masada "evet" diyen o yalancı, baba olmaya layıkmış gibi bebegimiz olsun diyen o şerefsiz, tüm pisliği ortaya döküldügünde "elimde degil aşık oldum" diyen o it olduğu için insanlar saydırmaya adamdan başlıyorlar haliyle.

Bakınız ben başladım. Bir seneden fazladir yazarım şurada ilk defa bi yazıda hakaret kullanıyorum böyle art arda.

Tüm bunların yanında kadının yaptığı masum değil ama adamınkine göre hafif kalıyor.

O kadın hayır dese o herif aşık olup peşine kapılacak yeni bi kadın bulurdu emin olun. Yani Ayşe onurlu bi kadın olsa o adam Fatma adında bi kadının peşinde yine yıkardı konu sahibesinin dünyasını başına.

Ama eğer adam "adam" olup da "ben karıma, dogacak cocuguma bağlıyım. onu seviyorum" diyebilseydi dünyanın bütün kadınları gelse o evlilik yıkılmazdı.

Daha cok tepki cekenin eş olmasının sebebi budur kısaca aldatma vakalarında.

Öncelikle merhaba ladyamor
Yazdıklarınızın bir kısmına katılmakla beraber bir kısmı görüşlerimi yansıtmıyor.

Başta düzelteyim. Hangi sayfada olduğunu bilemeyeceğim sabah okudum ama aynen kadında suç yok. Seni kocan aldattı. O senle evi vs diye bir ifade geçti. O zaman itibariyle 2 veya 3 kişi de beğenmişti ki bu onlarında bu görüşte olduğunu ispatlar. Ve aynı derecede yanlış. Sözlerimin aynen arkasındayım.

Bence zina 'nın hafifi veya daha ağırı olmaz. Ikisi de aynı derecede namussuz ve şerefsiz. Adam müsvettesi hakkındaki görüşlerim zaten malum. 2 gündür neden yeterli küfür bilmiyorum diye hayıflanıyorum.

Örneğinize gelecek olursak ayşe namuslu olursa fatma olur demişsiniz. Doğrudur. Ben de akacak kanın damarda durmaya cağına inananlardanım. Ama şu farkla. Ayşe bu kadar ah almayacak. Bu kadar beddua yemeyecek. Belki çok çok ağır olacak olan sonuçlarına iki dünya da katlanmak zorunda kalmayacak. Kendi ailesi için utanç kaynağı olmayacak vs vs vs... Bunları çoğaltmak mümkün. Şu an konu sahibinin karşısındaki or... da o şerefsiz kadar suçludur.

Bu bakış açısı bizi burda evli erkeklerle şehvet yaşayan kadınların mantar gibi türemesinin belki biraz önüne geçer. Konularda okumuyormusunuz. Yok evli ama aşık oldum. Yok birbirimizden ayrı kalamıyoruz. Yok evdeki eşi çirkin. Yok şişman. Yok boşanma aşamasında. Ben olmazsam başkası olacak vs vs vs. Benim yıkmak istediğim bu gibi şerefsizliklerin önüne geçmeye çalışmak. Namusun kadını erkeği yoktur. Namussuz insan vardır namuslu insan vardır. Net. Üzgünüm ama bu gidişle her şeyi normalleştirmeye başladık. Aşk diye de kılıf uydurduk.

Güzel şeyler hayal ediyorum. Birgün evli bir erkek müsvettesi yoldan çıkmak istediğinde bile onurlu kadınların sen evlisin şerefsiz bizimle ne işin var diye kovdukları. Başta adam gizlese bile öğrenince okkalı bir tekme bastıkları... Bu da toplumsal ahlakımızı yeniden kazanarak olur. Hülasa ikiside eşit namussuz. Inandığım Allah elbetteki her ikisine de hak ettiklerini verecektir.

Halen okuyorum. Çok çok üzülüyorum. Sen kendine gelince o kadına da dava aç. Tazminatını al. Sevabına dağıt.

Gene Bir ihanet vakası ..

Yanan bir yürek ..

Ve asılsız yönlendirmeler ...

Burası Serbest bir bilgilendirme forumu, elbette her yazılanın asıllı bilgi içermesini kimse bekleyemez ancak şu an konu sahibi çok hassas ve arkasına her rüzgarı alacak durumda ..

Yorum yaparken en azından hukuksal konularda emin olmadan bilgi vermesek.

Avukat arkadaşlar gelse keşke yardımcı olmak için Jessey Jessey

Allahım yardımcınız olsun. cok üzüldüm... ama kesin olan birşey varki o iki yaratık aldıkları ahlarla hiçbir zaman mutlu olamayacaklar, heleki hamile bir kadının ahıyla.. mümkünatı yok. Allahım size ve yavrunuza mutlu huzurlu bir hayat nasip etsin..

Allah sizin ve bebeğinizin yanında olsun.ona göre aşk bu elbet bir gün acı bir şekilde anlar aşkın bu olmadığını...ne denir ki diyecek çok şeyim var ama bu adiliğe susuyorum...

Yene söylüyorum konu sahibi lütfen bu adamdan nafaka tazminat ne varsa alın kendinizin ihtiyacı yoksa bile alın bu kadar kolay olmamalı bence yani ben olsam tabi çocuk meselesine gelince adamın zaten çocuğu umrunda olmayacak sonrada o yüzden yene ben olsam kesinlikle göstermezdim.
Yaşadıklarınız gerçekten çok zor biz ne yazarsak yazalım içinizin yangınını söndüremeyiz ama zaman biraz zaman ve minik yavrunuz o gelince hayata bakış açınız bambaşka olucak emin olun buna her şey daha güzel olucak sevgiyle kalın.

Bir gelişme var mı diye bakmak için giriyorum arada. mesajda o kadar sakin konuşması kendini affettirmeye çalışmaması olanların adamın zerre umrunda olmadığını gösteriyor. o kadar üzüldüm ki sizin hissettikleriniz nasıl Allah bilir. Dediğiniz gibi hiç bir belirti vermediyse büyük ihtimalle işyerinden birisi bu kadın. ve o adam musvettesi bence uzun zamandır o kadınla birlikte. Ortak arkadaşlarınız varsa öğrenebilirsiniz. iş yerinde durumu bilip susanlar bile vardır belki. arkadasinizi falan peşine takın delil toplasin.donuna kadar alın o adamın.kadin bakalım zora gelince hala yanında olacak mi.yanlis yaptığının farkında ama böylesi dha cazip geliyor. nasıl bir adiliktir ya düşündükçe sinirlerim zipliyor. Sen git keyif yap evdeki eşini çocuğunu bırakıp. eşin tek başına çocuk büyütmek zorunda kalsın. o kadının aşık olmaya hakkı yok sanki. Sizin ve bizim bu kadar bedduamizi aldı ya iki yakası bir araya gelmez diye umuyorum. çok mutlu olursunuz inşallah.

Çok ama çok üzüldüm yaşadıklarınıza. Okurken kendimi sizin yerinize koydum bir hançer saplandı kalbime. Allah size güç versin.

Öncelikle merhaba ladyamor
Yazdıklarınızın bir kısmına katılmakla beraber bir kısmı görüşlerimi yansıtmıyor.

Başta düzelteyim. Hangi sayfada olduğunu bilemeyeceğim sabah okudum ama aynen kadında suç yok. Seni kocan aldattı. O senle evi vs diye bir ifade geçti. O zaman itibariyle 2 veya 3 kişi de beğenmişti ki bu onlarında bu görüşte olduğunu ispatlar. Ve aynı derecede yanlış. Sözlerimin aynen arkasındayım.

Bence zina 'nın hafifi veya daha ağırı olmaz. Ikisi de aynı derecede namussuz ve şerefsiz. Adam müsvettesi hakkındaki görüşlerim zaten malum. 2 gündür neden yeterli küfür bilmiyorum diye hayıflanıyorum.

Örneğinize gelecek olursak ayşe namuslu olursa fatma olur demişsiniz. Doğrudur. Ben de akacak kanın damarda durmaya cağına inananlardanım. Ama şu farkla. Ayşe bu kadar ah almayacak. Bu kadar beddua yemeyecek. Belki çok çok ağır olacak olan sonuçlarına iki dünya da katlanmak zorunda kalmayacak. Kendi ailesi için utanç kaynağı olmayacak vs vs vs... Bunları çoğaltmak mümkün. Şu an konu sahibinin karşısındaki or... da o şerefsiz kadar suçludur.

Bu bakış açısı bizi burda evli erkeklerle şehvet yaşayan kadınların mantar gibi türemesinin belki biraz önüne geçer. Konularda okumuyormusunuz. Yok evli ama aşık oldum. Yok birbirimizden ayrı kalamıyoruz. Yok evdeki eşi çirkin. Yok şişman. Yok boşanma aşamasında. Ben olmazsam başkası olacak vs vs vs. Benim yıkmak istediğim bu gibi şerefsizliklerin önüne geçmeye çalışmak. Namusun kadını erkeği yoktur. Namussuz insan vardır namuslu insan vardır. Net. Üzgünüm ama bu gidişle her şeyi normalleştirmeye başladık. Aşk diye de kılıf uydurduk.

Güzel şeyler hayal ediyorum. Birgün evli bir erkek müsvettesi yoldan çıkmak istediğinde bile onurlu kadınların sen evlisin şerefsiz bizimle ne işin var diye kovdukları. Başta adam gizlese bile öğrenince okkalı bir tekme bastıkları... Bu da toplumsal ahlakımızı yeniden kazanarak olur. Hülasa ikiside eşit namussuz. Inandığım Allah elbetteki her ikisine de hak ettiklerini verecektir.
Size de merhabalar.

Ben denk gelmedim o yoruma ve beğenilerine. Böyle bi konuda konu sahibesinin önünde o kadının günahı ne moduna geçebilecek kimse yoktur, sadece payın büyüğünü adama biçmişlerdir diye düşünmüştüm ama her çeşit üye ve yoruma açık bi mecradayız tabi. Neye dayanarak böyle pervasız bi yorum yapabilmişler bilemiyorum.

Sizin görüslerinize bu noktalarda hak veriyorum ama kalan kısmında katılmıyorum.

Ben namusun, şerefin, ahlakın dinden, toplumdan, aileden, medyadan etkilense bile aslında hepsinden bağımsız olduğuna, kişinin kendi mantığından ve vicdanından geldigine inanırım. Yani "normalleştirme" dediğiniz şeyin insanların içlerindekini dışarı vururken kullandıkları bi bahane olduģunu düşünüyorum, kendi iç yozlaşmalarını bağlayacak dış etkenler arama çabası bana göre. Bizim onları kınamamız hiçbir şeyin önüne geçmiyor, en fazla daha gizli saklı yasamayı ögreniyorlar. Bu yazdıklarınızla en fazla burada konu açmalarının önüne geçersiniz ki bu daha kötü olur. Dısarıdan nasıl göründüklerini okumalılar bence.

Namussuzluk şerefsizlikten ziyade psikolojik vaka seviyesinde bi zavallılık ve bu zavallılıktan kurtulmaya çalışırken amaçsızca kötülük yapan insanlar görüyorum ben 2. kadın / 2. adam dediğimiz aldatmanın gizli öznesi olan o insanlarda.

Bu insanların özsaygısı yok. Kendilerine ait bi hayatları ve deger yargıları yok. Mutluluklarını ve zaferlerini başkalarının acılarından ve kaybedişlerinden elde etmekten başka bi yol göremiyorlar. Yani bırakın evli adamı/kadını sevmeyi daha kendilerini sevmiyorlar.

Kendilerine hiç değer vermeyen insanlar bunlar.

Düşünsenize bi başka insanın hayatında sığıntı gibi yer arıyorlar kendilerine.

Kendilerini güzel hissetmek için evde bekleyen eşin çirkin olduğuna, sevildiklerine inanmak için bi başkasının sevilmediğini duymaya muhtaçlar.

Hayattaki amaçları kendilerinden haberi bile olmayan bi insanı rakip seçmek ve sanki ortada bi savaş varmış gibi var güçleriyle onu yenmeye çalışmak.

Karşısına çıkmaya asla cesaret edemeyecekleri bi kadınla/adamla kör dövüşüne girişmek büyük korkaklık. Tabi o korkaklıkla iğrenclestikce igrenclesiyorlar, her yol mübah görünüyor bi süre sonra.

Sonuçta elde ettiğin ödül ne: karısını/kocasını aldatmış bir insanın sözde sevgisi.

Bu acizlikte bi insanın kendisinden başkasına zararı dokunamaz o adamlar o kadınlara çanak tutmasa. Yani iş verdiği söze bağlı kalacak insanda bitiyor. Sanki başına silah dayayarak evlendirmisler gibi ilk gördüğü karşı cinsin kucağına atlayan evli bireyler oldukça biz okuyup üzülmeye devam ederiz.

X