Elime yüzüme bulaştırdım herşeyi

REnk konusunda da kararsızım dolap tezgah hepsi beyaz diye beyaz almak istemiyorum siyah çok tozlu gösteriyo diyolar gri düşündm bende ne olur bilemiyorum pek kullnan da yok
Valla beyaza beyaz yakışıyor canım,mutfak kombinlerine bak nette.Benim Evim dergilerim var, onlarda bile beyaza beyaz görüyordum,öyle yaptım ben de

Niye ortak oduyodunuz ki. Bizim apartmanda da iskan yoktu daha once. Biz herkesin saatinden kullandigi kadarini cikarip faturayi boluyorduk

Gayet guzel mutfaginiz. Ama firin kismi evye kismi ile yer degistirebilirdi. Sanki oyle daha guzel olurdu. Ama bu da fena degil. Yani dert edecek bisey goremedim. Yalniz bence beyaz ankastre olmaz. Cok butun kalir ve sikici olur kanaatindeyim. Evet siyah patlar şik olur fakat kullanimi sizi caninuzdan bezdirir dusunun bir de ocak. Bez elinizde gezmeniz lazim. Koyu gri dusunebilirsiniz belki.

Diğer kısımları bilmem de evyenin bütün olması zaten daha iyi sonradan yapıltırılan evyelerde zamanla düşme problemi olabiliyor ayrıca evyenin yapıştırıldığı kısımda ara yerinde aşırı kir birikmesi oluyor annemin ayrı benimki bütün oradan biliyorum

Yazılmış mıdır bilmiyorum ama dışarıdan takılma evyeler bazen düşebiliyor. Çevremde iki kişinin başına geldi
Yani bütün mermerit şeklinde olanları daha iyi bence.

Yok öyle bi firma. Dünya parayı da bastırsan adamlara yine klasik eksik güdük daireler yapıyolar. Şuan bende ev yaptırıyorum hala bitmedi. Dünya kadar problem çıktı. Ama her işin başında olayı önceden farkedip akıllılık yaptıgımız için her hatayı düzelttirdik. Dişimizi gösterdik yoksa müteahhitmiş firmaymış hepsi aynı. Sakın söylememezlik etmeyin begenmediğinizi söyleyin. Anlaşma yapılmadı size ne yapacaklarını söylemediler mi. Siz sustukça oyalarlar hep. Bizim evi yapan aynı kişi daha zenginlerin evini yapıyo ev virane gibi işçilik sıfır. Niye? Çünkü başında duran olmadı bi yığında para ödedi insanlar. Çok uğraştık biz. Çok araştır canım baştan herşeyi yaptır sonra evin içinde yaşarken çok zor.

Kesinlikle.Biz evimizi yaptırırken valla ustaların başını bekledik sırayla.İnce işçiliği bırakın,bir saatlik ayrılmamızda mutfak tezgahının yerini yanlış yerde bırakmışlar.
Herşeyinde bulunduk neredeyse,artık bunaldılar biraz ama işi de sıkı tuttular mecburen:)

Hahhaah,bazen insan çöpü gözüne yaklaştırınca arkadaki ormanı göremiyor değil mi,öyle tabii ki,senin daha yaşın ne başın ne,sen olmasan ailen cesaret edip bu işe giremezdi:)
O konuda kesinlikle katılıyorum
Öyle veya böyle yolunda bulunduk ya çok şükür
Babam sürekli keşke başka bi firmadan alsaydık diyor alamazdı ki ben olmasam
Vakit bulup da alamazdı yani
Buna da şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…