Elime yüzüme bulaştırdım herşeyi

O konuda kesinlikle katılıyorum
Öyle veya böyle yolunda bulunduk ya çok şükür
Babam sürekli keşke başka bi firmadan alsaydık diyor alamazdı ki ben olmasam
Vakit bulup da alamazdı yani
Buna da şükür
Rastgeldi mi geliyor öyle,18 daireli apartman yaptıran tanıdık öyle zorluk yaşadı ki usta yüzünden mutfaklardan,adamın kendi dairesindeki mutfağı bile sorunlu oldu.Benimkini beğendi usta iyiymiş diye

En güzeli sizinki bence , bana kalırsa ocagi vs siyah alın, benim pencere ocağın yaninda. Cami açarsam toz oluyor. Acmazsam olmuyor. Zaten ocağı her kullanısımda siliyorum. Çok temiz olmayan biriyim, yine de siyah diyorum

Yaa bencede sizinki en guzeli olmus.daha şık kesinlikle moralinizi bozmayin ve değiştirmeyin.ben bayildim

Çimstone da evde üstten olur sizin ki dökme mermer denilen mermer tozu ile yapılan fibergkaslı malum herhalde çimstone kullanımı zor çiziliyor çok. Sana tavsiyem tezgahını siyah al . geçmek mermer çok pahalı olduğu için suni mermer daha uygun. Ve Mutfak rengin güzel modeli de iyi.

Konuyu okudum sadece. Bu kadar lafaya takan biriyseniz söyleyin herşeyi nazikçe bu istedigim gibi değil değiştirin diye. Neden diyemiyorum diyorsunuz. Madem diyemiyorsunuz neden kafaniza bu kadar takıyorsunuz. Üzüldüm gerçekten sizin adınıza. Yazık degil mi size. Tek derdiniz mumutfaginizin renk uyumu olsun o evde huzurla corbaniz kaynasin o ocagin üstünde. Takilmayin detaylara nolur. Hayırla taşının bur an önce insallah.

Bencede sizinki daha güzel, sadece kendinden desen var sanırım üzerinde o kısmı benimmtarzima uygun değil ama sizin dolabı daha cook begendim

Daha yeni mutfak yaptırdim plan renk cimston dolap aksesuari hepsini ben sectim .
Niye konusmadiniz marangoza biraktıniz .
Parayida 1500 ilk basta verdim kalanida dolap takılınca .
Ocagi ne siyah ne inox aldim .Dolap cimston ve ocak beyaz .
Esimin evine inox aldik .O hic memnun degil .Siyah ta hickimse memnun degil .
Dolaplarim ve ocagim beyaz .Cimston pıriltilı beyaz .Herkes bu ne cok gzl diye soruyor .

Bizde de babam bekledi hep. Ustalar da degil sıkıntı, ustaya emir verende. Onlarda iki arada bi derede kaldılar. Bizim yanımızdayken tamam onuda yapın diyo ustalara. Yaptıktan sonra niye yaptınız diye kavga ediyomuş adamlarla. Hep aynı sorun sıfır evlerde. Baştan ustayı kendin tutup yaptırıcan tek çare

Olan oldu artık inşallah başka aksilik çıkmaz diyorum duyduklarımdan snra
Belki tamamen bitince yine bi foto atarım sizlere inşallah güzel birşey çıkar ortaya
Hepinize kokulu öpücüklerrrr

Sizin dolaplarınız daha güzel geldi gözüme gri setle de siyah setle de gayet güzel durur ben özellikle gri ankastre setleri beyaz eşyaları beyaz mutfaklara çok yakıştırıyorum kırık beyaz da güzel duruyor bu arada bence hayırlı olsun

Çoook teşekkür ederim sizlerin güzel yorumları sayesinde içime sinmeye başladı dolaplar
Sabırsızlıkla bitmesini ve son halini bekliyorum
Belki tam anlamıyla istediğim gibi olmayacak ama çok da vasat birşey çıkmaması tek temennim

Bencede sizinki daha güzel, sadece kendinden desen var sanırım üzerinde o kısmı benimmtarzima uygun değil ama sizin dolabı daha cook begendim
Üzerindekiler jelatin kağıt
Kapaklar zarar görmesin diye bant gibi birşey yani , yoksa kapaklar düz beyaz
Temizlik yapınca çıkartcaz

komşunun dolaplarını nasıl beğendiğiniz anlamadım. hele dümdüz beyaz olan güzel değil hiç. sizinki gözüme en iyi gelen.

Dolabınız güzel olmuş ama ben olsam beyaz yerine gri bir tezgah seçerdim.
Bir de evye yaptırırken dışarıdan çıkıntı olmasın temizlerken gerçekten zor oluyor.
(Beyaz evyesi olan komşu gibi yaptırmayın yani)

Merhaba
Ben en çok sizinkini beğendim
Siyah şahane durur bu arada
Sıfır evin derdi bitmez , daha neler çıkar . İlk kışı bir geçirin bakalım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…