Elime yüzüme bulaştırdım herşeyi

Bence de sizinki en iyisi.ama en üstteki resimin tezgah üstü seramikleri güzel.küçük beyaz çok hoş duruyor.
Bizim de seramikler öyle olacak
Benm canımı sıkan kısım bizim tezgah onun ki kadar beyaz durmuyor dolayısıyla o resimdeki gibi bütünlük sağlamayacak tezgah ve seramikler

granitle mermerit aynı ton olmaz. bir de mermerit olan tezgahta evye bitişik olur granit mermerde evye farklı olur. seçtiğiniz ürünle ilgili farklar bunlar. fiyat olarak da bayağı fark vardır tabiki. mermerit en ucuz olan ürün. benim şu anki mutfağım mermerit. daha önceki granitti. farkı var tabi ki. ayrica mermerit daha özen ister sıcağa dayanıklı değildir, darbe alırsa dayanıksızdır vs.

Benim.anlamadığım mutfakciyaa gittiğinizde sizin mutfak ölçülerini almadan ve ona göre bir plan çizilmeden mi başladılar yapmaya?
Hatta seçtiğiniz herşeyin ayrıntılı bir bilgisi ve faturası olmalıydı ikinizde de..kafalarına göre istediklerini gelip takamazlar

Bizde uygun olsun dedik oda herşeyden kısmış savsaklamış işini
Bizim evye bitişik olacak annem eski model kötü görünüyo falan diyodu ama burdaki arkadasların yorumundan sonra içim rahatladı
Bize ısıya dayanıklı kaya gibidir dediler asıl granit dayanıksız dediler

Bizim sıkıntımız en başından başlıyor aslında
İç mimar saçma sapan bir proje çizmiş
Mavi jelatinli mutfak dolabı var ya o komşumuz tesisatıyla oynatıp lavabosunu ortaya fırınını balkon yanına almış
Bizde o şekilde yaptırmak stedik doğalgaz firmasını arayın dediler adam bana önce tamam olur dedi benm mutfak dolapçım ona göre çizim yaptı okeyleşmiştik
Ardan 3-4 gün geçti doğalgazcıyı aradım naptınız tesisatın yerini dğeiştirdiniz mi diye adam bana sen 850 tl proje ücreti ödeyecksin benim işçim anlamaz siz ona boruyu sök demişsiniz o söker dedi
Sonra bizde para ödeyemeyiz diye eski şeklinde kalsın dedik
Mutfak dolapçı da bidaha gelmedi zaten uzaktan geliyo
Ben ayarlarım dedi ayarladığı da bu işte

granitin dayanıksız olduğuna dair yalan söylemişler onu söyleyeyim. evet eski model duruyor bence de. ne kadar ekmek o kadar köfte hesabı. canınızı sıkmayın. beş yıldır kullanıyorum ocaktan aldığınız tencereyi direkt tezgaha koymadıkça ya da üzerinde kesme tahtasız kesim yapmadıkça bir şey olmaz. dolaptan borcam düşüp kırılmıştı benim tezgahında minik kırıklar oluşmuştu ki benden başkası farkedemez. hayırlı olsun içinizi ferah tutun. yep-yeni tertemiz eviniz olacak daha ne olsun. güzelin daha da güzeli var. bunun siniri yok. eldekiyle mutlu olmak lazım, Allah sağlık versin...

Uzaksa email ile atsaydi çizimleri ve siz onay verdikten sonra gelip monte etseydiler..herkes ayrı telden çalmış olan size olmuş.
Bizim millette böyle bir sorun var iste herkes ben bilirim edasıyla geziyor,başına buyruk iş yapıyor açıklama zahmetine bile girmiyorlar.
Istediğiniz olana kadar ısrarcı olun sonuçta para ödüyorsunuz bedava değil

Ciddi misiniz siz bizim ki en altta ki sadece dolap olan
En alttaki sizinse evet ben de beğendim.Fakat tezgah arasını beyaz değil de güzel ve sade şık bir model seçseniz beyaz yerine,o zaman beyaz ankastre sırıtmaz,ben öyle yaptım.Konşunun tezgah arası çok demode,en az 6 7 yıl öncesinin modeli.Çok çeşit bak birinde karar kılarsın

Aynen öyle oldu
Başından beri sorunlar bitmiyo
Bana bir çizim gösterdi daha sonradan evye en sonda olacak şeklde ben öyle olmaz dedim 2. fotoğraftakimutfak dolabını ona da attım bulaşık makinesiyle evye yan yana olsun aynı bu şeklde ve bulaşık makinesi dışada kalsın dedim
Oda saçma sapan birşey yapmış aklınca beni kandırıyo orada kiriş var bulaşık makinesi dediğinyere olmazdı diyo
Neden olmasın ki laf kalabalığı sanki hiçbir şeyden anlamıyoruz o kadar da değil

Ay o nasıl usta,ben gelip takayım onda birşey yokki.Babanın elinden gelmiyor mu o kadarcık şey?

Razı olma,bir arkadaşın kapaklı dediği yeri açık,açık dediği yeri kapaklı yapmış usta,o da yapılmış artık diye taktırmış,ben taktırmazdım asla,bizim ustaya da demiştim bunu,dediğim gibi gelmezse taktırmam bilin diye.Dediğim gibi yaptı sağolsun

Zaten bana seçenek sunan bile olmadı ki mutfak dolapçı uyguna yapacak diye en kolayı ve en basiti seçtik 250 tl ye yaparım dediği için , sizin kinasıl foto atma şansınız var mı özelden yada nette nasıl aratabilirim
Tezgah arası seramik diye baktığımda da çok eski modeller çıktı karşıma

Bizim tanıdıklarımız araya girdi onların aracılığıyla bu dolapçıyı bulduk bide bana uyguna yapcaz abla maliyetine yapıyoruz abla dediler şimdi de beğenmeyince tanııdklara ayıp olur diye diretemiyorum
Arada onlar olmasa ben dolapları bile taktırmazdım geçtim tezgahtan
Çnkü dolapların rengi bembeyaz değil bne öyle istemştim

guzellik ben pek anlamam ama evye ve bulasik makinasini ocagi yakin yerlere koyun lavaboda yikadiginiz ocakdaki tencereye yikadiginiz bulasikda makineye yakin olsun bn o hatayi yaptim mutfagin teeee obur ucune lavabodan bulasik tasiyip yerlestiriyorum umarim icnize siner

Bence sizinki en guzeli istediğiniz gibi olmadi die üzülüyorsunuz muhtemelen ama ben begendim güle güle kullanin insallah

Geç kalmış sayılmazsın, gel bir daire de burdan verelim :))

Yarim yamalak dairelerin nesi 500.000 acaba , muhiti mi güzel?

Ben turkuaz beyaz ve antrasit karışımı cam mozaik seçmiştim,hala güzel,gören beğeniyor,evde değilim şu anda.Ben çok kafa yormuştum bu işlere,ilk beğendiklerimi görünce ayy bunu nasıl beğenmişim diyordum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…