Elime yüzüme bulaştırdım herşeyi

Çoook teşekkür ederim sizlerin güzel yorumları sayesinde içime sinmeye başladı dolaplar
Sabırsızlıkla bitmesini ve son halini bekliyorum
Belki tam anlamıyla istediğim gibi olmayacak ama çok da vasat birşey çıkmaması tek temennim :KK68:
Kötü bir şey çıkmayacaktır gayet modern sade şık bir mutfak olacak bence :KK49:

Dolabınız güzel olmuş ama ben olsam beyaz yerine gri bir tezgah seçerdim.
Bir de evye yaptırırken dışarıdan çıkıntı olmasın temizlerken gerçekten zor oluyor.
(Beyaz evyesi olan komşu gibi yaptırmayın yani)
Çok teşekkürler öncelikle
Bakıyorum nereye gitsem tezgah beyaz ve gösterişli güzel duruyor bende o yüzden öyle olsun istedim ama bizim dolapçı sağolsun krem rengi yapmış
Evye kendliğinden olacak bütün tezgah sonradan taktırma değil böyle iyi diyorlar ama bilmiyorum kullanıp görcez

Siz de özentisiniz yani. Onlar beyaz yaptırmış, onlar ortaya koymuş. Kendi fikriniz yok mu? Ayrıca beyaz değil de kırık beyazmış filan öfff. Derde bak :işsiz:
Özentilik ne alaka pardon ?
Birşeyi görüp beğenince özenti mi oluyoruz ?
Zaten bizde beyaz yaptırmak istiyorduk daha aydınlık ferah olsun diye
Çok değişik birşey olsa onu yaptırsak özenti demenizi anlarım da bu bildiğiniz beyaz yani
Her neyse ,
Benim derdim de buydu Allah daha büyüğünü vermesin
Teşekkürler

Günaydın KK Güzelleri
Dün akşamdan beri canım çok sıkkın
Yeni ev aldık burada çoğu üye biliyor ama bilmeyenler için yazıyorum, çoğu konuda ben ön ayak oldum
Herşey güzel olsun diye uğraşırken koşuştururken elime yüzüme bulaştırıdım sanıırm
Ve aileme karşı mahçup hissediyorum kendimi

Sıfır ev olduğu için heryerinde bi eksik sorun çıkıyo sürekli işçilerle muhatap olmak zorunda kalıyorum
Ve her seferinde tartışma tartışmaaa
Evi aldığımız firma biz ödemeyi yaptıktan sonra sorumsuz davranmaya başladı
Şu gün bugün diye diye herşey ertelemeye girdi

Mutfak dolabı yaptırdık dışarıdan bi mobilyacıya bizim evde mütayite ait dğeildi mutfak dolabı
Her neyse bian önce yapsınlar diye 4 bin tl ödeme yaptım
Ama yaptıkları iş içime sinmedi
Mutfak dolapları tezgah arası mermeri herşey beyaz olacaktı
Dolaplar takıldı rengi kırık beyaz gibi neyse dedim sustum
Dün mermer geldi ben işteydim iyi ki babam gitti ustalarla
Saçma sapan bir proje yapmış adam
Bizim mutfak dolapları L şeklinde olacak
Bu adam gitmiş tezgahın en dibine lavobo yeri koymuş yani evye en köşede
Babam da bu ne böyle diye taktırmamış geri göndermiş

Adam da bana hala diyo ki sizin eve böyle oluyo ee alt kattaki komşular yaptırmış ya diyorum onların farklı sizin daire öyle dğeil diyo palavraaa
Dünden beri ona üzülüyorum
Babam sen bu adamları çok aradın mı bunlardan bi b*k olmaz diyo çocuğa göstersen o şekilde uygun olmadığını anlar diyo
Neyse geri götürdüler lavoboyu ortaya alacaklar inşallah

Mermern rengini de beğenmedim alt kat komşumuz hepsini beyaz yaptırmış çok güzel görünüyodu ama onun tezgahı çimstone adama dedm ki biizmki de bu tonlarda olursa yapın mutlaka beyaz olsun ama krem olmasın sakın renk tonu farklı olur saçma görünür
Bakıyorum gelen mermere kirli beyaz gibi sanki mermer tozlu kalmış da silinmemiş gibi
Adamlar da şehir merkezinden geliyo bi parçasını alıp gitmişler gelin bunu da alın rengini beğenmedim diyemiyorum.

Onun dışında evye kısmı da mermerit yani bütün olacak şekilde adamlar bu daha iyi dedi kime gitsem herkesin dışardan takılma evyesi var bizim ki masraftan kaçınmak için böyle bütün daha iyi dedi sanıyorum
Annem de beğenmedi öyle
Ve tezgah arasının rengi beyaz olacaktı şimdi mermer kırık beyazken tezgah arası bembeyaz kötü görünmez mi ?
He bide ankastre set aldık cam model
Siyah tozlu gösteriyor diyorlar beyaz da ben istemiyorum herşey beyaz beyaz olacak boğuk kalır diye sizce o tezgaha gri ankastre set nasıl olur ?
Lütfen bana birşeyler söyleyin dünden beri kafamda hep bunlar var
Detaylı anlattım kafanızda canlansın ona göre fikir verirsiniz diye
Alta fotoları koydum 2 tanesi komşularımızın dolapları en altta ki yarım olan bizim ki
Eki Görüntüle 2197501 Eki Görüntüle 2197502 Eki Görüntüle 2197503
Günaydın KK Güzelleri
Dün akşamdan beri canım çok sıkkın
Yeni ev aldık burada çoğu üye biliyor ama bilmeyenler için yazıyorum, çoğu konuda ben ön ayak oldum
Herşey güzel olsun diye uğraşırken koşuştururken elime yüzüme bulaştırıdım sanıırm
Ve aileme karşı mahçup hissediyorum kendimi

Sıfır ev olduğu için heryerinde bi eksik sorun çıkıyo sürekli işçilerle muhatap olmak zorunda kalıyorum
Ve her seferinde tartışma tartışmaaa
Evi aldığımız firma biz ödemeyi yaptıktan sonra sorumsuz davranmaya başladı
Şu gün bugün diye diye herşey ertelemeye girdi

Mutfak dolabı yaptırdık dışarıdan bi mobilyacıya bizim evde mütayite ait dğeildi mutfak dolabı
Her neyse bian önce yapsınlar diye 4 bin tl ödeme yaptım
Ama yaptıkları iş içime sinmedi
Mutfak dolapları tezgah arası mermeri herşey beyaz olacaktı
Dolaplar takıldı rengi kırık beyaz gibi neyse dedim sustum
Dün mermer geldi ben işteydim iyi ki babam gitti ustalarla
Saçma sapan bir proje yapmış adam
Bizim mutfak dolapları L şeklinde olacak
Bu adam gitmiş tezgahın en dibine lavobo yeri koymuş yani evye en köşede
Babam da bu ne böyle diye taktırmamış geri göndermiş

Adam da bana hala diyo ki sizin eve böyle oluyo ee alt kattaki komşular yaptırmış ya diyorum onların farklı sizin daire öyle dğeil diyo palavraaa
Dünden beri ona üzülüyorum
Babam sen bu adamları çok aradın mı bunlardan bi b*k olmaz diyo çocuğa göstersen o şekilde uygun olmadığını anlar diyo
Neyse geri götürdüler lavoboyu ortaya alacaklar inşallah

Mermern rengini de beğenmedim alt kat komşumuz hepsini beyaz yaptırmış çok güzel görünüyodu ama onun tezgahı çimstone adama dedm ki biizmki de bu tonlarda olursa yapın mutlaka beyaz olsun ama krem olmasın sakın renk tonu farklı olur saçma görünür
Bakıyorum gelen mermere kirli beyaz gibi sanki mermer tozlu kalmış da silinmemiş gibi
Adamlar da şehir merkezinden geliyo bi parçasını alıp gitmişler gelin bunu da alın rengini beğenmedim diyemiyorum.

Onun dışında evye kısmı da mermerit yani bütün olacak şekilde adamlar bu daha iyi dedi kime gitsem herkesin dışardan takılma evyesi var bizim ki masraftan kaçınmak için böyle bütün daha iyi dedi sanıyorum
Annem de beğenmedi öyle
Ve tezgah arasının rengi beyaz olacaktı şimdi mermer kırık beyazken tezgah arası bembeyaz kötü görünmez mi ?
He bide ankastre set aldık cam model
Siyah tozlu gösteriyor diyorlar beyaz da ben istemiyorum herşey beyaz beyaz olacak boğuk kalır diye sizce o tezgaha gri ankastre set nasıl olur ?
Lütfen bana birşeyler söyleyin dünden beri kafamda hep bunlar var
Detaylı anlattım kafanızda canlansın ona göre fikir verirsiniz diye
Alta fotoları koydum 2 tanesi komşularımızın dolapları en altta ki yarım olan bizim ki
Eki Görüntüle 2197501 Eki Görüntüle 2197502 Eki Görüntüle 2197503
Seninle hemen hemen benziyor dolaplar örnek olsun diye attım çok bi fark yok seninde aslında

Eklentiler

• DD7BFE76-B026-4DA6-8B31-1F1CFFCE98F6.jpg
    DD7BFE76-B026-4DA6-8B31-1F1CFFCE98F6.jpg
    27,8 KB · Görüntüleme: 92
Bencede sizin dolapların rengi daha güzel olmuş ve lavaboyu ortaya istemekte doğru bir karar
Tezgah içinde mümkünse döküm mermerin yerine granit kullanın
Mermerit yoğun kanserojen içeriyormuş ayrıca temizliği zor ve zamanla kullanılan temizlik malzemelerinin etkisiyle rengi soluyor

Bencede sizin dolapların rengi daha güzel olmuş ve lavaboyu ortaya istemekte doğru bir karar
Tezgah içinde mümkünse döküm mermerin yerine granit kullanın
Mermerit yoğun kanserojen içeriyormuş ayrıca temizliği zor ve zamanla kullanılan temizlik malzemelerinin etkisiyle rengi soluyor
Fiyatı uygun diye mermerit seçtik maalesef bizi idare etsin diye düşündk granitlerde aklımız kalmadı değil

X