Elime yüzüme bulaştırdım herşeyi

Bembeyaz olan da zamanla sararıyor emin ol,sunta mı mdf mdf mi yapıyorlar dolapları,sunta deyip ucuzlattılarsa değmez,mdf olsun,öyle söyle

Sıfır bina derken inşaattan almayı mı kastediyorsunuz,sıfır bina a dan z ye bitmiş olur benim bildiğim

Evet öyle oluyor ama insan içinde oturmadan eksiklerini görmüyor maalesef biyerinde aksilik çıkıyor
Yanlış çizim olabiliyor

Halam bana dedi ev alırsam 0 almam diye gerçekten hakliymis en azından 1 kişi oturmalı içinde

Biz evi 225 e aldık ama 20 e yakın harcadık sanırım bide mutahit yapiyorsa ucuz işin yahnisi de pek güzel yenmiyor açıkçası

Benmcbildiğim de öyle olur,inşaat firması der ki,ben şu şu malzemeleri kullanacağım,eğer daha da kaliteli istiyorsanız farkı ödersiniz onu takrız.Fakat genelde de kendi yapcakları güzel olur.Arkadaşta sıfır ev aldı,adam temizliğini bile yaptırmış,toz alıp taşındılar:)

Bizim iç mimarımız projeyi saçma çizmiş aynı bahsettiğiniz gibi ocak başka yerde bulaşık makinasıyla evye birbirinden uzak sama sapan birşeyler
Sonradan oynama yapmak istedik fakat bin tl masraf çıktı nerdeyse oda doğalgaz projesini tekrar çizdirmek geretiği içinmiş neyse eskisi gibi kalsın dedik bizde
Şimdi en azından evyeyle bulaşık makinesi yan yana olsun diye ugrasıyoruz

bizde 235 e aldık nerdeyse 250 yi buldu içi daha boşken

Mutfak renginiz cok guzel. Beyaz cam olan beyaz esya da yakisabilir gibi geldi bana.. güle güle kullanın.

bizde 235 e aldık nerdeyse 250 yi buldu içi daha boşken

Aynen bulur ama siz mutfak da yaptiriyorsunuz biz değiştirmedik mutfağı

Banyo tuvaleti değiştirdik
Banyo dolabıni felan ama şuan duşakabin akıtıyor hamileyim para harcamayalim diye erteledik yoksa ben granit banyo istiyorum kanunsuz varya onlar da metrekaresi pahalı

Tabii yapan şirkette önemli,halanız bana"1 ev yapıp satacaksın,2ciyi yapıp kiraya vereceksin, 3cü de oturacaksın" sözünü hatırlattı,insan gerçekten oturdukça farkediyor bazen:)

Bizim buarada da öyle sıfır ev demek inşaattan demek buralarda :)
Bu arada sizin ankastre var mıydı siz ne renk kullanıyosunuz
Renk olarak siyah zor temizlenir diyolar ama kime baksam hep siyah kullanıyo ve şık duruyo beyaz mutfak dolabında

Valla benim tezgah krem gibi çimston,beyaz aldım ankastreyi,baymadı hiç,ama tezgah arası dediğim gibi renkli.
Siyah bence zor canım,kullanış o kadar önemli ki.
Gece unutmazsam atarım özelden

Bizim ki de sifirdi yeni bitmisti ustelik insaat pisligi tasini nasil temizleriz diye dusunurken aldigimiz firma kaba pisligini,kirik tas,parke vs bunlari kendi halletti bizde silip supurduk balkonda vs kalan yerleri biz hallettik telle vs ile onlarin yapmasi kolaylik oldu bize.

Ne güzel,güle güle oturun:)

Benm Ocak ve davlumbazimin aynısı sadece grisi Beyazini da severek kullaniyorum ben

Tezgahımız bembeyaz dğeil kreme yakın o yüzden beyaz istemiyorum resim koydum buna karar vermiştik
Eki Görüntüle 2197604
Evt rengi anladim. Cok hoş. Gercekten yakışacak. Yakin zamanda ben de esimle beyaz esya bakmaya çıkmıştım. Bu renge bayildik ama bizim mutfağımıza rengi uymadığı icin secmedik.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…