Elime yüzüme bulaştırdım herşeyi

Kötü bir şey çıkmayacaktır gayet modern sade şık bir mutfak olacak bence

Çok teşekkürler öncelikle
Bakıyorum nereye gitsem tezgah beyaz ve gösterişli güzel duruyor bende o yüzden öyle olsun istedim ama bizim dolapçı sağolsun krem rengi yapmış
Evye kendliğinden olacak bütün tezgah sonradan taktırma değil böyle iyi diyorlar ama bilmiyorum kullanıp görcez

Siz de özentisiniz yani. Onlar beyaz yaptırmış, onlar ortaya koymuş. Kendi fikriniz yok mu? Ayrıca beyaz değil de kırık beyazmış filan öfff. Derde bak
Özentilik ne alaka pardon ?
Birşeyi görüp beğenince özenti mi oluyoruz ?
Zaten bizde beyaz yaptırmak istiyorduk daha aydınlık ferah olsun diye
Çok değişik birşey olsa onu yaptırsak özenti demenizi anlarım da bu bildiğiniz beyaz yani
Her neyse ,
Benim derdim de buydu Allah daha büyüğünü vermesin
Teşekkürler

Seninle hemen hemen benziyor dolaplar örnek olsun diye attım çok bi fark yok seninde aslında

Eklentiler

• DD7BFE76-B026-4DA6-8B31-1F1CFFCE98F6.jpg
    27,8 KB · Görüntüleme: 92
Bencede sizin dolapların rengi daha güzel olmuş ve lavaboyu ortaya istemekte doğru bir karar
Tezgah içinde mümkünse döküm mermerin yerine granit kullanın
Mermerit yoğun kanserojen içeriyormuş ayrıca temizliği zor ve zamanla kullanılan temizlik malzemelerinin etkisiyle rengi soluyor

Fiyatı uygun diye mermerit seçtik maalesef bizi idare etsin diye düşündk granitlerde aklımız kalmadı değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…