Elime yüzüme bulaştırdım herşeyi

Butun daha iyi gercekten. Evye hic ise yaramiyor. Zamanla cok kirleniyor. Eski evimde evye vardi yenisine yaptirmadim.

Dikkat etcem artık çok teşekkür ederim yorumlarınız destekleriniz için

Çok teşekkür ederim sizinde hayırlı olsun yeni eviniz
O kadar para verdik değsin diyoruz ama olmaynca olmuyo
Heryerde bir sorun mutlaka çıkıyor dimi
Ben hergün farklı sorunlarla uğrasmaktan inanın sıkıldım
Kafayı yemek üzere geldim artık
Hala da bitmiyor biteceğe de benzemiyor
İnşallah mutfak dolabınızı da zevkinizce yaptırırsınız bigün

Butun daha iyi gercekten. Evye hic ise yaramiyor. Zamanla cok kirleniyor. Eski evimde evye vardi yenisine yaptirmadim.
Annem bütün mü kaldı artık 10 sene önce vardı o diyo
Bardak düşse kırılır mermer de diyo
Şimdi içine takılı olan evyeler var aynı işi görüyo zaten seni kazıklamışlar diyo

Hiç takmayın.
Canınız sağolsun.
Müteahhitler hep böyle.
Geçen burada buna benzer bir konu vardı.
Kadıncağız lüks ev almış, 500-600 bine.
Her yeri akıtıyormuş, banyo wc. Yağmurlu havada balkonunu su basıyormuş vs.
Kahroluyordu.

Böyle ciddi sorunlar çıkmazsa şükredin.

Şimdi içine takılı olan evyeler var aynı işi görüyo zaten seni kazıklamışlar diyo
Benim de bütün ve memnunum.
Alüminyum evyeleri sevmiyorum.

Anneniz boyle dusunuyorsa yapacak bisey yok. Ama o evyenin pisliginden silikon yerlerinin yosun tutmasindan igrenmistim. Simdi biz bezle tum tezgahı lavaboya dogru siliyorum. Camm giibi oluyor.

Bakın böyle benim mutfağım.
Gayet şık bence.

Anneniz boyle dusunuyorsa yapacak bisey yok. Ama o evyenin pisliginden silikon yerlerinin yosun tutmasindan igrenmistim. Simdi biz bezle tum tezgahı lavaboya dogru siliyorum. Camm giibi oluyor.
Evet.
En önemlisi de.
Silikona rağmen kir birikiyor.
Deterjan kalıntıları, yemek kırıntıları araya giriyor.
İğrençti.

Eğer ustalarla çalışacaksanız benden size tavsiye asla bütün parayı ellerine trink diye saymayın. Ne kadar istediğini bir daha ek masraf çıkarsa karşılamayacağınıxı en baştan konuşun. Paranın üçte birini iş başlayınca kalanı ise iş bitince verin.

Bunları duydukça şükrediyorum ama bu gözler nedense hep güzelleri görüyor bundan sebep sanırım
Daha iyisini güzelini hayal ediyorum
Umarm öyle sorunlarımız çıkmaz Allah korusun
Bende yeni inşaat firmasında çalışmaya başladım lüks daireler satıyoruz 1 milyona kadar daire var
Geçen Alman bi daire sahibi geldi banyo su akıtıyor heryer taştı 650 bin ödedim ben buraya Alamnya da nelerle kazandım ben bu parayı diyodu derdini de tam anlatamıyo bide üzüldüm haline
Gercekten bakınca neler neler oluyor daha

Benim de bütün ve memnunum.
Alüminyum evyeleri sevmiyorum.

Bakın böyle benim mutfağım.
Gayet şık bence.

Evet.
En önemlisi de.
Silikona rağmen kir birikiyor.
Deterjan kalıntıları, yemek kırıntıları araya giriyor.
İğrençti.

Nasıl içimi rahatlattınız hepinize minnettarım şuan da
B Began Bizim tezgahta aynı koyduğunuz fotodaki gibi olacak umarım bizde memnun kalırız

Merhaba,
Ne güzel ev sahibi olmuşsunuz her şeyde sorunlar olacaktır.
Bence mutfağınız gayet iyi görünüyor keyfini çıkarın.
Sıfır olmayan bir ev alsanız bu sefer yine tadilat ile uğraşacaktınız
Hayırlı olsun.

Offf bide ben anlasam kendimi
Öncelkle teşekkür ederm güzel yorumunuz için
Gerçekten çok kafaya takıyorum saatlerce düşünüyorum istemsizce
Hep soru soruyorum kendime kendime şöyle mi olsun böyle mi diye
Kelebek tabi ki evin eksikleriyle ilgilenecek, kafa yoracaksın. Ev bir kere yapılır , her yıl on kere tadilat olmaz .en başından herseyini eksiksiz yapmaya gayret et bütçen dahilinde,sonra ne uğraşacaksın..hem bütçe de sorun olur .

Mutfağı tamamlanmamis bir evi çok aradın mi bu arada :) bir sürü ev var , sana uygun olanları da vardır illa ki .bakacaktın , herşeyi içine sinecek , öyle almaya niyetlenecektin .

Canım şu an kiracı olarak 2000 TL ye oturuyorum.Satis fiyati asagi yukari 700 bin olur.(karsimda 15 yillik binada 600 bin isteniyor)Yan dairemiz boş ...o ev benimkisi ne göre daha az kullanışlı ama kiraya 2.750 tl filan isteniyor.Butun bunlari neden soyluyorum? Bina yapılali 1 yıl dolmamis.Gecen hafta yağmurlarda tavanim aktiBanyo ilk yapıldığında duştan su kaçırmış ve duvarlar rutubetle harelenmis!!Kiracı değil 700 bin sayıp evin sahibi olmuş olsam herhalde bileklerimi keserdim...ve ya mutahiti

Dolaplarınız çok şık, hatta fotolar arasında en beğendiğim.. yeni bir projeye girdiğimizde akrabalarımız farkında olmadan destek yerine köstek oluyorlar.. belkide korktukları içindir ama bunaltıyorlar.. her projede prüzler çıkar ama olsun düzelir demek yerine şu olmamış bu olmamış bunu çok mu aradın şu rengi ne yapacaktın neden böyle seçtin vs vs vs .. aslında tek ihtiyacımız : içine hangisi siniyor kızım oğlum? Denmesidir.. ve hatta sorun gördüğümüzde ( eğer büyük bir sorun deilse) olsun takma denmesidir ama nerdeeee.. güle güle oturun.. takmayın herşeyi

Çoğu kişi beğendi burada çok şaşırdım gerçekten
Teşekkür ederiz canı gönülden

Sanki bizimkinde ekstra sorunlar çıkıyor sürekli olarak ,
Sorunsuz bir haftam geçmedi 2 aydır
Bizim arastırdığımız dönemde çoğu firma mutfak dolabı ve kombi alıcıya ait dedi bzde burayı uygun gördk şuan da pişmanım ama ne fayda olsun

Böyle okuyunca cidden benim sorunum göze çok küçük geliyor
Ya da bilemiyorum biz hiç bu evde kar kış yağmur görmedk belki de biizmki de akacak kokacak
Şükretmem lazım şuan ki halimize
Bende balkondan atlarım sanırım anlattığınız sorunları yaşamış olsak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…