Elime yüzüme bulaştırdım herşeyi

Şuan iptal canım bildigin giren çıkanın hadde hesabı yok bide ben Şubat'ta taşındım doğalgazım açık değildi 2 3 elektrikli soba yaktım kurutma makinesini bol bol calistirdim evi de ısıtıyor diye şimdi bize bir fatura gelecek dillere destan

Benim sonumda buna benzer birşey olacak bu gidişle
Gerçekten başında durmayınca adamlar savsaklıyo
Bende çalışıyorum bana telefondan mermer rengi attılar ben şunu beğendim dedim telefondan bakarsan böyle olyr işte yaptıklarıyla fotodakinin alakası bile yok

Ortadaki resimde tezgahı kırık beyaz ve fayans arasıyla sırtmıyor bence sizde tezgah arasını degıstırın o tonlar da yaptırın. Benim tezgahımda bembeyaz degil cımston degil rengini unuttum sımdı

Ama bizim binaya şantiye göründüğü için fatura geliyordu her ay- elektrik faturası baya 600-700 geldi yani.Bölünüyordu ortak ödüyorduk. Su içinde kart vardı, kartla alınıyordu ama şantiyelerin suyu normal ev kullanımından daha pahalıydı ve haftada 100 liraya kadar suya veriğimi hatırlıyorum... Aylık gelmiyorsa toplu gelince napcaksınız.

Evet elektrik su kullanılıyor ama şuan da bize birşey diyen yok tabi
3 blok yapılıyo iskan sorun olmaz dediler bize de

Ben bizim daire için 5000 mı gözden çıkardım açıkçası bakalım sonumuz ne olacak çünkü elektirik de cezalı su da cezalı olacak sonumuz diyorum ya tey teyy diyip elimize mendil alıp sallayarak bakırköye doğru yol alırız artık
Daha da iskan için girişim yok

Evet elektrik su kullanılıyor ama şuan da bize birşey diyen yok tabi
3 blok yapılıyo iskan sorun olmaz dediler bize de
Ah be canım. keşke hiç girişmeseydin bu işe. Sen komşularına sor. Nasıl ödeniyor diye. Bazı müteahhitler insan oluyor, iskan yokken sattıkları evlerin elektrik suyunu kendileri ödüyor, ama hepsi böyle değil tabiki.

Aynen ben diyorum bakalım daha neler çıkacak içine girince görcez, kullanmayınca anlamıyo insan odanın birinde de kapının kilidinden anahtar çıkmıyo kilitlenmiyo da saçma sapan şeyler ya
Offf gerçekten zormuş bu işler

Ayy bana fenalık geldi bak şimdi... Allah yardımcımız olsun. Biizim binada kavgalar çıkmaya başlamıştı. İskan için bişeyler yaptırın mutlaka.

Karşı dairenin mesela çamaşır Mak. Koymaya yeri yok alaturka tuvaleti iptal etmeleri lazım bizde :))
Yada benm davlumbaz cikisin yoktu
Neler bulduk neler benm mutfak dolabımin kapağı düştü yasen düşün artık

Güle güle kullanın dolaplar çok güzel olmuş bence :)
Gri ankastre set alacaksanız tezgah siyah yaptırın çok hoş durur
Çok teşekkürler maalesef tezgahı yaptırıdk sayılır yani yarısı bizim evde :) oda beyaz olacaktı ama kirli beyaz yapmışlar sağolsunlar beyefendiler keşke siyah yaptırsaydık diyorum şimdi de

Ayy bana fenalık geldi bak şimdi... Allah yardımcımız olsun. Biizim binada kavgalar çıkmaya başlamıştı. İskan için bişeyler yaptırın mutlaka.

Sadece mal sahibi olarak 3 kişi oturuyoruz gerisi kiracı bide kiracı derdimiz de var

Neler olacak bakalım ben konuşmayı bırakıp anı anı yasamaya başladım

Benimde davlumbazı bağlayacak çıkış yoktu. Müteahhit inanmadı, gelip göstereyim size diye girdi eve tavana dolaplara bakakaldı. Aaa yokmuymuş Yaptıkları işten haberleri yok...

Çok teşekkürler maalesef tezgahı yaptırıdk sayılır yani yarısı bizim evde :) oda beyaz olacaktı ama kirli beyaz yapmışlar sağolsunlar beyefendiler keşke siyah yaptırsaydık diyorum şimdi de

Sen bu kararsızlıkla çok yaşamazsın varya karşıdan karşıya geçerken de böyle on kere fikir değiştirmiyorsun dimi

İnanmıyorum sizin ki de bayağı fenaymış yalnız ama artık siz alışmışsınız boşvermişlik seviyesi görüyorum sizde en güzeli olabilecek herseye hazırın modundasınız

Sorayım benen iyisi bizimkilerin ödeyceklerini hiiç sanmıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…