Elime yüzüme bulaştırdım herşeyi

Ben halanızın altınlarını merak ettim :) ne yaptınız? Bi de bu zamanda neden o kadar masraf yapıyorsunuz? Paranızı çok harcamayın derim.

İnanmıyorum sizin ki de bayağı fenaymış yalnız ama artık siz alışmışsınız boşvermişlik seviyesi görüyorum sizde en güzeli olabilecek herseye hazırın modundasınız

Yaa ben bekliyorum daha neler çıkacak diye şuan ki sorun duşakabini akıtıyor ve kabından gelmiyor fayanstan geliyor işin kötüsü duşa kabinin altınaaltıni açtım fayansin arasindan tuğla gözüküyor

Eşime söyledim hee tamam halledicem dedii her tamam hallet dedim ne yapayım simdi
Adamın da kafasının etini yiyemiyorum ki ona da yazık zaten bir sürü insanla uğraşıyor

Ben halanızın altınlarını merak ettim :) ne yaptınız? Bi de bu zamanda neden o kadar masraf yapıyorsunuz? Paranızı çok harcamayın derim.
Halam babamdan köyde arsa istedi onların yerine
İstersen durumunu toparlayınca bana altınlarımı alırsın bende o zamana kadar bu arsayı işlerim alamazsan benm üstüme yaparsın dedi
Şuan da ihtiyaçları yokmuş öyle dediler
Ev yeni ya inanın herşeyi alasım geliyo her gördüğüm de gözm kalıyo ama tabi ki hepsi mümkün dğeil daha hiç masraf yapmadık desek yeri kombi alamadık mesela sadece mutfak dolabı ve ankastre aldık gerisi boş

bir marangoz kızı ve eşi olarak biraz anlarım bu işlerden bence güzel olmuş dolaplarınız şimdi bişeye benzemez de tezgah koyulup eşyası girince içinize sinecek eminim güzel günlerde kullanın şöyle düşünün ev sizin bir kere oluyor herşey

Çook tesekkür ederim içimi ferahlatıyorsunuz Sizden bunu duymak beni mutlu etti
Bende herşey bir kere oluyo niyetiyle en güzeli olsun istedm ama napayım artık olduğu kadar buna da şükür

Çook tesekkür ederim içimi ferahlatıyorsunuz Sizden bunu duymak beni mutlu etti
Bende herşey bir kere oluyo niyetiyle en güzeli olsun istedm ama napayım artık olduğu kadar buna da şükür
kendinizi sıkmayın yeter ki herşey hallolur tabi ki şükür bunların fazlasıyla lüks olduğu insanlarda var hayatta

Güldürdünüz beni
Kendimi atasım geliyo camdan aşağı bazen
Yapacak bişey yok inan ki , hayat böyle şeylere takılmaya değmeyecek kadar kısa ama insan yaşarken düşünemiyo tabi, bende senin gini olduğum için sana benim yaptığımı yapma diyorum işte. En azından ailenden birilerini kırma evi boşver çözülür ama sonra zaman geçiyor ve bugünler geride kalıyor sorunlar bişekilde çözülmüş oluyor işte...

Bulaşık makinesi nereye konacak? Makine ve evye yan yana olmalı.
Şimdi şöyle bir durum var bizim içmimar zaten başlı başına projeyi yanlış çizmiş normal de fırınla bulaşık makinası yan yana yapmış evye kısmı da balkonun orda olacak şekilde
Bizde öyle uygun olmaz bulaşık makinasıyla evye yan yana olmalı diye bullaşık maknasını balkonun olduğu tarafa yapmasını istedik 2. fotoğrafta ki gibi yani
Bizim dolapçı da çok akıllı ya gitmiş evyeyi kenara onun yanına bulaşık maknasını koymuş kafasına göre bizde kabul etmedik onu geri gönderdik
Şİmdi bulaşık makinası balkona çıkılan kısımda dış tarafta olacak evye onun yanında

Zaten benim ruh halim normal değil şu aralar
Ne yapacağımı şaşırmış vaziyetteyim hayırlısı bakalım
Buradan güzel görünüyor mutfağınız.
Bir de ne kadar özenli ve pimpirikli olursanız işler o kadar aksi gidiyor, rahat olun.

Biz ilk evi Toki'den almıştık. Her şey güzel ve kaliteliydi ama kuzey cephesinin nem sorununu çözememiştik 12. katta olduğumuz halde.

5 sene sonra onu sattık, şimdiki evimizi aldık. Evi almadan önce sigorta eksperi bir tanıdığa evi araştır dedik. Her şey tamam sorun yok dedi, iskan vs ile uğraşmadan aldık. Ev sıfırdı.
Tek şikayetim mutfak dolabı. Beyaz ama çirkin.
Aman diyorum her şey tam, bu da eksik olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…