elim ayağım tir tir titriyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Anlattığınız kadının konumunda yıllarca ben de kaldım maalesef boşanmış çocuklu bir adamla beraber olunca o çocukla sevgi bölündüğü için ister istemez bir kıskançlık oluyor hele kızsa daha fazla bir kıskançlık olur.Ex eşinizin gözüne girmek içinde aslında kızınıza çok iyi davranıyodur ama içten içe sevmediğine %100 eminim bahsettiğiniz kadının çocuğu varsa belki benim gibi olmayabilir annelik iç güdüsü oluşur ama çocuğu yoksa dediğim gibi olacaktır
kadının çocuğu yok kadın eski eşimden 10 yaş küçük. kızıma zaten çok iyi davrandığını söylüyor evet biliyorum bende konu açarken böyle diyordum. ben zaten çok sevebileceğini düşünmüyordum eski eşimin gözüne girmek için yaptığını biliyorum ama el kaldırıcağını düşünmedim. birde korkutmuş annene anlatırsan burdaki olanları annenle baban tartışır diye. kızım da babasıyla tartışmamı istemiyor haliyle o yüzden anlatmıyordu bana

Ayrıca kadın sizi takıntı yapıp potansiyel tehlike olarak görüyor sevgilisinin hala sizi sevdiğini düşünüyor veya unutamadığını düşünüyor ayrıca irtibatta olduğunuz için kızın canıda yanıyor muhtemelen sevgilisine aşık bilmiyorum herkes için zor ama kolunu sıkması iğrenç bişey ya o kadarını bir çocuğa asla yapamazdım
kadının ne düşündüğü zerre umurumda değil ama eski eşimi feci dolduruyor. bana şantaj da yaparsın sen yakında diyor. bu kadar embesil bir insan daha görmedim ömnrüm boyunca

kadının çocuğu yok kadın eski eşimden 10 yaş küçük. kızıma zaten çok iyi davrandığını söylüyor evet biliyorum bende konu açarken böyle diyordum. ben zaten çok sevebileceğini düşünmüyordum eski eşimin gözüne girmek için yaptığını biliyorum ama el kaldırıcağını düşünmedim. birde korkutmuş annene anlatırsan burdaki olanları annenle baban tartışır diye. kızım da babasıyla tartışmamı istemiyor haliyle o yüzden anlatmıyordu bana
Benimden eximle aramda onlarca yaş vardı o yüzden dikkatimi çekti bu konu neyse siz kesinlikle o kızla çocuğunuzu görüştürmeyin ben çocuğu sevemiyorum kıskanıyorum diye kendimi kötü biliyordum ama benden kötüsüde varmış bir çocuğa karşı asla şiddet uygulamazdım ne olursa olsun.Onun iyi davranışları şuanda sevgilisinin gözünü boyayıp evlenmek için,evlendikten sonra görürüm ben onu o çocuğu isteyecek mi bakalım😂

kadının ne düşündüğü zerre umurumda değil ama eski eşimi feci dolduruyor. bana şantaj da yaparsın sen yakında diyor. bu kadar embesil bir insan daha görmedim ömnrüm boyunca
doldurur daha sizin bilmediğiniz neler neler yapıyordur bu arada eski eşinizin durumu iyi mi ?

Benimden eximle aramda onlarca yaş vardı o yüzden dikkatimi çekti bu konu neyse siz kesinlikle o kızla çocuğunuzu görüştürmeyin ben çocuğu sevemiyorum kıskanıyorum diye kendimi kötü biliyordum ama benden kötüsüde varmış bir çocuğa karşı asla şiddet uygulamazdım ne olursa olsun.Onun iyi davranışları şuanda sevgilisinin gözünü boyayıp evlenmek için,evlendikten sonra görürüm ben onu o çocuğu isteyecek mi bakalım😂
ben görüştürmeyeceksin dedikçe görüşecek diye inatlaşıyor benimle gelmeycek yanına diyorum gelecek diyor. çıldırıcam bugün o kadar sinirliyim ki bide inanmıyor şantaj da yapar para istersin diyor.

Jameya bu konuda kimseyi inandirmak zorunda degilsin
Böyle bir süphe olmasi bile yeterli kimse senin cocuguna bakmak zorunda degil dokunmamalida..
Böyle birseyi isteme hakkin var babasi bakar sen istersen babaannesi bakar.Siddet uyguladi diye kanit olmadigi icin ceza alacagi sanmiyorum ama yan yana gelemezler

Böyle bir süphe olmasi bile yeterli kimse senin cocuguna bakmak zorunda degil dokunmamalida..
Böyle birseyi isteme hakkin var babasi bakar sen istersen babaannesi bakar.Siddet uyguladi diye kanit olmadigi icin ceza alacagi sanmiyorum ama yan yana gelemezler
uzaklaştırma alırım alabiliyormuşum onu yapıcam

ben görüştürmeyeceksin dedikçe görüşecek diye inatlaşıyor benimle gelmeycek yanına diyorum gelecek diyor. çıldırıcam bugün o kadar sinirliyim ki bide inanmıyor şantaj da yapar para istersin diyor.
sizin sinirlenmeniz eşinizin hoşuna gidiyor olabilir benimkide karısına nispet çocuğunu okuldan bana aldırmışlığı bile var kadın duyunca deliye dönmüştü

kimse de inanmak zorunda değil ben ne derdindeyim millet ne derdinde bazen buraya aşırı sinir oluyorum.

sizin sinirlenmeniz eşinizin hoşuna gidiyor olabilir benimkide karısına nispet çocuğunu okuldan bana aldırmışlığı bile var kadın duyunca deliye dönmüştü
evet bana bizim ilişkimiz bitti benim hayatımdaki kadına karışamazsın diyor ben başka birşey diyorum o başka bir yere çekiyor konuyu.

Bence karakoldan önce pedegoga gidin. Rapor verir mi vermez mi bilemiyorum ama en azından çocuğun psikolojisinin bu durum karşısında nasıl en az etkileneceği konusunda size yol yordam gösterir. Bir uzman görüşü almadan çocukla birlikte karakol gibi bir ortama gidip ona ifade verdirtmeniz çocuk açısından olumsuz bir etki yaratabilir (ki bence kesin yaratacaktır). Belki pedagog bunu göz önüne alarak karakolda çocuğun ifadesi yerine geçebilecek bir rapor hazırlayıp o raporu direkt karakola vermenizi isteyebilir. Böylece çocuk da ifade vermek zorunda kalmayabilir, bilemiyorum ama bence her halükarda önce bir pedagog görüşü almalısınız.

konu açma dediniz de ben artık sinirden ne yapacağımı bilmiyorum o yüzden konu açıyorum.
kızım babasındayken biliyorsunuz kız arkadaşı baktı. bugün kızım sohbet ederken bana o kadının koluna vurduğunu ve kolunu sıktığını söyledi. nasıl sıktı dedim seni sevdi mı dedim hayır sevmiyordu sever gibi yapıp kolumu sıkıyordu surat ifadesinden beni sevmediğini anlıyordum dedi.
bunu ben kayıt aldım ve babasına gönderdim, çocuğuna olmamış şeyleri olmuş gibi anlatmamayı öğret, benim kız arkadaşım öyle birşey yapmaz bu ses kaydını da alıp mahkemeye veriyorum dedi. zaten her b.ku da mahkemeye veriyor neyse.
şimdi ben bu durumda o kadınla görüşmesini istemediğimi belirttim ama inatla yok görüşecek bir araya gelecek diyor. benim bu durumda yapabileceğim birşey var mı? pedagog raporu mu ne yapmam gerekiyor o kadınla yan yana gelmemesi için? bana lütfen akıl verin elimden geleni yapıp görüşmesini engellemek istiyorum. babamla görüşmek istemiyorum diyor hatta o kadar içerlemiş ki umarım parasız kalırlar ikisi de aç kalırlar o kadar sinirliyim diyor. ve bunları uydurucak bir çocuk değil benim kızım. ben kızımın bir lafıyla okulda zorbalık yapıldığını öğrendim ve kayıtları izlediğimde birebir anlattıklarını gördüm kayıtlarda. benim çocuğum neden yalan söylesin? çok üzgünüm ben kendime de çok kızıyorum. babasına bir daha göndermek istemiyorum ama avukatım da buna engel olamazsın diyor mahkemede 1 ay görme hakkı var diyor nasıl engellicem ne yapıcam ben?
O nasil avukatmis. Cocugun pskolojisi zarar goruyorsa durum degisebilir bence. Once bi pädagoka gidin. Onlarda biliyordur bu tarz durumlari.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X