elim ayağım tir tir titriyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
ya durup durup bana linç yapmak için hala eski eş diyor ne alakası var? çocuğum kolay kolay içini açmaz sonradan anlatır. ben kızımı tanıyorum. şimdi karakola mı gitmeliyim önce? ben ses kaydını avukatıma gönderdim, çok sert vurmadı canım da orta derecede yandı dedi. ben sadece yol arıyorum avukatım mesai saatleri dışında diye cevap vermiyor. pedagog bununla ilgili rapor verir mı? nasıl bir yol izlemeliyim?
Karakol ? Ruhsal travma raporu mu alacaksın anlattıklarına bakılırsa darp yok da... kızın babasının evinde huzursuzsa zaten gitmek istemez baba onu almaya geldiğinde ben gelmicem der olur biter, baba da zorla ağlatarak alıkoyacak değil, sizin amacınız ne ben anlamadım.

Ben onu bilmiyorum az bir miktar nafaka alıyor artırmaya çalışıyor diye biliyorum 😳 jameya?
öyle zaten az miktarda nafaka alıyorum ya burdaki hiçbir yorumu artık ciddiye almıyorum. geçen sene ki konularda sinirli olduğum zaman söylediğim birşeyi gelip ısıtıp ısıtıp buraya koyuyorlar tabiki de almadım öyle birşey de yapmadım.

Kapıyı da göstermekle kalmıyor konudan engelliyor 2 kez başıma geldi :)

Bak bi daha konu açarsa ‘eski eşin senin peşinde seni unutamamış sevgilisi de seni gısganıyor’ yazalım da tatmin olsun yoksa daha cokkkk konu açar bizim gız :))
iğrenç bir insansınız

Bikere Jameya istese adam kosa kosa gelir ben Jameyanin yalancisiyim. Hem bikerem konu sahibinin sevgiliso var ki. Jameya olsaydi aynen boyle yazacakti yerine ben yazayim dedim. Ayrica konudan cikabilirsiniz cunku dogruyu yazanlari sevmiyor kendisi ve kapiyi gosteriyor.
aynen öyle

Nafaka alsın tabi neden almasın ama kız kardeşinin hesabına yatırılan nafakalar için de yatırmadı diyip yeniden almaya çalışmasın
ya ne kadar boş işler bunlar. buradaki konu bu mu neden ısıtıp ısıtıp her konuma bunu yazıyorsunuz? aldım mı ben nafakayı fazladan? hayır. demek ki boş boş laf kalabalığı yapmak kimseye birşey katmıyor size de katmaz tavsiyem taaaa nerdeyse 1 sene önceki bir lafı alıp buraya koymayın. gidin birşeylerle meşgul olun

Cocugu once pedagoga goturmen dogru degil. Cocuk tekrar tekrar aynı seyleri mi yasayacak? Polise gidip sikayetci olacaksin, onlar zaten uzman esliginde ifade alacaklar. Eger sikayetci olmazsan o zaman burdaki insanlar soylemlerinde hakli demektir jameya.
o doğru değil bu doğru değil. buradaki yorumları dikkate alarak bir yol izlemeye çalışıyorum ve kızımın psikolojisi için hangi yol mantıklı gelirse bir anne olarak onu yapıyorum. karakola götür diyenler oldu pedagoga götür diyenler oldu, bana mantıklı gelen pedagoga götürmek. defalarca konuştum kızımla kolunu sıkmış sever gibi ama sevmediği yüzünden belliydi diye her seferinde tekrarladı. kızım bana ciddi bir şiddetten bahsetmedi eğer öyle birşey olsa zaten ilk işim karakola gitmek ama sever gibi yapmış ben bu çocuğu o ortama soksam bana ortada birişey yok sever gibi sıkmıış diyor demeyecekler mı? çocuğu pedagoga götürüp pedagog eşliğinde konuşturmak en mantıklısı öyle bir ortama sokmak doğru değil şuan için en azından. ortada daha ciddi bir durum olsa evet haklısınız ama kızımın psikolojisini düşünüyorum zaten yeterince travma yaşadı. birde babası silahlı şeyler izletmiş onu anlattı. korkmuş izlerken. onun dışında birşey anlatmadı.

Konularını okuyun iyice. Her konuda ayrı bir yalanı çıkıyor. Yaşı, yaşadığı yer, boşanma nedeni, nafaka miktarı hepsi yalan çıktı. Sorunca da gerçeği söylemek zorunda değilim diyor. İlk konuda şiddet yok, bilmem kaçıncı konuda kocasına bilenmiş şiddet vardı ama söylemedim diyor. Tanınmak istemiyorum diyor, instagram hesabını herkese yolluyor. Tanınmak istemeyen kişi tamamen anonim olur. Kocasına, eski sevgilisine iftira atmaya çalışıyor. Bir önceki konuda adamın sevgilisi sayesinde kızıyla telefonda konuşabildiğini yazmış. Buraya eski eşiyle WhatsApp yazışmalarını yükledi, hepimiz gördük adama kendi yüz veriyor. İcraya ver, avukata git diye öneriyor herkes, bir konuda gittim diyor, diğer konuda yalan çıkıyor. Pedagog konusunda param yok diyor şimdi, önceki konuda kızım gidiyor diyor. Hani gitmiyordu?
Eki Görüntüle 3476153
ne kazandın bunu buraya koyarken madalya mı verdiler? tarihin farkında mısın mart ayıydı ve anaokulunda pedagog desteği vardı, bende anaokulunda ki pedagog ile görüştürdüm birkaç kez. ne kazandın şimdi ben yalan mı söylemiş oldum sende bunu mu kanıtladın?

pedagog desteği devlete bağlı olanı malesef yabancı olduğum için başvuru yapamıyorum e devletten başvuru yapılıyormuş onu da araştırdım, üşüşecekler konuma hani pedagoga götürecektin de bilmem ne diye, yazayım topluca okursunuz. durumumu düzeltip en kısa zamanda gerektiği kadar seansa götürüp içinde ne varsa anlatsın. anlatmadığı birçok şey var çünkü. ama devletin verdiği uygulamaların hiçbirinden yararlanamıyorum.

Karakol ? Ruhsal travma raporu mu alacaksın anlattıklarına bakılırsa darp yok da... kızın babasının evinde huzursuzsa zaten gitmek istemez baba onu almaya geldiğinde ben gelmicem der olur biter, baba da zorla ağlatarak alıkoyacak değil, sizin amacınız ne ben anlamadım.
buraya konu açmamın sebebi ne güzel gız? ne yapayım bilmediğim için akıl almaktı amacım. başka da amacım yok anlamak da zorunda değilsin.

Ya gerçekten sakamisiniz bir tedavi olun gerçek bir anne ki kimsenin anneliğini sorgulama hakkına sahip değilim. Ama bu durumda hemen karakola gitmeniz gerekiyordu. Nasıl bekliyorsunuz ben inanamıyorum şok oluyorum size
kimsenin anneliğini sorgulamaya hakkınız yok böyle bir yorum yapmaya da hakkınız yok. ben kızımı düşünerek en ince ayrıntısına kadar düşünerek hareket etmek zorundayım. benim kızım hassas bir çocuk.
kolumu sever gibi sıktı dedi abartarak şiddet uyguladığını söylemedi. haliyle bende karakol yerine pedagoga götürmek istiyorum çocuğumu pedagoga götürücem diye mı tedavi olmalıyım? asıl tedavilik olan sizsiniz hanımefendi.

o doğru değil bu doğru değil. buradaki yorumları dikkate alarak bir yol izlemeye çalışıyorum ve kızımın psikolojisi için hangi yol mantıklı gelirse bir anne olarak onu yapıyorum. karakola götür diyenler oldu pedagoga götür diyenler oldu, bana mantıklı gelen pedagoga götürmek. defalarca konuştum kızımla kolunu sıkmış sever gibi ama sevmediği yüzünden belliydi diye her seferinde tekrarladı. kızım bana ciddi bir şiddetten bahsetmedi eğer öyle birşey olsa zaten ilk işim karakola gitmek ama sever gibi yapmış ben bu çocuğu o ortama soksam bana ortada birişey yok sever gibi sıkmıış diyor demeyecekler mı? çocuğu pedagoga götürüp pedagog eşliğinde konuşturmak en mantıklısı öyle bir ortama sokmak doğru değil şuan için en azından. ortada daha ciddi bir durum olsa evet haklısınız ama kızımın psikolojisini düşünüyorum zaten yeterince travma yaşadı. birde babası silahlı şeyler izletmiş onu anlattı. korkmuş izlerken. onun dışında birşey anlatmadı.

Sizin ozel aldiginiz hizmetin birebir hukuken gecerli olacagini mi düşünüyorsunuz? Jameya pedagog raporu almis, buna gore islem yapalim mi diyecekler sizce? Devlet kendi kurumlarına yonlendirmeyecek mi? Uzman esliginde ifade almayacak mi? Sizin aldigniz rapora gore mi yargilama yapilacak?

Sizin ozel aldiginiz hizmetin birebir hukuken gecerli olacagini mi düşünüyorsunuz? Jameya pedagog raporu almis, buna gore islem yapalim mi diyecekler sizce? Devlet kendi kurumlarına yonlendirmeyecek mi? Uzman esliginde ifade almayacak mi? Sizin aldigniz rapora gore mi yargilama yapilacak?
ben şuan kimseyi yargılama peşinde değilim doğaüstü panda. kızımın psikolojisini düzeltme peşindeyim. rapor bir işime yaramaz biliyorum. durumun ciddiyetini öğrenip ona göre ifade vermesini sağlamak istiyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X