elim ayağım tir tir titriyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Once karakola gidin

Sanırım pedegoga mahkeme gönderir . Yani sizin mahkemeye vermeniz lazım .

O zaman karakola gidin hemen ve orda ifade verip onu da dosyaniza ekleyin
avukatıma ben ses kaydını gönderdim yarın muhtemelen dönüş yapacak ona göre hareket edicem. karakola gştmem gerekiyorsa karakola giderim pedagog gerekiyorsa pedagoga giderim ama yanına bırakmam bunu. bana diyor ki para da istersin sen benden şantaj da yaparsın yakında, bu kadar ciddiye almıyor konuyu.

Ben de bir avukat olarak yaziyorum zaten, isterseniz kendinizinkinjn donusunu bekleyin tabi ama dogru ve hizli yontem bu

Ya da direkt adliyede savciliga

Ya kadın kızını oyunlarına neden alet etsin KudrAlobar bide seni dün gece rüyamda gördüm ama ne gördüğümü hatırlamıyorum komik bir rüyaydı.Konu sahibi yalan söylemiyor olabilir çünkü babasının kız arkadaşı konumunda hep bende kaldım tabi ki asla şiddet uygulamadım sevmeye çalışsamda sevemezdim hep bi kıskançlık olurdu iyi davranma sebebimde çocuğun babası beni sevsin diyeydi.muhtemelen o kızda sevmiyor ve bunu o küçücük çocuğa ciddi anlamda yansıttı çok vicdansızca bunu yaptıysa ileriside olabilir

ve ben görüştürmeyceksin dedikçe görüştürücem diye benimle inatlaşıyor. ben hayır görüşmeyecek diyorum o görüşecek gelecek diye inatlaşıyor başka nasıl engelleyebilirim diye yol yordam alıyorum. avukatım babasıyla görüşeceği için engelleyemezsin babasıyla görüşücek kadınla da ister istemez yan yana gelecek bununla ilgili birşey yapamayız demişti. sonra bu ortaya çıktı. yani hafifçe bile vursa vuramaz benim kızıma ya sorduğu sorular zaten abuk subuk şeyler.

Konu sahibi bence karakola git diyorum ya bunu yaptıysa gerçekten ileriside olacak hatta o adamla evlendiğinde çok daha fazlası olacaktır

ne soruyormuş mesela ? muhtemelen sizinle alakalı sorular soruyordur

evet kızım beni sevmediğini yüzünden anlıyordum yüzü kızgın gibi bakıyordu dedi. bunu öğretmeni için de söylemişti geçen kış. sonra ortaya çıkan görüntüler kızımı ve başka arkadaşımı itiyor ve omzunu bastırarak gözünün içine bakıyor korkutmak için. bu çocuk bunun yanlış olduğunu okulu ayağa kaldırdığımdan biliyor.

Ben de bir avukat olarak yaziyorum zaten, isterseniz kendinizinkinjn donusunu bekleyin tabi ama dogru ve hizli yontem bu

Ya da direkt adliyede savciliga
karakola giderim o halde avukat olduğunuzu bilmiyordum. kadından şikayetçi olucam ve uzaklaştırma alıcam o zaman değil mı?

Anlattığınız kadının konumunda yıllarca ben de kaldım maalesef boşanmış çocuklu bir adamla beraber olunca o çocukla sevgi bölündüğü için ister istemez bir kıskançlık oluyor hele kızsa daha fazla bir kıskançlık olur.Ex eşinizin gözüne girmek içinde aslında kızınıza çok iyi davranıyodur ama içten içe sevmediğine %100 eminim bahsettiğiniz kadının çocuğu varsa belki benim gibi olmayabilir annelik iç güdüsü oluşur ama çocuğu yoksa dediğim gibi olacaktır

Ayrıca kadın sizi takıntı yapıp potansiyel tehlike olarak görüyor sevgilisinin hala sizi sevdiğini düşünüyor veya unutamadığını düşünüyor ayrıca irtibatta olduğunuz için kızın canıda yanıyor muhtemelen sevgilisine aşık bilmiyorum herkes için zor ama kolunu sıkması iğrenç bişey ya o kadarını bir çocuğa asla yapamazdım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…