elim ayağım tir tir titriyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Valla konu gerçekse bile yalancı çobansınız şu an benim ve koca forumun gözünde. O yüzden inanmıyorum ben konunun gerçekliğine.
yalancı çobanı ne demek ya? çocuğum böyle birşey söylüyor ve ben onu ciddiye almayarak he he annecim mı demeliydim? ne demek yalancı çobanı?

Kadınla görüşür saçlarını ellerine verirdim. Çocuğuma asla kimse şiddet uygulayamaz! O babanın da…!
eğer buraya getirirsen o kadın belasını benden bulacak dedim. bekliyorum sabırla bir gelsinler birlikte.

Avukatın yok mu Jameya? Ona danış ciddi konu bu
avukatım var devam eden bir nafaka davam var ama göndereyim buradan sorayım dedim. avukatıma pedagog raporu alabilirmisin bilmiyorum dedi

Vurmadı vurmadı da şimdi mi vurmuş kızınıza ?
Yıne bir ex eşin yeni sevgilisi konusu...
kızım herşeyi böyle hemen anlatan bir çocuk değil önce içinde büyütür tutar sonra anlatır. ve bunları ben sormadım kendi anlatmaya başladı anlattıkça sorular sordum sertçe vurmadığını söyledi ama koluna vurmuş ve kolunu sıkmış. yani her çocuğun kişiliği farklı hemen anlatmayabilir.

Kari gibi? Sizin konulariniz eski ese takintili oldugunuzu ilk ben soylemistim linc edilmistim.

Pedagog’a gerek yok, kiziniz cidden siddet gorse bunu size gelir gelmez soylerdi, hatta oradayken arardi. Asla inanmiyorum
hanımefendi her çocuğun durumu farklı. benim kızım herşeyi birden anlatan bir çocuk değil zamanla dökülüyor. bana bu zamana kadar birşey anlatmadı kız arkadaşıma anlatıyordu bugün yan yana geldik kız arkadaşımla sohbet ediyorduk konuşmaya başladı. benim kızım genelde içinde tutar herşeyi sonra pat diye söyler. geçen sene de 1 sene önceki olayları bir gece ağlayarak anlattı. ben çocuğumu tanıyorum.

O zaman karakola gidin hemen ve orda ifade verip onu da dosyaniza ekleyin

Geçen yıl ogullarımın sınıfında bir çocuk ta öğretmenimiz bize vuruyor diye annesıne anlatmış.Olay büyüdü.O kadın da oğlum asla yalan söylemez dıyordu . Kımlere vurdu dediğinde benım oğlumla beraber 3 4 cocugun adını söylemiş. Oğluma oyunla sordum. Öğretmenimiz bizi hep seviyor bazen susuuun diyr bağırıyor o kadar demişti.Diğer cocuklar da aynen bize vurmuyor dediler. O yaş aralığı çocuklar kolaylıkla hayali bir durum yaratabilirler. Benim kızım yapmaz demeyin.Yapabilir !

Çocuğu alıp pedegogla görüştürun bence siz dava açın eski eş konusu değil bu çocuga böyle davranamaz.
ya durup durup bana linç yapmak için hala eski eş diyor ne alakası var? çocuğum kolay kolay içini açmaz sonradan anlatır. ben kızımı tanıyorum. şimdi karakola mı gitmeliyim önce? ben ses kaydını avukatıma gönderdim, çok sert vurmadı canım da orta derecede yandı dedi. ben sadece yol arıyorum avukatım mesai saatleri dışında diye cevap vermiyor. pedagog bununla ilgili rapor verir mı? nasıl bir yol izlemeliyim?

benim kızım geçen kış öğretmenim beni itti dedi. ben kızımı tanıdığım için müdüre gittim. müdür hayır öyle birşey yok dese de ben kayıtları izlemek istedim. izledim ve gerçekten itti. zorbaladı ve 4 çocuk daha ortaya çıktı ki zorbalandı. benim kızım yalan konuşmaz! sonuç ne diye sorarsanız kadını okuldan attırdık.

Jameya keşke bilsem, avukatından dönüş alamıyosan bi karakola git istersen

Ya jameya eski eşinin sevgilisi ile çocuğunun görüşmemesini isteyebilir ben de istemem sevgilisiyle çocuğum görüşsün ne mana zaten? Çocuğumuzun babaya ihtiyacı var elin kadınına yok!
Gayette haklı kadın görüşmesini istemiyor o kadınla
Defolup gidip aşklarını yaşasınlar çocuğa çok ayılıp bayılmıyordur o kadın da adam tutturmuş yeni sevgilisine de çocuğunun sorumluluğunu atmış.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…