Popüler Konu Elhan ile MasterFit

afiyet olsun güzel menü canım. sen diyetisyene biraz ara verdin değil mi öyle yazmışsın geçen gün.

Ben bugün hiç doymak bilmedim
Sabah aç karna yesil çay
Su yok gibi.
Sabah 11 de 2 dlm börek
Saat 13 de 1 dlm börek ve akşam salata kıyma sote börek
Adım 6 bin küsur
Karbonhidrat bayramı ilan edilmiş bugün. Börek tehlikelidir yedikçe yedirir dostum olmamış malesef. Ama geçen geçti önümüze bakacağız hadi bakalım üzülmek yok yarın tertemiz bir menüyle geleceksin buraya hem kendini hem bizi mutlu edeceksin anlaştık mı
Ekmekler beyaz ekmek değilse güzel menü. Afiyet olsun canım ama tabiki yürüyüş istiyor
Menüye yakıştıramadığım bikaç şey var: çikokrem limonata dondurma makarna biber dolmasının 2 tane olması..
Menü güzel canım. Ekler eklenmemiştir inşallah bu menüye o kısmı anlamadım yaptın ama yedin mi su adım çok iyi. Kahveyi azalttın yazın o da iyi olmuş
Bu spor alkışı hak ediyor

Yedim kaptanım 1 büyük söz yarından itibaren düzelecek

Gecmis olsun canim kolay gecmesine sevindim ses kisikligi yapiyor diyenleri gordum oyuzden kaygiliyim Allah razi olsun umut oldun

Kahvaltı
12.30
1 adet omlet
Peynir zeytin
2 dilim Domates
1 dilim salam
Çay
17.00
Dürüm çiğköfte
20.30
Soğuk kahve
LenaG unutmabenicicegi
Dürüm çiğköfte tok tuttumu ki
Sebze türleri tüketsen daha iyi oluyor aslında böyle edince dengesiz oluyo verilmiyo ama soğuk kahveyle güzel kapatmışsın

Değirmen taşı kalçalarımı görünce benim de moralmanim bozuluyor buraya girmekle eriyecek zannediyorum ama tomrsi görünce o moralman daha bir alt üst oluyor.
Ben beni gördüm kaptanicem bugün dikkatliydim birazcık koftemnfazla oldu gibi
taktım kafaya artık kararlı bu kız

30.haziran pazar

09.00
4 5 tane cevizden daha kucuk xirinda patatrs toplari

13.00
Avuc icinden boraz daha buyuk firinda tavuk
3yk patatesli omlet
1dlm ekmek
1 tane biber kizartmAsi

20.00 bittiydi
1 yabak yesil.fasulye
2yk patates salatasi
1 servis kasigi eristeli yesil mercimek.yemegi
5 6 tane kiraz

Su 2lt
Spor yok
LenaG unutmabenicicegi

Sağol canım maalesef öyle oldu ama eylülde döneceğim inşallah
verdiği listelerden benzer menüler hazırlarsın öyle idare edersin canım. ben de 4. hafta listesini uygulayamadım tatile gittiğim için. orada da malum çevre geniş olunca anlık menüler oluyor. dışarıda da çokça yeniyor falan. anlayacağın ara verdim mecburen. öğünleri söyle beraber seçelim dedi ama olmaz dedim. çünkü anlık da oluyor. dönünce devam edelim dedim.
ama bu hafta verdiği listelerden birini yapacağım kendim. sonra devam ederim. zaten çok artı da olmamışım. hatta ödemdir o.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…