Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Biraz stress atayım dedim şu şapkayı örmeye başladım kendime
ellerine sağlık canımm çok cici

bu tarife bayılıyorum ben, eşim de çok seviyor, ki avokadoya bayılmayan iki tiptik biz bu tarifler kaşık kaşık yer olduk

Güüüünnnaaaaayyddıııınnn

Hayırlı haftamız olsun
Bugün kendime tatil verdim sadece yatacağım

Öpüyorum siziiii
keyfin bol olsun çiçeğim

Günaydın herkese. Güzel bir hafta olsun inşallah. Yürüyüşe çıkacaktım. Acayip yağmur yağıyor. Kaldık evde.
Günaydın öğretmenim
günaydın kızlar, şahane bir hafta dilerim hepimize
Günaydın çiçek kadın hayırlı haftalar olsun inşallah
ellerine sağlık canımm çok cici

bu tarife bayılıyorum ben, eşim de çok seviyor, ki avokadoya bayılmayan iki tiptik biz bu tarifler kaşık kaşık yer olduk

keyfin bol olsun çiçeğim
Sağol canım
Ben de şaşırdım eşime geçen elinde karabuğday patlağı vardı benim abidik gubidik yiyeceklerime merak sardın galiba dedim eeee şey aslında güzellermiş dedi valla böyle böyle yemek skalamızı değiştirmeyi planlıyorum h.sonları falan yapacağım sevdiği yemekleri ki özlemesin adam göbeğinden ayakkabısını zor bağlıyor yahu

Herkese günaydınlar iyi haftalar
Günaydın canım mutlu güzel haftalar olsun

Günaydın çiçek kadın hayırlı haftalar olsun inşallah

Aslında erkekler sağlıklı beslenmeyi öcü sanıyor, bence gayet de lezzetli hale getirilebilir birşey

Selam kızlar pazar menüm
Kahvaltı 11 buçuk
Bir dilim ekmek,kuzartmakardan birer tane,kk peynir , yumurta salatası, salatalık, havuç

Öğle sonrası
İki ceviz kürü incir bir tane
Akşam 6 da
Bir kase mercimek çorbası
4 adet kiymali patatesli köfte tavada kizartildigi için kanımca kalorili oldu
Elhan unutmabenicicegi

Afiyet olsun başarılı bir menü olmuş akşam evet kalorili olmuş ama az yemişsin

Afiyet şifa olsun telafi edilebilir bir liste çok abartılı değil

Bebeğim sen benim takımdasın neden rakip kaptanı etiketledin aşk olsun
Çok patatesli bi gün olmuş akşam yemeğinde 3 çeşit yemek yerine patatesi çıkarıp 2 çeşit yemek daha iyi olurdu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…