"Ekimde hamile kalalım, göbüşümüzde bebişimizle olalım..."2012"

ben kaçıyorum kızlar şu kasıkdaki ağrım biraz rahatsız ediyo beni.... öpüyorum :KK54: görüşürüz

ben kaçıyorum kızlar şu kasıkdaki ağrım biraz rahatsız ediyo beni.... öpüyorum :KK54: görüşürüz
tamam tatlım hadi bakem yat uyu dinlen ben de kaçiiim malum yorgunum:KK34: iyi geceleeerrrrrrrr kızlarrr:KK54:

sıcak mercimek çorbası isteyen varmı? :KK66: eşim birde geliyor yemek yiyip yatıyor tabi bende eşlik ediyorum yakında obez olacaz hadi hayırlısı....

tam test aldım ki benim kırmızılar geldi.... pazartesi doktora gideceğim ovıtrella verdi 3. günü gel demişti bakalım ekim ayı uğurlu gelir inşallahhh hepimiz için

aynısı bende de var iğne yaptırdıktan sonraki 14.gün buğün ve yaklaşık bir haftadan bu yana bu saydığın belirtiler bende de var bende merakla bekliyorum bat ım 9 ekim.daha önce yazan arkadaşlar hamilelik belirtisi demişlerdi ama bilmiyorum yarın test yaparsam sonucunu sana yazarım,çok iyi anlıyorum seni,adet olucakmış gbi hissediyosun garip bi duygu.neyse inşallah hayırlı haberlerimizi öğreniriz:))

aynısı bende de var iğne yaptırdıktan sonraki 14.gün buğün ve yaklaşık bir haftadan bu yana bu saydığın belirtiler bende de var bende merakla bekliyorum bat ım 9 ekim.daha önce yazan arkadaşlar hamilelik belirtisi demişlerdi ama bilmiyorum yarın test yaparsam sonucunu sana yazarım,çok iyi anlıyorum seni,adet olucakmış gbi hissediyosun garip bi duygu.neyse inşallah hayırlı haberlerimizi öğreniriz:))

bende ki kasik agrilari yok oldu. ama simdi de hani yanma gibi bir his olur ya oyle birseyler var. yani agri degilde tum o bolge sizliyor gibi...hazimsizlik var, gaz var cok, hatta afedersiniz yediklerimi tamamen gazla cikariyorum sanki....ama goguslerde dolgunluk hissi yok, uclari arada bir acyip aciyor yalniz...

sizin ailenizdeki kadınlar ne kadar sürede hamile kalabilmiş kızlar? benim annem hiç korunmamasına rağmen ablama 1 yıl sonra gebe kalmış ablamda yeğenime 4. ayında kalmış bende bu gidişle beklicem herhalde o kadar....

annem beşinci senesinde ablam ikinci senesinde ortalamaya düşersem 3.5! sanırım 2 sene sonra hamile kalacam maşallah bana

kızlar günaydın okadar mutluyum kı anlatamam.bu sabah ıdrar testı yaptım silik çizgi çıktı ilk başda sonra koyulastı tekrar yaptım yine aynısı inanamıyorum Allahıma binlerce kez şükürler olsun eşimde evdeydı hemen kan testı vermeye gittik sonuç 12 de çıkacak inşşş hayırlı haberlerı alırız.sevinçten ağlıyorum şuan :KK49::KK49::KK49:
canım yazdığını yeni görüyorum hamişlerimiz çoğalıyor:KK16:

tebrik ederim tatlım.... çoook sevindim,hayırlısıyla kucağına da al inşallah....:nazar::KK9:

Son düzenleme:
Selam kızlaaaar.... Herkese iyi pazarlarrrr....:87:

Son düzenleme:
cemre senin bat ın geçmedi mi? geçti diye biliyorum test yaptın mı,haberim yok diğer yazışmalardan hamilemisin değilmisin bilmiyorum.bu arada biraz önce test yaptım negatif çıktı,buğün iğneden sonraki 14.günüm ister istemez moralim bozuldu.adet olucakmışım gibi ağrılarım var,heralde olucam:KK43:((( eğer olmazssa aşılama yapıcak doktor,inşallah gerek kalmaz kızlar lütfen çok dua edin..

dua ve muhabbetle....

günaydın herkesee warmı ekim hamilesi :)) güsel haberler bekliyoruzzz

valla bat geldi geçti ama kırmızılar gelmedi sabah test yaptım negatif çıktı. bugün öğlen şeffaf uzayan bi akıntım oldu ardından gelen olmadı eğer pazartesiye kadar gelmezse kanda da baktıracağım....[/QUO

Canim ne oldu sende gelen giden varmi :KK43:( bak olursa unutma bana da soyle bende de hala yok pazartesiyi bekliyorum kan icin

sabahın köründe kalktım dayanamadım gittim nöbetçi eczane aradım taradım test aldım yaptım ne mi oldu negetif:KK43:( ovitrellenın etkisiyle belki çift çizgiyi görürüm diye ümit etmiştim ama ovitrelle bile etki etmedi bana:KK43: bakıyorum bakıyorum yok silik çizgide yok kar gibi bembeyaz:26:

yarın BAT günüm merakla bekliyorum hakkımızda hayırlısı neyse onu versin Rabbim. Bu merak beni bitirecek:18::18:

yarın BAT günüm merakla bekliyorum hakkımızda hayırlısı neyse onu versin Rabbim. Bu merak beni bitirecek:18::18:

kan testi yaptırsana nasıl dayanıyosunuz vallahi bravo benim bir hafta var idrar testi yaptım düşün merakımı:KK25:

cemre senin bat ın geçmedi mi? geçti diye biliyorum test yaptın mı,haberim yok diğer yazışmalardan hamilemisin değilmisin bilmiyorum.bu arada biraz önce test yaptım negatif çıktı,buğün iğneden sonraki 14.günüm ister istemez moralim bozuldu.adet olucakmışım gibi ağrılarım var,heralde olucam:KK43:((( eğer olmazssa aşılama yapıcak doktor,inşallah gerek kalmaz kızlar lütfen çok dua edin..

dua ve muhabbetle....

yok canim benim bat 12-13....insallah gerek kalmaz ama asilama cok basit bir operasyonmus, endise etme...

X