"Ekimde hamile kalalım, göbüşümüzde bebişimizle olalım..."2012"

canımmmm, benim baba penguen birazdan gelir ,,,,, harika müthiş yemeklerimden yapmaya başlasam iyi olacak :KK1: kendine çokkkkk iyi bak tatlım görüşeceğizzz :KK54:

evet çekemiyorlar bizi :KK23:
tatlım bende iki kayınvalide var ama ben onlara annem annem kayınannem diyorum:KK9: annesi ve babası boşandıktan sonra babası tekrar evlenmiş, ikiside aynı şehirde yaşıyo ama biz oraya gidince babasında kalıyoruz üveykayınannem de çokk iyi bi insan biz gidiyoruz diye sofrayı donatır bana ara ara hediyeler alır herşeyden önemlisi bizi kendi çocuklarından ayırdığını bize hissettirmiyo yani öyleeee .... şaşırdın dimi :KK53:

kayın anne:KK1: ikisi de iyiyse ne güzellll.... ama kendi annesine de gidin kalın yazık üzülmesin di mi.. sonuçta belki düşünür, ben varken üvey anneye gidiyo diye:44:

bende de bir tane var burda değil başka şehirde ama 10 taneye bedel ama ben yine de kötü düşünmüyorum napimm o da öyle bi insan annesi sonuçta:)

Son düzenleme:
canımmmm, benim baba penguen birazdan gelir ,,,,, harika müthiş yemeklerimden yapmaya başlasam iyi olacak :KK1: kendine çokkkkk iyi bak tatlım görüşeceğizzz :KK54:
tamam tatlım çok öpüldün hadi yap ben de ne pişirsem diye düşüneyim bakiiiiimmm... :KK54:

teşekkürler iyiyim sunbalcım yine yeni yeniden bat beklemekteyim:KK1: 24 kasım:) sen nasılsın son durumlar ne?

canım beim umutalar aralığa kaldı bakalım aralıkta umut kapım aralanacakmı inş bebişin seninledir

kayın anne:KK1: ikisi de iyiyse ne güzellll.... ama kendi annesine de gidin kalın yazık üzülmesin di mi.. sonuçta belki düşünür, ben varken üvey anneye gidiyo diye:44:

bende de bir tane var burda değil başka şehirde ama 10 taneye bedel ama ben yine de kötü düşünmüyorum napimm o da öyle bi insan annesi sonuçta:)

eveeettt çok şanslıyım ki ikiside çok iyi insanlar :21: ona da gidiyoruz canım ama eşim bu konuda nasıl hareket ederse öyle davranıyorum ben... hassas bi konu olunca :26:
kötü düşünmemekle çok iyi ediyosun :KK9: evet o senin biricik kocişinin annesi nihayetinde :KK49:

X