"Ekimde hamile kalalım, göbüşümüzde bebişimizle olalım..."2012"

iyi sayılırım canım sen nasılsın ? dün giremedim nete misafirim vardı yemeğe sonra geç oldu görüşemedik...
bugun kocam için yemekler pastalar yaım dedim kendimi sakatladım resmen... belim ağrıyo... çok ayakda kaldığım için herhalde ... sol kasığımda ağrıyo bazen bacağıma doğru geliyo ağrısı..... anlıcan kociş yüzünden bi bel fıtığı olmadığım kalmıştı onu da oldum sonunda..... hemen heveslenme belirti diye çok ayakda kalınca oldu.... tamam mı meraklı taze...:KK9: eeeeee sen anlat bakalım sende yoksun hanidir?:KK43:
canım bende de bugün misafir vardı yeni gittiler yoruldum eşimle hazırlık yaptık misafirleri ağırladık ama pestilimiz çıktı :KK5: belirtilerine gelince benim hala umudum var senden canım haydeeee:KK66:

Son düzenleme:
:KK1:neden kırmızılar baskın mı yaptıki kasıma kaldı

yok canım henüz gelmedi benim kırmızılar... ama hanı topiklerde belirtilerinden bahsediyolarya kızlar şu var şu var şu var diye ben de yooookkk.... bide meleğimi hissediyorum meselesi var tabi kızlar biliyorum meleğim benimle diyolar bende o his de yookkkkk so what? kırmızılar yakında basarlar beni:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

sen test yapıcam demişsin senin batın ne zaman?

yok canım henüz gelmedi benim kırmızılar... ama hanı topiklerde belirtilerinden bahsediyolarya kızlar şu var şu var şu var diye ben de yooookkk.... bide meleğimi hissediyorum meselesi var tabi kızlar biliyorum meleğim benimle diyolar bende o his de yookkkkk so what? kırmızılar yakında basarlar beni:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

sen test yapıcam demişsin senin batın ne zaman?

14 ekim:KK9: bide ovitrelle vurulmuştum 27 eylülde onun etkisi vardır hala kesin çift çizgi görürüm hiç degilse:21:

bende bugun kocama yok onu pşiriyim sever yok bu nu yesin beğenir diye yordum kendimi galibba belim sol taraftan ağrıyo... sol kasığımdada bişey var sanki sızı gibi... dayanılmıcak gibi değil ama işte .... nedir bizim bu kocişlerden çektiğimiz ya:KK53:
ay o kadar çok yorulmuşsun ne pişirdin öyle kocişine canım:)

canım bende de bugün misafir vardı yeni gittiler yoruldum eşimle hazırlık yaptık misafirleri ağırladık ama pestilimiz çıktı :KK5: belirtilerine gelince benim hala umudum var senden canım haydeeee:KK66:

ya misafır iyi güzel hoşda sonra koltuğa çöküp kalmak ,yatağa bile gidememek ama evin dandini dandini dastana hali ni aklından çıkaramamak :KK8::KK8::KK8:

sen umutlan hala,,,,önce seni öpücem o kırmızıları görünce:KK52:

ay o kadar çok yorulmuşsun ne pişirdin öyle kocişine canım:)

tatlım bu aralar herifi tester yaptım kendime:KK9: pizza yaptım ama şu donmuşlardan değil merdaneyle açtım hamuru eşim görünce onu bende kullanmıcan dimi diye korktu hatta :KK53: sonradaaaa pasta yaptım :21: hala var şekerler .... kocamda hala sağlıklı:KK9: hadi gelin ikram ediyimmm:KK56:

14 ekim:KK9: bide ovitrelle vurulmuştum 27 eylülde onun etkisi vardır hala kesin çift çizgi görürüm hiç degilse:21:

aaa ela bizim listede yoook bi de hamile falan kalırsa olmaz yaniii. asetonu ekledim bak hamişimiz olarak ilk sayfaya... elacım seni de ekliyorum:)

aaa ela bizim listede yoook bi de hamile falan kalırsa olmaz yaniii. asetonu ekledim bak hamişimiz olarak ilk sayfaya... elacım seni de ekliyorum:)

evet canım haklısın bu sefer kaçırmayalım :KK9: listenın sonuçlarını yazmaya başladın mı?

ay ay ayy hamarat hatun vallaaa... sen kocişini kobay olarak kullanmışsın, ben misafirleri... netten dolma sarma makinası sipariş etmiştim perşembe günü geldi hemen bir tencere sardım misafirlere ikram ettim(bu arada 2. sarma yapışım 1. si hiç olmamıştı:KK1:ve 2 sırayı 2 saatte sarmıştım eşim oturup hemencecik yarısını ağzına atınca da ona kızmıştım... "ben onları sarıcam diye 2 saat uğraştım sen 1 dakkada yedin ekmekle ye bariiiiiiii!!!!" diyeee:KK1::KK1::KK1:

Son düzenleme:
sonucu belli olmayan daha çok arkadaş var .... inşallah güzel haberlerle gelirler... lastrose u merak ettim ondan haberi olan var mı?

ay ay ayy hamarat hatun vallaaa... sen kocişini kobay olarak kullanmışsın, ben misafirleri... netten dolma sarma makinası sipariş etmiştim perşembe günü geldi hemen bir tencere sardım misafirlere ikram ettim(bu arada 2. sarma yapışım 1. si hiç olmamıştı:KK1:ve 2 sırayı 2 saatte sarmıştım eşim oturup hemencecik yarısını ağzına atınca da ona kızmıştım... "ben onları sarıcam diye 2 saat uğraştım sen 1 dakkada yedin ekmekle ye bariiiiiiii!!!!" diyeee:KK1::KK1::KK1:

:KK9::KK9::KK9::KK9: kendimi gördüm valla şu an... senin ellerine sağlık canım misafirler bi daha gelirlerse yemeği beğenmişler demektir...:KK52: benimkide öyle tabağı koy masaya okus pokus veeee tabak bitmiş :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: aslında bizde bir tane çocuk var bence biz ikincileri istiyoruz :KK49:

tşk canım bu ay çok çalışıcam ihtiyacım olacak:KK1:

yarasın sanaaa canım benimm her pc açtığında söylüyor:)))) eşimde artık diyor bak şu gün yeşiller çook yumurtlama var diyor :)))) takıldğnz yerler olursa sorun canım birde adetlerinizn kaç günde bir olduğunu iyi bilmelisiniz malum yor at etmek lazımm :)))) iyi çalışmalar popppp

X