Ekim bizim ayımız olsun miniklerimiz bizimle olsun

Canlar,
Benim anlamadığım 2 gündür sadece gaz şişliği var vücudumda, ne göğüs ağrım kaldı ne de kasıklarda bişi. BAT 9 Ekim. Regl öncesi benim vücudum tepki verirdi, ee nerde şimdi bu etkiler? Bundan 3 gün öncesi taa ki düne kadar göğüslerim çok çok şişti, acıyodu, kasığımda da ağrı vardı inceden, nooldu şimdi anlamadım yaw...
Sevgilerimle...

iyi akşamlar kızlar benim kırmızılar hala gelmediiiiiii gelmedikce de iyice umutlanıyorum rabbim umutlarımı boşa çıkarmasın inşalah bebiş gelmiştir

iyi akşamlar kızlar benim kırmızılar hala gelmediiiiiii gelmedikce de iyice umutlanıyorum rabbim umutlarımı boşa çıkarmasın inşalah bebiş gelmiştir

kelam, canım şimdi baktımda, senin iki gün geçmiş, inş. rabbim yüzünü gülgürsün. ne zaman test yapacaksın?

selam arkadaşalar.

bugün döndüm evime. cumartesi eskişehirde doktora göründüm ve aynı şeyleri söyledi
doktor ne yapalım dediğinde, ben yine salı gününü bekleyeceğimi söyledim.

ama gerek kalmadı. maalesef cumartesi öğleden sonra kanama ve hafif ağrıyla düşük başladı.
pazar sabahı, yani bugün 4 de düşük gerçekleşti

Rabbim enkısa zamanda sizlerin yüzünü güldürsün, bat' ı yaklaşan arkadaşlar inş. gönlünüze göre olur.

Son düzenleme:
kelam, canım şimdi baktımda, senin iki gün geçmiş, inş. rabbim yüzünü gülgürsün. ne zaman test yapacaksın?

canım dün sabah yapmıştım ama negatif çıkmıştı yarın cesaret edebilirsem tekrar test yapmak istiyorum inşallah bu sefer olumlu sonuç alırım.... canım sana da çok geçmiş olsun rabbim bi daha yaşatmasın tez zamanda acısını unutturacak sağlıklı bi bebiş versin inşallah

günaydın kızlar benim kırmızılar hala gelmedi sabah tekrar test yaptım malesef negatih offf yaaaa offffffff

çok geçmiş olsun cnm rabbim en kısa zamanda sevindirsin sizi bu arada özel mesajm yok güzel temenniler için teşekkürler 745 hcg 7 gün geçmişken çıktı

evetttt gunaydın kızlar bende cuma gunu dayanamayıp kan testı yaptrdım ve sonuccc
0100 bıs yok bosu bosuna

ve adetıme tam 11 gun kaldı
bılmıorm kan testım negatıf cıktı ama ben hala kendımı hamıle olacakmısım gıbı hıssedıorm

evetttt gunaydın kızlar bende cuma gunu dayanamayıp kan testı yaptrdım ve sonuccc
0100 bıs yok bosu bosuna

ve adetıme tam 11 gun kaldı
bılmıorm kan testım negatıf cıktı ama ben hala kendımı hamıle olacakmısım gıbı hıssedıorm

Adetine bugün 11 gün kaldıysa cuma 14 gün varmış. Eee zaten yumurtlama zamanınmış daha senin :) Hamilelik olması mümkün değil ki. Çalışma yapacağınız tarihlermiş test yaptırdığınız tarih. İnşallah boş geçmemişsinizdir.

malesef cok moralım bozuldu ve bos gectım haftasonumu
cok umıtlıydım cunku kendımı resmen hamıs sanıyordum
kısmet bakalım
hala umudumvar azıcık da olsa

Arkadaşlar benim bat dündü normalde sabah olması gerekiyordu olmadım akşama kadar ve bizde eşimle çok sevindik idrar testim negatifti ama hiç sekmeden olan adetim geçiyor kesin hamileyim diye.
Bugün doktora gidip kan testi yaptıracaktım sabah gitmek için hazırlanırken bide baktımki gelmiş kırmızılar çok kötü moralim bozuldu

Listeden silebilirsiniz adımı (

ordakı kadın bana 1 gun bıle gecse cıkar demıstı yalanmıs demekkı

Belkide adet günün 1 gün bile geçse çıkar demek istemiştir yoksa normalde 1 gün sonra çıkması imkansız çünkü döllenme 2-3 içinde gerçekleşiyor hcgnin salgılanması ilişkiden 8 gün sonrayı bulabiliyormuş canım bilgin olsun bi dahaki sefere

Canım anlamadım ben şimdi senin adet günün geçtimi yoksa 11 gün mü var eğer 11 gün varsa çok çok erken o kadar çabuk belli olması imkansız nerdeyse ama adet günün geçtiyse o zaman tamam

evet sen yanlış anlamışsın galiba adet günün bir gün bile geçse demek istemiştir oda kanda çıkıyo galiba bazen idrar testinde bile çıkmıyo,hiç üzülüpde morelini bozma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…