Ekim bizim ayımız olsun miniklerimiz bizimle olsun

Arkadaşlar 745 çıkmış sonuç hamilesin dediler 2 gün sonra tekrarlanacak çok sevindim rabbim tüm isteyenlere versin eşim çok ağladı ya

Arkadaşlar 745 çıkmış testin sonucu hamilesin dediler rabbim herkese versin inş tamamına erdirsin bizleri de, bana uğurlu geldiniz

Arkadaşlar 745 çıkmış testin sonucu hamilesin dediler rabbim herkese versin inş tamamına erdirsin bizleri de, bana uğurlu geldiniz

Arkadaşlar uğurlu geldiniz 745 çıktı hcg rabbim herkese versin bizi de tamamına erdirsin

Arkadaşlar regl günüm yarın olmasına rağmen ben dayanamayıp az önce evde test yaptım ama sonuc negatif
Eğer gebelilk olsaydı çıkardı demi artık çünkü yarın sabah olmam gerekiyor

Arkadaşlar uğurlu geldiniz 745 çıktı hcg rabbim herkese versin bizi de tamamına erdirsin
hayırlı olsun canım bizlere de dua et senin duan kabul olur
Arkadaşlar regl günüm yarın olmasına rağmen ben dayanamayıp az önce evde test yaptım ama sonuc negatif
Eğer gebelilk olsaydı çıkardı demi artık çünkü yarın sabah olmam gerekiyor
belli de olmaz canım keşke bi gün daha bekleyip de yapsaaydın

bu gün test yaptım biraz önce tek çizgi görmekten usandım .. aşırı kasık ağrım var halada hasta olmadım... offf

Bekliycektim aslında ama sabredemedim

İnşaAllah vardırda çıkmamıştır testte rabbim tüm isteyenlere de bana tez zaman nasip etsin o minik mucizeyi

canım çok umursama o negatifi keşke bekleyebilsek ama benim daha 6 gün olmasına rağman dayanamadım yaptım bugün bi mucize olur mu diye tabi ki olmadı

Arkadaşlar sizlerle belirtilerimi de paylaşayım da bir faydam olsun, öncelikle kesinlikle göğüslerde ve akıntı da değişim oluyor yani öyle mutlaka baş dönmesi mide bulanması falan olmasa da göğüs ucundan renginden ve beyaz kabarcıklardan belli oluyor, tabi adet geçtikten sonra bol akıntım oldu, gaz sancısı da çok yaşıyorum, bilen arkadaşlara sorayım testi neden tekrarlattırıyolar, yanlışlık olabiliyor mu peki 745 hcg sizce kaç haftalık gebeliktir

tatlım sanırım değerinin katlanıp katlanmadığına bakıyorlar... kimyasal mı mol gebelik mi ya da çoğul gebelik tanısına yardımcı diye biliyorum ama sen takma kafana doktoruna güven...

Canım, dış gebelik olup olmadığını anlamak için istiyorlar daha doğrusu gebeliğin sağlıklı gebelik olup olmadığını anlamak için. Ben doktora gitmeden yaptırdım 3 kere ve gittiğimde de aferin iyi ki tekrarlamışsın dedi ve değerlerimi not aldı. Her şey yolunda görünüyor dedi ve ultrasona aldı beni.

Değerin için bir şey diyemem aralıklar o kadar değişken ki. Doktorun sana söyleyecek zaten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…