Ekim bizim ayımız olsun miniklerimiz bizimle olsun

off 9 ekimde adımı gördüm heyecan bastı herkese bol şans kızlar... halen beklemedeyim...

Benim regl günümde bugün ancak 3 gün önce test yapmıştım negatif çıkmıştı
Belirti felan da yok muhtemelen olmamıştır demi???
Gerçi hiçte hastalanacak gibi değilim. 3 gün önce olsa çıkardı heralde...

canım hayırlı olsun bebişin çok sevindim :KK52: bu gerçekten nazın topiğinin uğurumu nedir :KK1:

Benim regl günümde bugün ancak 3 gün önce test yapmıştım negatif çıkmıştı
Belirti felan da yok muhtemelen olmamıştır demi???
Gerçi hiçte hastalanacak gibi değilim. 3 gün önce olsa çıkardı heralde...

idrarda hemen çıkmıyormuş canım kan testi yaptır adete 1 hafta varken bile kanda çıkıyormuş

kevok hadı test yappppppppppppppppppppp

canlarım cvp veremedim acil çıkmam gerekti zaten yaptım test bekler miyim :KK9: ama geçen ay da aynı şey olmuştu gölge gibi çıktı 2. çizgi ama dediğim gibi geçen ay da aynısı olduğu için ciddiye almıyorum zorla görünen çizgileri sanırım bende adet yaklaşınca çıkıyor o çizgiden negatif yani :KK31: artık 12 si benim bat bekliycem olmazsam 13 de yapıcam tekrar....

Kan testi yapmak istemiyorum:KK43:( Biraz bekliycem hafta sonuna kadar hasta olmassam belki yine test yaparım
Umarım sizin sonuç olumlu olur:KK34:

aminnnn cümlemize inşallah bende geçen ay deli gibi idrar yaptım negatif adetimin 3,günü kan yaptırdım negatifti o akşam hastalandım zaten bende bekliyorum bundan sonra yaptırma kan falan onu beklemekte zor oluyor adam tahlilimi verme gereğini bile görmemişti telefonla negatif bayan demişti çok kötü olmuştum.. :KK43:

canlarım cvp veremedim acil çıkmam gerekti zaten yaptım test bekler miyim :KK9: ama geçen ay da aynı şey olmuştu gölge gibi çıktı 2. çizgi ama dediğim gibi geçen ay da aynısı olduğu için ciddiye almıyorum zorla görünen çizgileri sanırım bende adet yaklaşınca çıkıyor o çizgiden negatif yani :KK31: artık 12 si benim bat bekliycem olmazsam 13 de yapıcam tekrar....

ben senın hamıs olduunu hıssedıorm
koysana fotoyu testın fotosunu meraklandım cok:KK52::KK52:

ben senın hamıs olduunu hıssedıorm
koysana fotoyu testın fotosunu meraklandım cok:KK52::KK52:

ooyyy ağzından bal damlıyor inşallah hadi hepbirlikte olalım da arka arkaya doğururuz :KK1: bana deli diyeceksiniz şimdi anlatayım yaptım testi sabah o dediğim saçma 2. çizgi çıktı sonra meraktan parçaladım testin içine baktım :KK55: anlıycanız accık dağıttım çöpte şu anda du bakiim bişi olmadıysa çekerim

ooyyy ağzından bal damlıyor inşallah hadi hepbirlikte olalım da arka arkaya doğururuz :KK1: bana deli diyeceksiniz şimdi anlatayım yaptım testi sabah o dediğim saçma 2. çizgi çıktı sonra meraktan parçaladım testin içine baktım :KK55: anlıycanız accık dağıttım çöpte şu anda du bakiim bişi olmadıysa çekerim

beklıyorum canımmmmmmmmmmm

kevok catlamak uzereyım meraktan :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

tatlım çöp karıştırmak zor iş :KK9: iice deli diyecekler işteyim :KK37: buldum ama iyice dağılmış tatlım ben parçalayınca çekemedim ama negatif canım ya eminim yani geçen ay da böyle olmuştu koştura koştura kan testine gittim boynu bükük geri döndüm o zaman adetim de geçmişti üstelik neyse ben artık bekliycem adetimin geçmesini yoksa içim içimi yiyor.:KK31:

tatlım çöp karıştırmak zor iş :KK9: iice deli diyecekler işteyim :KK37: buldum ama iyice dağılmış tatlım ben parçalayınca çekemedim ama negatif canım ya eminim yani geçen ay da böyle olmuştu koştura koştura kan testine gittim boynu bükük geri döndüm o zaman adetim de geçmişti üstelik neyse ben artık bekliycem adetimin geçmesini yoksa içim içimi yiyor.:KK31:
anladım canım sen bekle bakalım 1 2 gun daha testı tekrarla yne
ben hıssedıorm kı bebısın geldı senın

anladım canım sen bekle bakalım 1 2 gun daha testı tekrarla yne
ben hıssedıorm kı bebısın geldı senın

hadi inşallah ama 0 belirtiyle mucize olur artık:KK1: gerçi tutarsa sen de ünlü olursun artık topikte herkes sorar sana ne hissediyorsun diye :KK9:

tebrik ederim cnm darısı başımıza ...
teşekkür ederim canım inşallah dua edicem hepinize
Kan testi yapmak istemiyorum:KK43:( Biraz bekliycem hafta sonuna kadar hasta olmassam belki yine test yaparım
Umarım sizin sonuç olumlu olur:KK34:
canım ben erken gebelik testi yaptım 4 gün kala negatif çıkmıştı dün gece yaptım testimi pozitifti kan verdim pozitif çıktı

Benim bat'a 4 gün kaldı ama hiiççç umudum yoookkkk sabah feci bi karın ağrısıyla uyandım
Bu arada evimize taşındıkkk kızlar mecbur tek olunca koliler indi kalktı hazırlandı,bulaşık mak çıkarınca heryer su olduu ben de o suyun içinde buzdolabımı boşaltımm eve gel tekrar heryeri yerleştir,temizlik yap falan yoğun günler geçirdikkk daha doğalgazımızda bağlanmadı bakalım ne zmn gelicekler doğalgaz içinn

X