Ekim bizim ayımız olsun miniklerimiz bizimle olsun

Sengelencim neden yumurtlama gununde regl oldugunu doktoruna danistinmi cok stres yapiyoruz yaa ondanmi oluo acaba :KK43:

bende varııııım listeye ekleyebilir misiniz benide bat 5 ekim yarın yani pazartesine kadar bekleyecem ama her ihtimale karşı

ayyyyyy listede kendimi hamiş gördüm çok mutlu oldum motive etti beni...ama bugün doktorla konuştum değer çok anlamlı değil dedi....bilmiyorum nolcak ya...inş değerim kat be kat artar...:26::26:
İnşallah artar canım sen gönlünü ferah tut
kızlar bugün adetin 31. günü ve daha gelmedi inşallah gelemez olurlar da bebişim gelir.. son 3 ay 28 günde bir oldum ama daha önceleri bazen gecikme oluyordu onun için batı yarın olarak hesapladım inşallah gelmez kırmızılar ve bende hiç bi değişiklik yok hiç bişey hissetmiyorum bu güne kadar akıntım vardı hep bu gün sadece ıslaklık var oofffff yaa beklemek ne kadar çok zorrr
canım ben bile çatladım meraktan yarın lütfen bi test yap gecikmen var şuan :KK49::KK49:
Sengelencim neden yumurtlama gununde regl oldugunu doktoruna danistinmi cok stres yapiyoruz yaa ondanmi oluo acaba :KK43:
tabi ki canım hemen görür görmez gittim adet olmuşsun dedi stresten dedi sonra 7. günümde yumurtladım normalde 16. gün yumurtlarım bende şaşırdım erken yumurtlama oldugu için bende batımı 10 ekim yaptım ama kesin değil 20 sinde de olabilir bilmiyorum ya kafam karıştı valla
bide benim hep adetten önce gögüslerim şişer şimdi hiç bişey yok
bende varııııım listeye ekleyebilir misiniz benide bat 5 ekim yarın yani pazartesine kadar bekleyecem ama her ihtimale karşı
hoş geldin canım yarınmış batın inş. gelmezler

Bu nasıl 1 şişliktir yaw, göbeğimin içinde balon var sanki, 2 gündür bittim, göğüslerimde ağrıyo, Bata 5 gün var, sabır sabır sabıııııııııır :/

benim de bata 8 gün var daha ama acayip gaz var ya hiç böyle olmazdım üşütmeden sanırım çünkü başka hiç belirti yok:KK31:

İnşallah artar canım sen gönlünü ferah tut

canım ben bile çatladım meraktan yarın lütfen bi test yap gecikmen var şuan :KK49::KK49:

tabi ki canım hemen görür görmez gittim adet olmuşsun dedi stresten dedi sonra 7. günümde yumurtladım normalde 16. gün yumurtlarım bende şaşırdım erken yumurtlama oldugu için bende batımı 10 ekim yaptım ama kesin değil 20 sinde de olabilir bilmiyorum ya kafam karıştı valla
bide benim hep adetten önce gögüslerim şişer şimdi hiç bişey yok

hoş geldin canım yarınmış batın inş. gelmezler

Hoş buldum canım teşekkür ederim.hakkımızda hayırlısı neyse rabbim onu nasip eder inşallah

günaydın kızlar.dün dayanamadım eve giderken yine test aldım,yine - çıktı,kırmızılarda daha gelmedi..eşim dün çok üzüldü ya heveslenmişti baba olcam diye...neyse hayırlısı artık,pazartesiye kadar olmazsa doktora gitcem...

günaydınlar nihayet 5 ekim geldi ama inşallah kırmızılar gelmez.. dün akşam yatmak üzereyken kasıklarıma bi ağrı girdi ki kesin kırmızılar geldi dedim akşamdan tedbirimi alıp yattım kesin gelecek diye ama sabah tertemizcik uyandım biraz mutlu oldum ama inşallah gelip hüsrana uğratmaz:KK50::KK50:

günaydın kızlar.dün dayanamadım eve giderken yine test aldım,yine - çıktı,kırmızılarda daha gelmedi..eşim dün çok üzüldü ya heveslenmişti baba olcam diye...neyse hayırlısı artık,pazartesiye kadar olmazsa doktora gitcem...

canım hakkında hayırlısı olsun inşallah kırmızılar gelmez tekrar test yaparsın ve + görürsün:KK16::KK16:

Benim moralim bozukkkk kırmızılar göz kırpmaya başladı,geliyorumm hazır ol diyo pis kırmızılar

günaydınnnlaaarrr...... belim çok ağrıo ayakta çok kalınca...hamilelikten değil normaldede öyle bi hastalıkmı acaba

Gün boyu balon gibi şişiyorum, sabah kalkıyorum hiç bişi yok, canlar nedir bunun hikmeti yahu? Allahım sen biliyosun... Amin :)

Benim moralim bozukkkk kırmızılar göz kırpmaya başladı,geliyorumm hazır ol diyo pis kırmızılar
moralini bozma gelselerde önümüzdeki ay inşallah bebiş gelir.. lekelenme başladımı yoksa sadece ağrı varda ondan mı gelecek diyorsun
günaydınnnlaaarrr...... belim çok ağrıo ayakta çok kalınca...hamilelikten değil normaldede öyle bi hastalıkmı acaba

günaydın canım geçmiş olsun belki yormuşsundur kenedini ağır iş falan yaptıysan ağrı olur hamilelikte yoksa bi doktora git çok ağrı oluyorsa dayanma acıya git doktora ağrı kesici krem falan verir en azından

Gün boyu balon gibi şişiyorum, sabah kalkıyorum hiç bişi yok, canlar nedir bunun hikmeti yahu? Allahım sen biliyosun... Amin :)

adetin yaklaştımı canım belki gebelikte olabilir test yapmadın mı hiç allah hayırlara çıkarsın inşallah

moralini bozma gelselerde önümüzdeki ay inşallah bebiş gelir.. lekelenme başladımı yoksa sadece ağrı varda ondan mı gelecek diyorsun
Öyle canım bu ay olmazsa inşallah bi dahaki ay gelir yaramaz..lekelenme yok cnm bi çarşamba gecesi 2,3 damla pembe lekelenmem oldu reglime bir hafta var ama karnım regl öncesi gibi ağrımaya başladı

Öyle canım bu ay olmazsa inşallah bi dahaki ay gelir yaramaz..lekelenme yok cnm bi çarşamba gecesi 2,3 damla pembe lekelenmem oldu reglime bir hafta var ama karnım regl öncesi gibi ağrımaya başladı

ooooooo daha leke bile gelmeden ne bu olmayacakmış gibi düşünceler:KK20::KK20::KK20: hem taaa çarşamba pembe leke gelmiş regline de 2 hafta varsa inşallah o lekeler yerleşmeden dir şimdiden ne bu endişe sıkma sen canını içini ferah tut ki bebişin kolay gelsin belkide gelmiştir:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

ooooooo daha leke bile gelmeden ne bu olmayacakmış gibi düşünceler:KK20::KK20::KK20: hem taaa çarşamba pembe leke gelmiş regline de 2 hafta varsa inşallah o lekeler yerleşmeden dir şimdiden ne bu endişe sıkma sen canını içini ferah tut ki bebişin kolay gelsin belkide gelmiştir:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

İnşallah gelmiştir cnm ama benim 1 hafta önceden başlar karın ağrım özellikle wc gidince şimdide başladı o yüzden göz kırpıyo kırmızılar dedimm

Kızlar günaydın :KK3: Bende dün akşam dayanamadım eve giderken bi tane test aldım,eşimi markete göndermişken yapıyım dedim sonuç tek çizgi :KK31: ne bileyim bi ümit işte bat bugün belki bir şey varsa bir gün önceden çıkarsa dedim ama olmadı ne yapalım hayırlısı olsun :KK31:

X