Ekim bizim ayımız olsun miniklerimiz bizimle olsun

ay ben deneyemem onu ya parmagını sokup bıraz bukuomussun elıne bıs gelmezse bosluk olursa hamılesın
eger elıne gelırse hamıle deılsın

Ay yok imkanı yok bende yapamam onu doktora gitiğimde bile ölüp ölüp dirilmiştim

bende denemem beklerım dr a gıderım test yaparım daha ıyı
ama ben cok merak edıorm
yumurtlama gunum 3 ekım
ama ben calısmalara sımdıden basladım kızlar
bacaklarımı dıkıp olece yatıorm
bakalım hayırlısı artık

canım adet döneminden sonra başla bencede 2 günde bir

canım adet döneminden sonra başla bencede 2 günde bir

kız basladım bende
adet bıttı hemen basladım ama
bugunlere daha cok agırlık verıorm
nası olcak bılmıorm ama
sımdı bugunlerde hamıle kalabılırmıyım cok merak edıorm dogum kontrol hapımıda yenı bıraktım bakalım ınsallah gelır bebısımız
hemen gebelık testı alıp yapsam mı acaba

Doktor bana 5in üzerinde olması gerekiyor demişti bu durumda sen bariz hamilesin canım hayırlı olsun diyelim Ekim ayının ilk güzel haberi senden gelsin bebişleeerrrr

evet kızlar adetten sonra yapmam gerekenleri söyleyn bana yumurtlama dönemm 15 ine denk geliyor sanırım

yok test yapma bence günün geçsin 1 gün sonra yap burdaki arkadaşlardan biliyorum hayal kırıklığı oluyo daha sonra hapı bırakalı ne kadar oldu ?

Canım ben bilmiyorum bilen arkadaişarımız yardımcı olsun.

19 eylulde bıraktım canım hapımı
o gunden berıde calısmalara devam
bugunlerde hemen hemen yumurtlama zamanım
sımdı ben hamılelıgımı en erken ne zaman ofgrenebılırım kı ılle adet gununu mu beklemem lazım

Canım şöyle söyliyim ben hazirandan beri kullanmıyorum hapı bıraktım doktoro muayne için gittim herşey normal dedi fakat doğum kontrol hapı 3 ay daha korumaya devam eder dedi,okuduğum bazı yerlerdede kimi bıraktıktan sonra hemen kimi3 kimi 6, 1 sene sonra kalan bile var bünye meselesi galiba bu ay benim 4. ay bakalım olmazsada çok üzülmicem elbet vakti ve zamanı vardır,evet dediğin gibi en erken en net şekilde adet günün geçikirse öğrenebilirsin.

Son düzenleme:

daha yeni bırakmışsın hapı bırakınca hemn kalınmıyor canım 2-3 ay dan sonra ancak kalınıor die biliyorum

kızlar benım dr um hemen hamıle kalabılırsın dedı
yanı ole bısıden bahsetmedı ama
gorcez tabı bakalım

Olabilir canım herşey olabilir,benim bi arkadaşım bir gün içmeyi unutmuş ve hamile kalmış,hadi hayırlısı güzel haberlerini duyarız inşallah.

mehaba kızlar.. bende katıldım aranıza. 3 ekim benim beklenemeyen adet tarihim .. içimde bi his sanki hamileyim gibi geliyor . çok istiyoruz birbuçuk senelik evliyim . günün geçer geçmez yapmycam biraz bekliycem .. Allah isteyen herkese nasip etsin ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…