Ekim bizim ayımız olsun miniklerimiz bizimle olsun

mehaba kızlar.. bende katıldım aranıza. 3 ekim benim beklenemeyen adet tarihim .. içimde bi his sanki hamileyim gibi geliyor . çok istiyoruz birbuçuk senelik evliyim . günün geçer geçmez yapmycam biraz bekliycem .. Allah isteyen herkese nasip etsin ..

Hoşgeldin aramıza :KK3: varmı belirti ?

ınsallah hepımız en kısa zamanda hamıle kalırız
tek dılegım bu saglıklı bebeklerrrrrr

aminnnnn bizim iş yernde bi abla vardı hamile kadığında adet oluyormuş sancısı oluyormuş üşüttüm sanmış hatta karnına sıcak havlu falan sarıyormuş sonra doktora bi gitmiş 2 aylık hamileymiş herşey oluyor yani normalde sıcak birşey koymak ya da sıcak duş almak düşük riski oluşturuyor yani Allah verdikten sonra dünyaya gelecek günü varsa mutlaka bir şeklde oluyor

mehaba kızlar.. Bende katıldım aranıza. 3 ekim benim beklenemeyen adet tarihim .. Içimde bi his sanki hamileyim gibi geliyor . çok istiyoruz birbuçuk senelik evliyim . Günün geçer geçmez yapmycam biraz bekliycem .. Allah isteyen herkese nasip etsin ..

hoş geldinnnn,umarım o adet gelmez,bebek gelir hoş gelir

Doktor bana 5in üzerinde olması gerekiyor demişti bu durumda sen bariz hamilesin canım hayırlı olsun diyelim Ekim ayının ilk güzel haberi senden :emir_bebek: gelsin bebişleeerrrr

inşş ama doktor kesin bişey söylemediği için belki sevinemedim bile :KK43:

ay ben yanlış hesaplamışım benim beklenmeyen adet tarihim 13 ekimm :KK25: hiiçç umudum yokk şafak 12 :)

Bi de kızlaarr bizim ayın 8 i tanısma yıl dönümümüz bat tan 5 gün önce bi yanım diyo kanda baktır varsa süpriz olur bi yanımda fazla ümt yok boşver diyo

canım çok sıkkın kızlar kasıklarımda ağrıyor içimde buruk geçmiyor bugün kendimi de işe veremiyorum:S

X