Ekim bizim ayımız olsun miniklerimiz bizimle olsun

:):):)39 yaşında küçüğü doğurmuştu ozamanda bağlattı yoksa yine hamile kalırdı bizimkisi:)

Kızlar aslında çok ümitlenmek istemiyorum ama, aniden kasıklarıma ağrı girio birden sancı oluo bi kaç saniye sonra geçio dünde belime oldu aynı şey bide akıntı var onun dışında kahve leke (yerleşme lekesi oluyomuşya) hiç biri yok cumayı nasıl beklicem :18:

allah ısteyen herkese en hayırlı oldugu zaman verecektır arkadaslar
bılıorm hepımız cok heyecanlı ve ısteklıyız
benım daha ılk denemem ben bıle daha olmayacaını bıle bıle heyecanlıyım kı batıma daha 19 gun var

eskı usul gebelık testlerını mı denesek acaba
keske hemen ogrenılse hamılelık bu kadar beklemek zorunda kalmasak
ınsanın ıcı ıcıne sıgmıo bole oluncada

Benim bugün 17.günüm ovülasyon testim yok gibi çok silik bi çizgi demekki bitmiş benim yumoş günlerim
Canım inşallah bebişin seninledirr

eskı usul gebelık testlerını mı denesek acaba
keske hemen ogrenılse hamılelık bu kadar beklemek zorunda kalmasak
ınsanın ıcı ıcıne sıgmıo bole oluncada

Canım nasıl oluyo eski usul :) söylsene söyesene

umarım öyledir canım benm ilkinde de kahverengi leke olmuştu bekle biraz sende birkaçgün sonra tets yaptırırsın bende eğer olmazsam yaptrcam:)

valla bı karbon testı var bıldıım
onu ben yapıorm bısı olmuo
yanı anlayamıorm
bıde sanırım sabah ac karnına kendını muayene edıosun

Özelden mesaj atacaktım sana atamadım :) nasıl yapılıo bi yerde daha okumuştum karbonla ilgili bişeyler ama

arkadaşlar benim bat 24 ağustos 27 eylülde beta hcg yaptırdım 31,87 çıktı dün akşam 30 eylülde yaptırdım 57,75 çıktı. Cumartesi doktora gitmiştim perşembe gel ne hamilesin diyebilirim ne de değilsin diyebilirim dedi
şimdi çarşamba günü yine test yapıp perşembe günü gidicem sizce hamilemiyimm ???

Özelden mesaj atacaktım sana atamadım :) nasıl yapılıo bi yerde daha okumuştum karbonla ilgili bişeyler ama

ya once bı kaba ıdrarını yapıosn
1 kasık karbon atıosun dıbe cokerse hemen hamıs deılsın yok eger kopururse hamıssın

ya once bı kaba ıdrarını yapıosn
1 kasık karbon atıosun dıbe cokerse hemen hamıs deılsın yok eger kopururse hamıssın

diğer ekim topiğinde biri kendisi yapmış köpürmemiş,kocasına yaptırmış köpürmüşş

bariz hamilesin canım :)

günaydınlar....bgn batı olan bir sürü arkadaş varmış,umarım hepsinden olumlu haberler alırız.....benimde yarın bat bakalım hayırlıısı....
aynen canım bugün batı olan çok kişi var umarım müjde verirler
1 ekimden herkesee günaydınnnn,benim umutlar söndüü en önemli günlerim olan 15,16 yı kaçırdım böbrek sancım yüzünden artık sizi takip ederim bende hamiş var mı diye
olsun canım belli olmaz ama olmamaışsa da bir daha ki aya olur sıkma canını
Herkse günaydın hayırlı haftalar olur inşaallah hepimiz için kızlar
inş. canım bol müjdeli
değerin düşük canım ama eğer bebiş varsa yükselicktir sen en iyisi bekle birazcık daha tekrarla testini
öle canım belki o da olmuyo diye stres yapmıştır kendini rahat bırakınca bol bol olmuştur
hayırlısı canım kafandan atmaya çalış düşünmediğin zaman sürpriz olsun sana
günaydınnn,iyi haftalar şekerler.
hiç üzülmeyinnnn,her şey çok güzel olacak
herşey çok çok güzel olur inş. canım
herkeste leke olmuyo canım sende olıcak diye bişey yok akıntı da bi belirtidir hadi sende hayırlı haberle ver inş.
öle deme kız olmuştur belki
rabbim herkesin zamanını biliyo canım ozman hepimize vericek inş.
valla bı karbon testı var bıldıım
onu ben yapıorm bısı olmuo
yanı anlayamıorm
bıde sanırım sabah ac karnına kendını muayene edıosun
karbonat testini yaptım ben canım dogru çıkmadı ya diğeri nasıl anlamadım :26:
canım seni korkutmak istemem ama değerin çok fazla yükselmemiş normalde her gün 2 katı kadar yükselmesi gerekiyor gebelik var ama kimyasal olabilir sen yine de üzme kendini belki çarşamba günü birden çok yükselir bebeğin seninledir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…