Ekim bizim ayımız olsun miniklerimiz bizimle olsun

günaydın kızlar...beni de silin...bende kapattım ekimi..bilmem kaçıncı hayal kırıklığı... offff çok sıkkın canım ..ağlamak istiyorum ama zaten her ay ağlamakla geçiyo...artık ağlayasım bile gelmiyo.... bu kadar zor mu neyi yanlış yaptım kime kötülük yaptım diye düşünüyorum ....offfff offffffffffff... 28 ekim yeni bat...ne olcaksa....inş sizin umutlarınız hayalleriniz yarım kalmaz kızlar...ii haftasonları...

canım üzülme Allah dan herseyin hayırlsı demekkı var zamanı :)bu pazar gününde gününü zehir etme gözyaşlarına yazık dua et bol bol bol bol

Bence kendini bu kadar hırpalama yoksa her ay daha çok stres olursun.
Hayırlısı demek ve ümitli olmak lazım. Canını sıkma umarım kısa zamanda kavuşursun sen de bebeğine canım.

ben daha olmadım ama kasıklarım ağrıyor dün test yaptım negatif bakalım nezaman hasta olacam:S

HAMİŞ ADAYI MÜJDELİ HABER GÜNÜ SONUÇ
desperate2028 Ekim

plstgc

1 ekim
41zeynep1 ekim
bugungunlerdenaralık1 Ekim
has_241 ekim

hatibulut

1 ekim

Mucize_GE_

1 ekim
pikoloman2 ekim
çicek speti2 ekim
shummir3 ekim
sengelen10 Ekim
iremneva5 ekim
cool19835 Ekim
deliiasena_6 ekim
nevalee7 ekim
geridonusumkutusu7 ekim
taydin9 ekim
ruba8310 ekim
SaskınAnne10 Ekim
nrkny12 ekim
zeynelim13 ekim
burchean14 Ekim
hully22 Ekim
zencefiil23 Eylül
özlemk18 Eylül
swethoney5 ekim
fizyo5 ekim
nisanbu5 ekim
kevok0812 ekim
karanfilll13 ekim
tanemC6 ekim
aysuduru2 ekim
sıcaksarap20 ekim
yrn323 ekim
istanbul34743 ekim
biiirrr9 ekim
selin_as8 ekim
[tr]

valla adetin belirtileri gelmeye başlayınca böyle oluyorum her ay....sonraki gün normale dönüyorum kızlar merak etmeyin...aslında hayırlısı böyleymiş diyorum hep ama üzülmemek elde değil napayimm

kızlar adetimin 28.günü ve hasta olmadım dayanamayıp kan testi yaptrdım yine 2.55 çıktı geçen 0,100 dü umut var mıdır sizce?????? kasık ağrısı da var

kızlar adetimin 28.günü ve hasta olmadım dayanamayıp kan testi yaptrdım yine 2.55 çıktı geçen 0,100 dü umut var mıdır sizce?????? kasık ağrısı da var
kaç gün önce 0.100 çıktı canım bilmiyorum ama oladabilir aslında bir hafta falan bekle hastalanmazsan bi daha yaptırırsın canım inş. bişeyler vardır

valla adetin belirtileri gelmeye başlayınca böyle oluyorum her ay....sonraki gün normale dönüyorum kızlar merak etmeyin...aslında hayırlısı böyleymiş diyorum hep ama üzülmemek elde değil napayimm
bende öleyim canım napalım üzülüyoruz ama adetler bitince bi daha umutlanıyoruz işte herşeyin hayırlısı

günaydınlar....bgn batı olan bir sürü arkadaş varmış,umarım hepsinden olumlu haberler alırız.....benimde yarın bat bakalım hayırlıısı....

1 ekimden herkesee günaydınnnn,benim umutlar söndüü en önemli günlerim olan 15,16 yı kaçırdım böbrek sancım yüzünden artık sizi takip ederim bende hamiş var mı diye

Herkse günaydın hayırlı haftalar olur inşaallah hepimiz için kızlar

kaç gün önce 0.100 çıktı canım bilmiyorum ama oladabilir aslında bir hafta falan bekle hastalanmazsan bi daha yaptırırsın canım inş. bişeyler vardır

canım önceki testi ayın 21 inde yaptrdım dün sancım vardı birde yoğun bişey geldi dedim tamam hasta oldum lavoboya gittim bi baktım akıntıymış sarı renk arada sancı kaıklarıma vuruyor hala arkadaş dalga geçiyor eğer hamile olursan bu hızla 2 senede ancak doğurursun diye:):)

bende öleyim canım napalım üzülüyoruz ama adetler bitince bi daha umutlanıyoruz işte herşeyin hayırlısı

Allah nezman kısmet ederse mutlaka olur daha kötüleride var canım akrabada kız var 5 yıllık evli 4 tane düşük oldu benim annem 84 de evlendi 89 da ben doğdum 5 yıl olmamış çocukları tedaviyle olmuşum benden sonraki erkek kardeşimde tedavi son ikisi kaçak dedim anne olmamış olmamış ama sonra patlama yaşamışsın:):)

benim annemde öle canım,,,yumurtalıklarında sorun varmış,5 yıl olmamış tedavi olmuş abim olmuş,,8 yıl sonra bir daha tedavi olmuş ablam olmuş,bir kız bir erkek yeter artık demişler,,,,2 yıl sonra piyongadan ben olmuşum,,düşün annem 56 yaşında hayatında hiç korunmamış.....

değer 5. üzerinde olması gerekir ama yükselme olması umut vaadediyor :)))) kişiden kişiye değişirmiş belki seninki sonradan daha da yükselecek, umarım öyle olur :))9

kızlar günaydın.benim bat 1 ekimdi dün itibariyle bu ayıda kapatmış bulunuyorum nasip kısmetten öte yol yok.bat yumurtlama günü veya başka bir şey hesaplamicam.hiçbir topiğede ismimi yazdırmicam.2012 gelinleri topiğinde gezinsem yeter sanırım ilerde brgün hamile olursam haber vermek adına yazarım sizlere.öpüyorum hepnizi bol şanslar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…