Ekim bizim ayımız olsun miniklerimiz bizimle olsun

Benim bugün 11.günüm ovülasyon testim koyulaşmaya başladı bakalım çift çizgiyi görebilcekmiyim

evet burda herşeyini paylaşabiliyorsun hoşgeldin aramıza

nisanbu merhaba,diğer tarafta gördüm sende yazmışsın.bir arkadaş taktikden bahsediyo,bende istedim,pek çok soran var ama hiç kimseye cevap vermemiş.acaba yokmu öyle bi taktik.öğrenirsen bizede söylersin demi.

nisanbu merhaba,diğer tarafta gördüm sende yazmışsın.bir arkadaş taktikden bahsediyo,bende istedim,pek çok soran var ama hiç kimseye cevap vermemiş.acaba yokmu öyle bi taktik.öğrenirsen bizede söylersin demi.

Canım vallahi bende merak ettim ya banada birşey göndermedi daha eğer gelirse sanada atarım mutlaka

Sen test yapacaktın yaptınmı ?

Sen test yapacaktın yaptınmı ?

cumarteside olmazsa yapayım dedim ama oldu,zaten söylemiştim boş geçmişti.kısmet ekime umarım.
canım,antika bana mesaj atmış,ben bir türlü beceremedim sana atacaktım.zaten antika ya da cevap yazamadım,mesaj hakkım yokmuş öyle bişeyelr yazıyo yeni üyeyim ya.

Kızlar bugün 24 Eylül ve hala adet olmadım...23 Eylülde başlaması gerekiyordu..1-2 gün daha beklicem sonra test yapıcam..Lütfen dua edin..

evett kızlar elime az kaldı bat ı 1 ekim olan arkadaşların inşallah bebişleri yerleşmiştir ve ufak ufak belirtiler başlamıştır artık hafiften paylaşsalar kendilerindeki değişiklikleri ne güzel olurr..
hem yorumlarız hem de bilgileniriz.. benim taaa 12 ekim batım daha çalışma aşamasındayım henüz

[/QUOTE]
ben listede yokum ama vardım sanki çıkardınız mı

HAMİŞ ADAYI MÜJDELİ HABER GÜNÜ SONUÇ
desperate201 Ekim

plstgc

1 ekim
41zeynep1 ekim
bugungunlerdenaralık1 Ekim
has_241 ekim

hatibulut

1 ekim

Mucize_GE_

1 ekim
pikoloman2 ekim
çicek speti2 ekim
shummir3 ekim
sengelen20 Ekim
iremneva5 ekim
cool19835 Ekim
deliiasena_6 ekim
nevalee7 ekim
geridonusumkutusu7 ekim
taydin9 ekim
ruba8310 ekim
SaskınAnne10 Ekim
nrkny12 ekim
zeynelim13 ekim
burchean14 Ekim
hully22 Ekim
zencefiil23 Eylül
özlemk18 Eylül
swethoney5 ekim
fizyo5 ekim
nisanbu5 ekim
kevok0812 ekim
karanfilll13 ekim
tanemC6 ekim
aysuduru2 ekim

Son düzenleme:
selam kızlar yatılı misafirlerim var giremiyorum pek ama çok fazla da gelen yok sanırım
zencefiil canım inş. hayırlı haberlerle gelirsin
bu arada kızlar ben 21 eylülde adet oldum benimki 15 gün kadar önce oldu morelim çok bozuldu bat tarihim 15 gün ileri attı

1 sene sonunda çift çizgiyi gördüm...yarın beta testi yaptırıcam..Umarım herşey iyi olur..

yok canım hatırlamıyorum ki :S

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…