Ekim bizim ayımız olsun miniklerimiz bizimle olsun

anladım canım ama adet belirtilerine de çok benzediği için insan anlamıyo
gerçi dediğin gibi hisler oluyomuş nys artık ben ekimin sonuna kaldım
inşallah sağlıkla alırsın bebeğini kucagına
yapma ya çok üzüldüm ama eğer 3 gün öncesinden ilişki olduysa spremler 3 gün yaşadığına göre yine ihtimal olabilir.yada diğer ayları bekleyeceksin sabırla tatlım
evet canım bende çok üzüldüm şaşırdım doktora gittim stres yaptıgımı söledi o yüzden bu ay hesap yapmadım ne zamn yumurtlıcamı bilmiyorum kısmet artık olursa olur olmazsa kafama takmıcam taktıgım için olmuyomuş doktorum öle dedi dah çok üzüldüm

evet bugün hamile olduğumu biliyorum..Şimdi 2.raunt ..Bakalım kalp atışına kadar dokuz doğurabilirim ...

kesinlikle stres yapınca olmuyormuş bnde bunu duyduktan snra vazgeçtim düşünmüyorum.geçen ay 10 gün öncesinden başladım gün sayıyodum geçmiyodu günler hergün test yapıyodum ama sonuç sıfır.bu ay bak 5 gün kalmadı bile hiç test yapmadım öylece bekliyorum gerçi adet sancılarımda var ama olsun nasip değilse önümüzdeki ay bakarız artk

gözün aydınnnnnn

kızlar aslında biz gün hesaplarken günü kaçırıyoruz.ben nikah için sağlık raporu almaya gittiğim doktor,bu konuda uzmanmış.özellikle kadın sağlığı cinselliği konusunda çalışıyormuş.çok güzel bilgiler vermişti.öyle filmlerdeki gibi kimse hemencik hamile kalmaz dedi.
bu 14.gün hesabınıda anlattı.ama asıl adetten 2-3 gün öncesiyle 2-3 gün sonrasına dikkat demişti.ben şimdi anlıyorum doğru söylediğini,çünkü benim adet bitiminde başlıyor yumurtlama akıntıları.aslında böyle düşünmeden bakmadan tüm ayı güzelce keyifle geçirsek belkide süprizler bizim olacak.

yok tatlım ya insna kendini bilir nasip değilmiş napalım

tabi canım insan kendini bilir de bence biz çok istediğimiz için farklılaşıyoruz canım kafa yormasak ya da azıcık şüphelensek olabilir de zaten aklımızda isteediğimiz bişi olduğu için duygu karmaşası olabilir canım...

Herkese günaydın ben iyiyim kızlar sizler nasılsınız

merhaba canım,dün yazdıklarım gelmedi sana galiba.bana yollamış taktiği,teşekür ederim.bu gün bitiyor benim regl,aslında dün bitti gibide,damla damla işte devam.bu ayı boş geçirmemeye çalışacağım.

Neymişşş o taktikk cnm banada yollayınn ya cuma yumoş günüm iyi değerlendirmem lazım

aynen canım bi düşünmesek ben bu ay hesap yapmadım adetim biraz değişti o yüzden ya boş geçicek ya da sürpriz olıcak inş.:)

ne taktiğiymiş o bana da yollarmısınız kızlar

şeker kızlarr,diğer başlıkdan arkadaş yazmıştı taktik diye bişeyler.ben 100 mesaj atmadan yazma hakkım yokmuş atamıyorum o yüzden size,ama nisanbu arkadaşıma da atmıştı galiba o atabilirse sizede atsın.
sevgiler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…