Ekim bizim ayımız olsun miniklerimiz bizimle olsun

sengelen

2 oğlan 1 kız
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2012
1.371
517
Merhaba kızlar ben bugün eylül ayını kapattım ve ekim topiği açmak istedim benim gibi ekimİ bekleyen arkadaşlar sizleride buraya beklerim bu ayı birlikte geçirelim
hamile olanlar deneyimlerinizi biziMle paylaşırsanız çok mutlu oluruz
inşallah bu ay bu topik herkse ugur getirir bir an önce kavuşuruz miniklerimize

BİSMİLLAHİRAHMANİRRAHİM diyerek başlıyalım inşallah bu liste herkese ugur getirir

HAMİŞ ADAYI MÜJDELİ HABER GÜNÜ SONUÇ
zencefiil28 eylül
41zeynep

1 ekim
hatibulut1 ekim
desperate201 Ekim
plstgc1 ekim

bugungunlerdenaralık

1 ekim

has_24

1 ekim
mucize_GE_1 ekim
pikoloman2 ekim
çiçek sepeti2 ekim
shummir3 Ekim
istanbul34743 ekim
aykuteli3 Ekim
esenglvedat3 ekim
popp4 ekim
iremneva5 ekim
swethonwy5 ekim
fizyo5 ekim
nisanbu5 Ekim
pepeninteyzesi5 ekim
kelam5 ekim
deliasena_ 6 Ekim
tanemC6 Ekim
alya_taha7 ekim
nevale7 ekim
geridonusumkutusu7 ekim
selin_as8 ekim
taydin9 ekim
biiir9 ekim
yxliz9 ekim
ruba8310 ekim
sengelen10 ekim
evris10 ekim
şaşkınanne10 ekim
gelcek_se10 ekim
nrkny12 ekim
kevok0812 ekim
zeynelim/B]

[td]13 ekim[/td]
[td] [/td]

[tr]
[td]burchean[/td]
[td]13 ekim[/td]
[td][/td]
[/tr]
[tr]
[td]karanfill[/td]
[td]13 ekim[/td]
[td][/td]
[/tr]
[tr]
[td]gvn1907[/td]
[td]14 Ekim[/td]
[td] [/td]
[/tr]
[tr]
[td]perakedisi[/td]
[td]15 ekim[/td]
[td][/td]
[/tr]
[tr]
[td]sıcaksarap[/td]
[td]20 ekim[/td]
[td][/td]
[/tr]
[tr]
[td]hully[/td]
[td]18 ekim[/td]
[td] [/td]
[/tr]
[tr]
[td]yrn3[/td]
[td]23 ekiml[/td]
[td][/td]
[/tr]
[tr]
[td]aysuduru[/td]
[td]29 ekim[/td]
[td][/td]
[/tr]
[tr]
[td]çikolta[/td]
[td]14 Ekim[/td]
[td][/td]
[/tr]
[tr]

Son düzenleme:

Eylulde cok istedim olmadi batim 5 eyluldu ben bi gun oncedrn gordum kirmiziyi 11 eylulde dogum gunum eger kirmizi gelmeseydi o gun test yapicaktim en guzel hediye olcakti bnm icin ama olmadi (( ins. Ekimde gelir artik meleklerimz canm rabbim hakkimizda hayirlisini versin ins. Beklemek cok zor. ( hele bide etraftakiler sordukca dahada zor milleti susturalim artikkk yaaa...

canım ya seninle çok yakındı zaten bat günlerimiz bende 2 gün gecikmeyle kapattım eylülü çok istemiştim ama olmadı inşallah ekim ugur getirsin bize
aynen canım etraftaki insanlar zaten bizi alt üst ediyo herkes soruyo inşallah susturucaz canım

batın kaçtı canım liste yapalım:)

İns.canim yaa ins. Bu ay ugur getirsin bize ve isteyen herkese.. Bat 3 ekim canim gecikme olmazsa yada erken gelmezse bu aralar baya sasirdi cunku:) ama ins hic gelmez bebek gelir :))

benim 2. olacak inş....ilkine 18 ayda hamile kalmıştım....boyun anomalisi yüzünden aldırmak zorunda kaldım 14 haftalıkken....işte o zamandan beri yani temmuz 5 ten beri sadece 1 ay korundum...1 yılı geçti gene korunmuyoruz ama olmuyo....zaten hemen olacağını da beklemiyordum ama insan her ay umutlanıyo işte...böyle olmayınca da umut da heves da kalmıyo artık....

geçmiş olsun canım ya doktorlarda hamileleiğin hemen oluşmadıgını sölüyo bende daha yeniyim aslında 4. denemem insan her ay umutlanıyo olmayınca çok kötü oluyo
ama kendimizi rahat bırakmalıyız stres yapınca kötü etkileniyoruz olumlu düşün canım bu ayı hep beraber geçiricez stressiz inşallah bebeişler gelcek er yada geç rabbim zamanı gelince bize de evlat verricek inş.

inş canım hepimize isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlatlar versin bekletmeden....gönlümüze göre versin hepimizin...

Ben de ekimde hamile kalmak istiyorum. Ama ben daha yeni düşük yaptım acaba bir sıkıntı olur mu? Yoksa ara mı vermem gerekir?
Bilgisi olan varsa paylaşabilir mi lütfen?

Ben de ekimde hamile kalmak istiyorum. Ama ben daha yeni düşük yaptım acaba bir sıkıntı olur mu? Yoksa ara mı vermem gerekir?
Bilgisi olan varsa paylaşabilir mi lütfen?

geçmiş olsun canım kürtaj mı oldun
doktorun ne dedi

Son düzenleme:
Teşekkür ederim canm.

Kürtaj olmadım bebek kendi kendine düstü. Doktor ilk aydan sonra yapabilirsiniz dedi.Ama çevremdekiler bekle diyor.

anladım canım benimde çok bilgim yok ama bildiğim kadarıyla kürtaj yapılınca bekleniyo doktorunda devam demiş bence çalışmalara devam ekime

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…