Ekim bizim ayımız olsun miniklerimiz bizimle olsun

1 ekim benm batım ama hiçbir belirtim yok tam tersine adet sancılarım başladı bile şimdiden o yüzden gebelik şüphesi olan paylaşsın

Merhaba hanimlar bende hep forumu takip ediyordum artik aktif bir uye olarak devam ediyorum. Agustosta ilk denememde hamile kaldim ve maalesef 5 haftalik kimyasal oldugu icin dusuk yaptim. Eylulde biraz celiskili bir sekilde devam ettim calismalara ama olmadi. Pes etmek yok!!! Ekim ayina goz koydum insallah hayirlisiysa bebislerimiz bize gelsin :) bat 23 ekim..

kızlar benide listeye eklermisiniz bat 3 ekim ama bu ay bi tuhafım ben hissedeceğim şekilde göbeğimin altında hafif ve ara ara sancılanma oluyor çok hafif ve bir anlık olup geçiyor ve aşırı şişlik ve gaz var onun haricinde hiç bişey yok gerçi bunun için çok erken diye düşünüyorum ama allah isteyen herkese nasip etsin bende 5 aydır tutturamayanlardanım artık psikolojim bozuldu sanırım ve çokkk istiyorum

canım işallah ekim ayı uğurlu gelir işallah allah gönlüne göre sağlıklı bebiş verir

İyi dilekleriniz için teşekkür ederim..Eşimde bir problem yoktu benimde hormanlarımda bir problem yoktu.Doktorum 1 sene sonunda yani Temmuz sonunda rahim filmi çekti..ve 5 kişiden 1'i hamile kalıyor dedi..Rahim filmim temiz çıkmıştı..Doktorum ufak tefek yapışıklık varsa açılmıştır onlar dedi.Ve 2. ay arkadaşlarım evdeydi ve ben idrar testi yapmak için tuvalete gittim..Sonuç çift çizgi..İnanılmaz bir duygu..Hala şoktayım ve kalp atışını duyana kadar çok ümitlenmek istemiyorum..Bu arada hamilelik belirtileri çok net oldu bende..

allah sağlıkla kucağına almak nasip eder işallah belirtilerin nelerdi bende ya çok istediğim için yada öyle olduğu için bu ay çok ümitliyim

allah sağlıkla kucağına almak nasip eder işallah belirtilerin nelerdi bende ya çok istediğim için yada öyle olduğu için bu ay çok ümitliyim

Benim kasıklarımda çok sancı oldu bide adet olucağım gün rahmimde inanılmaz bir baskı vardı..Bide adet günümün birkaç gün öncesi sanki adet olmuşum gibi oldu ama değildim..Göğüslerimde bir ağrı oldu ama dayanamayacak gibi değildi.Birde eşim dahil bir kaç arkadaşım sen bu ay hamilesin dediler

bendede bir kaç gündür kasıklarımdan karnıma doğru uzayan bi ağarlık tuhaflık var arada kasıklarımda kasılma oluyor ama bir anlık sadece anlamadım yawww dahada çok var benim
allah isteyen herkese nasip etsin seninde sorunsuz bi hamilelik olur işallah

1 sene sonunda çift çizgiyi gördüm...yarın beta testi yaptırıcam..Umarım herşey iyi olur..
tebrik eedrim canım çok sevindim ilk hamişimiz oldun

HAMİŞ ADAYI MÜJDELİ HABER GÜNÜ SONUÇ
desperate201 Ekim

plstgc

1 ekim
41zeynep1 ekim
bugungunlerdenaralık1 Ekim
has_241 ekim

hatibulut

1 ekim

Mucize_GE_

1 ekim
pikoloman2 ekim
çicek speti2 ekim
shummir3 ekim
sengelen20 Ekim
iremneva5 ekim
cool19835 Ekim
deliiasena_6 ekim
nevalee7 ekim
geridonusumkutusu7 ekim
taydin9 ekim
ruba8310 ekim
SaskınAnne10 Ekim
nrkny12 ekim
zeynelim13 ekim
burchean14 Ekim
hully22 Ekim
zencefiil23 Eylül
özlemk18 Eylül
swethoney5 ekim
fizyo5 ekim
nisanbu5 ekim
kevok0812 ekim
karanfilll13 ekim
tanemC6 ekim
aysuduru2 ekim
sıcaksarap20 ekim
yrn323 ekim
istanbul34743 ekim
[tr][/QUOTE]

Son düzenleme:
1 ekim benm batım ama hiçbir belirtim yok tam tersine adet sancılarım başladı bile şimdiden o yüzden gebelik şüphesi olan paylaşsın

adet belirtileriyle gabelik belirtileri aynı oluyo canım hemen ümidi kesmek yok ki sen o günleri değerlendirdin ben yumurtlama günümde adet oldum

[/QUOTE]

teşekkür ederim umarım ekim de listedeki herkes hamileyim derrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

teşekkür ederim umarım ekim de listedeki herkes hamileyim derrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr[/QUOTE]

inşallah canım herkes hamiş olur

ee kızlar kimse konuşmuyo neden böle oldu burası çok fazla giren olmuyo sanırım bende pek giremiyorum

Teşekkürler inş.bakalım kan testini görücez haber bekliyorum bende..İnş.seninde belirtilerin hamilelik belirtisidir.Allah isteyen herkese nasip etsin..

teşekkür ederim umarım ekim de listedeki herkes hamileyim der.../QUOTE]

Ayağımı sürümek istiyorum..Bu listenin hepsi hamile olsun inş.teşekkür ederim...

Son düzenleme:
senin belirtilerin nasıldı canım biraz bahsedermisin

Benim belirtilerim şöyle..rahmimde çok ağırlık vardı adet olacağım gün baya bi ağırlık vardı tarifte edemiyorum ki benim genelde kasıklarımda ağrı vardı.Göğüslerimde renk değişikliği falan olmadı dahada rengi açıldı diyebilirim..Şuan göğüsümün yanlarında ağrı var elleyince de ucunda..ve adet günüm diğer geciken gün ve bugün 3.gün kasıklarımdan bacaklarıma uzanan rahatsızlık veren ama canımı acıtmayan bir his var..Midem hiç bulanmadı..Bide hisler var tabii..Onu hissediyosun ama konduramadığın duygular var.Şimdi şimdi düşününce aklıma geliyor..Allahımdan ve meleklerinden her gece yardım istedim..

adet belirtileriyle gabelik belirtileri aynı oluyo canım hemen ümidi kesmek yok ki sen o günleri değerlendirdin ben yumurtlama günümde adet oldum

yapma ya çok üzüldüm ama eğer 3 gün öncesinden ilişki olduysa spremler 3 gün yaşadığına göre yine ihtimal olabilir.yada diğer ayları bekleyeceksin sabırla tatlım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…